Sveikiname įsigijus išmanųjį „Apple“ laikrodį!

Įsigijus naują išmanųjį „Apple Watch“ norisi su nekantrumu išbandyti visas jo turimas funkcijas. Tačiau gali iškilti klausimų, kaip pradėti naudotis naujuoju „Apple Watch“. „Bitės Profai“ dalinasi patarimais, kaip tą padaryti lengvai ir neiššvaistant daug laiko.
 

„Kad galėtumėte naudotis nauju „Apple Watch“, jį turėsite susieti su savo „iPhone“ telefonu. Tai – nesudėtingas, tačiau keleto žingsnių reikalaujantis procesas. Todėl mes parengėme išsamias instrukcijas, su kuriomis išmaniojo laikrodžio paruošimo procesas taps lengvas ir sklandus“, – tikina „Bitės Profas“ Martynas Vrubliauskas.

Kaip pradėti naudotis „Apple Watch“ išmaniuoju laikrodžiu?

Vos išpakavus iš dėžutės naują „Apple Watch“ ir jį įjungus, pamatysite sąrankos langą. Tai reiškia, kad norint pradėti juo naudotis reikės atlikti keletą papildomų žingsnių. „Bitės Profas“ Andrius paruošė išsamią instrukciją, kad „Apple Watch“ paruošimas naudojimui būtų sklandus ir lengvas.

Kaip „Apple Watch“ laikrodyje aktyvuoti eSIM paslaugą?

Jei įsigijote „Apple Watch“ laikrodį, kuris palaiko eSIM technologiją, tai reiškia, kad skambinti, priimti skambučius, rašyti žinutes bei jas gauti, galėsite net šalia neturėdami išmaniojo telefono. Žingsnius, kaip šią paslaugą aktyvuoti lengvai ir be trikdžių, rasite „Bitės Profo“ Martyno parengtame straipsnyje.

Vaizdo instrukcija norintiems pradėti naudotis „Apple Watch“ laikrodžiu bei eSIM paslauga

Kyla sunkumų norint pradėti naudotis savo naujuoju laikrodžiu, o eSIM paslaugos aktyvavimas atrodo neįmanoma misija? Čia į pagalbą atskuba „Bitės Profas“ Žygis, kuris aiškiai parodo visus žingsnius vaizdo instrukcijoje.

Dalinkis straipsniu:

Gaukite pasiūlymą

Mane domina: