Sveikiname įsigijus naują telefoną su „Android“ OS!

Pirmą kartą į rankas paėmus naują išmanųjį aplanko džiaugsmas – juk priešaky dar neatrastos galimybės ir būsimi nuotykiai. Tiesa, naujutėlaitis telefonas taps savas, kai jame atliksite keletą veiksmų. „Bitės Profai“ dalinasi įvairiomis instrukcijomis ir patarimais, kuriuos pritaikę įrenginiu pradėsite naudotis lengviau.
 

„Ką tik įsigijote naują „Android“ telefoną? Puiku! Šią operacinę sistemą naudojantys išmanieji mane asmeniškai žavi pritaikomumu pagal savo poreikius. Jau netrukus tuo įsitikinsite patys, tačiau prieš tai leiskite jums padėti greitai ir lengvai atlikti svarbiausius nustatymus“, – sako „Bitės Profas“ Martynas Vrubliauskas.

Kaip pirmą kartą nustatyti naują „Android“ telefoną?

Tam, kad galėtumėte pradėti naudotis nauju „Android“ išmaniuoju, jį išėmę iš pakuotės turėsite pirmą kartą nustatyti. Nesijaudinkite, visus žingsnius atliksite lengvai, nes šiame straipsnyje juos pristato „Bitės Profas“.

Kaip sklandžiai perkelti duomenis iš seno telefono į naują?

Naujas išmanusis gali priminti baltą lapą, nes jame nėra jūsų asmeninių duomenų. Kaip juos perkelti iš seno telefono? Vadovaukitės „Bitės Profo“ parengtomis instrukcijomis ir naują telefoną prisijaukinsite akimirksniu. Jas rasite spustelėję štai čia.

Ką padaryti iš anksto, kad pametus telefoną, jį būtų galima rasti lengviau?

Tikėkis geriausio, ruoškis blogiausiam – šis posakis tinka ir kalbant apie telefonus. Jauskitės ramiau atlikę kelis nustatymus naujame išmaniajame, kurie ištikus nelaimei, t. y. pametus įrenginį, jį rasti padės kur kas lengviau. „Bitės Profo“ instrukcijas rasite šiame straipsnyje.

Kaip prižiūrėti naujo telefono bateriją?

Įsigijus naują telefoną kone kiekvieno tikslas – kuo geriau juo rūpintis. Be abejo, tam būtina tinkamai krauti bateriją. „Bitės Profas“ griauna su ja susijusius mitus ir dalijasi patarimais, o juos pamatyti galite paspaudę štai čia.

Įvairios telefonams skirtos instrukcijos

Telefono ekrano užfiksavimas skamba kaip misija neįmanoma? „Bitės Profai“ paruošė krūvą naudingų instrukcijų išmaniesiems, kad su savo naujo įrenginio galimybėmis susipažintumėte kur kas lengviau. Visas išsamias instrukcijas rasite čia.

Dalinkis straipsniu:

Gaukite pasiūlymą

Mane domina: