Kokį išmanųjį laikrodį pasirinkti, jei turite „iPhone“ telefoną?

Renkantis sau tinkamą išmaniojo laikrodžio modelį, svarbu atsižvelgti ne tik į dizainą ar kainą, bet ir suderinamumą su jūsų išmaniuoju telefonu. Dažnai išmaniųjų telefonų gamintojai klientams siūlo ir jų gamybos išmaniųjų modelius, todėl tereikia išsirinkti, kuris iš jų labiausiai atitinka jūsų poreikius. „Bitės Profai“ dalinasi patarimais, kokį „Apple Watch“ išmaniojo laikrodžio modelį pasirinkti, jei turite „iPhone“ telefoną.
 

„Geriausias „iPhone“ kompanionas – „Apple Watch“ išmanusis laikrodis. Itin patogu tai, kad šių įrenginių programėlės ir pranešimai sinchronizuojasi su tais, kurie yra „Apple“ telefonuose. Taip pat, „Apple Watch“ pasižymi itin išskirtinėmis ir išmaniomis sveikatos stebėsenos galimybėmis“ – sako „Bitės Profas“ Martynas Vrubliauskas.

Kodėl turint „iPhone“ telefoną verta rinktis „Apple Watch“ laikrodį?

Jei pasirinkote naudotis „iPhone“ telefonu, tikriausiai žinote, kad gamintojas „Apple“ siūlo ir išmaniųjų laikrodžių „Apple Watch“ pasirinkimą. „Apple Watch“ laikrodžiai išsiskiria dizainu, patogiu valdymu ir kitais privalumais. Kodėl šiuos įrenginius verta rinktis, naudojant „iPhone“ telefonus, „Bitės Profai“ pasakoja šiame straipsnyje.

Kokios yra „Apple Watch“ išmaniųjų laikrodžių galimybės?

„Apple Watch“ ne tik rodo laiką, skaičiuoja nueitus žingsnius ar priima žinutes bei skambučius, bet ir gali atlikti daugiau naudingų funkcijų. Viskas, ko reikia ‒ jas žinoti ir mokėti naudoti. Išskirtines „Apple Watch“ galimybes galite rasti šiame straipsnyje.

Kurį „Apple Watch“ išmanųjį laikrodį pasirinkti?

Visų „Apple Watch“ serijų išmanieji laikrodžiai gali sekti sportinius pasiekimus, rodyti laiką ar priimti skambučius ir žinutes. Visgi, kiekvienas šio gamintojo modelis pasižymi skirtingomis savybėmis. „Bitės Profai“ šiame straipsnyje padės apsispręsti, kokį „Apple Watch“ laikrodį pasirinkti.

Dalinkis straipsniu:

Gaukite pasiūlymą

Mane domina: