Kaip pradėti naudotis „Facebook“ ir „Messenger“ „Android“ telefone?

Nors „Facebook“ jau ilgą laiką nesitraukia iš socialinių tinklų, o „Messenger“ – susirašinėjimo programėlių lyderių, visgi yra žmonių, kurie su šiomis programėlėmis šiandien susipažįsta pirmą kartą. Norėdami palengvinti naujokų patirtį, „Bitės Profai“ dalijasi detalia instrukcija, kaip pradėti naudotis „Facebook“ ir „Messenger“ „Android“ operacines sistemos telefone.

Taip lengviau: greitasis skaitymas

  • Susikūrus „Facebook“ paskyrą, „Messenger“ programėlė bus pridėta automatiškai
  • „Facebook“ automatiškai identifikuoja el. paštą, susietą su mobiliuoju telefonu, todėl kuriant paskyrą, nei el. pašto, nei vardo ir pavardės pakartotinai įvesti nereikia
  • Telefono numerio įvesti nebūtina, tačiau įvedus, bus galima greičiau atkurti pamirštą paskyros slaptažodį
  • Baigsite kurti „Facebook“ paskyrą, kai SMS žinute gausite patvirtinimo kodą

„Facebook“ savo vartotojams siūlo aibę galimybių – nuo paprasto ir greito bendravimo su draugais per „Messenger“ programėlę iki reklamų kūrimo ir administravimo. Todėl jeigu tik dabar nusprendėte susikurti asmeninę „Facebook“ paskyrą ar verslo puslapį, dalijamės išsamia instrukcija, kaip žingsnis po žingsnio tai padaryti“, – sako „Bitės Profas“ Martynas Vrubliauskas.

Kaip susikurti „Facebook“ paskyrą?

Norėdami pradėti naudotis „Facebook“ ir „Messenger“ programėlėmis „Android“ telefone, iš pradžių susikurkite paskyrą. „Messenger“ mobiliąją aplikaciją atsisiųskite atskirai.

„Tam, kad susikurtumėte paskyrą, pirmiausia telefone suraskite programėlę „Facebook“. Tuomet atidarykite ją ir spustelkite „Sukurti naują paskyrą (angl. Create a new account)“, – sako „Bitės“ išmaniųjų įrenginių ekspertas.

Po to atsidariusiame lange pasirinkite „Kitas“ ir suteikite programėlei leidimą pasiekti jūsų kontaktus.

Įveskite asmeninius duomenis

Kitas žingsnis – įvesti norimus asmeninius duomenis. „Facebook“ programėlė automatiškai identifikuoja el. paštą, susietą su mobiliuoju telefonu, todėl pakartotinai jo įvesti nereikia. Užteks paspausti ant nurodyto el. pašto, taip patvirtinant, kad jis teisingas.

„Programėlėje turėsite įvesti asmeninius duomenis, tokius kaip vardas, gimimo data, lytis ir pan., vis spaudžiant pasirinktį „Kitas“. Tiesa, vardą ir pavardę programėlė užpildo automatiškai pagal el. pašto duomenis, tačiau galite tai padaryti ir rankiniu būdu“, – pasakoja M. Vrubliauskas.

Nurodykite telefono numerį

Po to, kai suvesite savo asmeninius duomenis, „Facebook“ programėlė taip pat paprašys jūsų nurodyti telefono numerį. Šis žingsnis nėra privalomas, tačiau, pasak „Bitės Profės“, tai padaryti labai naudinga. Ateityje, pamiršę savo paskyros slaptažodį, daug lengviau galėsite jį atkurti. Programėlėje numerį galite rinkti pradedant nuo 8 arba +370.

Kaip susikurti „Facebook“ slaptažodį?

Kitas svarbus žingsnis – stipraus ir patikimo slaptažodžio sukūrimas. Jis leis užtikrinti, kad jūsų asmeninė informacija ir duomenys liks saugūs.

„Patikimą slaptažodį turėtų sudaryti ne mažiau kaip 8 simboliai – didžiosios ir mažosios raidės, skaičiai ir specialūs simboliai. Taip pat rinkitės unikalų slaptažodį, kurio nenaudojate jungdamiesi prie kitų paskyrų“, – pataria M. Vrubliauskas.

Kaip susitvarkyti „Facebook“ paskyrą?

Kurti paskyrą užbaigsite spustelėję pasirinktį „Prisiregistruoti“ ir įvedę SMS žinutę gautą „Facebook“ paskyros patvirtinimo kodą.

„Sveikiname, jūs jau sukūrėte „Facebook“ paskyrą. Programėlė jums iškart pasiūlys įkelti savo nuotrauką, kurią galite pasirinkti iš nuotraukų galerijos „Android“ telefone. Žinoma, šį žingsnį galite praleisti ir sugrįžti prie jo vėliau. Tuomet beliks patvirtinti savo prisijungimo informaciją ir galėsite pradėti naudotis „Facebook“, – sako „Bitės Profas“.

Kaip pradėti naudotis „Messenger“?

Dabar, kai jau turite „Facebook“ paskyrą, galite pradėti naudotis ir „Messenger“ programėle. Programėlė automatiškai aptinka jūsų „Facebook“ paskyrą, todėl atvėrę „Messenger“ tiesiog patvirtinkite savo tapatybę ir išsaugokite prisijungimo informaciją.

„Kai „Messenger“ jau veikia, galite iškart pradėti susirašinėti su draugais ar artimaisiais. Norėdami parašyti žinutę, spustelėkite pieštuko, o norėdami įtraukti naujų kontaktų – kontaktų ikoną. Smagių pokalbių!“, – linki M. Vrubliauskas.

Neturint „Facebook“ programėlės savo telefone, „Messenger“ mobiliąja aplikacija naudotis –galima. Svarbiausia išmaniajame įrenginyje turėti susirašinėjimo programėlę, kurioje suvesite „Facebook“ prisijungimo duomenis ir taip prisijungsite prie savo paskyros.

Dalinkis straipsniu:

Gaukite pasiūlymą

Mane domina: