Sony Xperia 1 III išmanusis telefonas

Sony Xperia 1 III išmanusis telefonas

Akcija
Išparduota
Žaidimams
Išsiuntimas tą pačią dieną*
 • Sony Xperia 1 III išmanusis telefonas
 • Sony Xperia 1 III išmanusis telefonas
 • Sony Xperia 1 III išmanusis telefonas
 • Sony Xperia 1 III išmanusis telefonas
 • Sony Xperia 1 III išmanusis telefonas
1 / 2

Sony Xperia 1 III išmanusis telefonas

AKCIJA

*Išsiuntimas tą pačią dieną

Tik pažymėtoms prekėms, įsigijus darbo dieną iki 13:00

Apžvalga Parametrai
Palyginti
Išmanusis telefonas „Sony Xperia 1 III“ jau BITĖJE. Nepriekaištingas įrenginio našumas, kuris patiks kiekvienam!

Vidinė atmintis

SpalvaBlack

PVM

 • Išsimokėtinai

  25,90 €/ mėn.

  36,08 €/ mėn.

 • Mokant iš karto

  932,40 €

  1 299,00 €

Laikmenos mokestis (vienkartinis) - 5,25 €

mėn.
Įsigyjant su planais „Lengviau" (24 mėn.) privatiems ir planais „Lengviau verslui" (24 mėn.). Pasiūlymo sąlygos
 • Išsimokėtinai be pabrangimo | BITĖ

  Išsimokėtinai
  be pabrangimo
 • Nemokamas pristaymas nuo 50€ | BITĖ

  Nemokamas
  pristatymas
 • bitė

  Pradinė
  įmoka

BITĖS Profo apžvalga

Privalumai
 • Itin kontrastingas 4K raiškos „OLED“ ekranas su 120 Hz atsinaujinimo dažniu;
 • Atsparus vandeniui ir dulkėms (IP65/IP68 sertifikatas);
 • Profesionaliai fotografijos įrangai tolygi fotokamera;
 • Ilgai energiją išlaikanti 4500 mAh baterija ir greitas 30 W įkrovimas.
Trūkumai
 • „Micro SD“ kortelė įstatoma į bendrą SIM kortelės lizdą.
 
„Sony Xperia 1 III“ – tai dar vienas lūkesčius pranokstantis išmaniosios serijos įrenginys, sukurtas visų poreikiams. Produktyvumą dievinančios asmenybės, kūrybininkai, žaidimų mėgėjai ar žmonės, einantys iš proto dėl kokybiškos muzikos, šiame išmaniajame telefone ras viską, ko trokšta. Jų darbus ne tik paspartins, bet ir į kitą lygį nukels įrenginys, kurio pagrindinė savybė – našumas. Itin galingas procesorius, kontrastingas „4K HDR OLED“ ekranas su žaibiškai greitu 120 Hz atsinaujinimo dažniu, išskirtinė garso kokybė bei nepriekaištinga fotokamera leis ne tik mėgautis produktyvumu, bet ir pramogauti, mokytis, dirbti ar kurti. Išskirtinis „Xperia 1 III“ bruožas – pergales skinanti fotokamera, kuri buvo sukurta į pagalbą pasikvietus profesionalus. Kameros kokybė – tolygi profesionalios fotografijos technikos lygiui, o dėkoti reikia „Sony Digital Cinema Camera“ inžinierių ir „Sony Alpha“ komandoms, kurios bendromis jėgomis sukūrė geriausią, kas buvo sukurta iki šiol.
Sony Xperia 1 III | BITĖ


Vaizdų fiksavimas, tolygus profesionaliai technikai

„Sony Xperia 1 III“ kūrėjai ypatingą dėmesį skyrė tam, kad šis išmanusis telefonas prilygtų profesionaliai fotografijos technikai ir tuo pat metu būtų lengviausias įrenginys iš visų. Įrenginio kamera sukurta drauge su naujausios „Alpha 9“ fotoaparatų serijos, garsėjančios pažangia automatinio fokusavimo technologija, inžinieriais. Prie komandos, kuriančios „Sony Xperia 1 III“ fotografijos įrangą, prisidėjo ir profesionalūs fotografai: jie padėjo suderinti sparčiai tobulėjančias technologijas, kad fotografavimo patirtis būtų dar nepriekaištingesnė, o rezultatai – dar geresni. Greitas automatinis fokusavimas visose trijose įrenginio kamerose – tai dar ne viskas! Paįvairinkite savo kūrybines galimybes naudodami keturis universalius objektyvus. Yra ir daugiau funkcijų, kurias būtina paminėti. Pirmiausia – realiuoju laiku stebima aplinka, tad tiksliai ir laiku įamžinti kadrus tapo įmanoma! Pamirškite, kad judantys objektai lieka susilieję, o važiuojant keliu viską sugadina drebančios rankos. Nuo šiol įspūdžius įamžinsite tik profesionaliausiais kadrais – pasitelkę 105 mm teleobjektyvą, vaizdus sufokusuosite žaibišku greičiu, net ir esant dideliam nuotoliui. Prie išskirtinės nuotraukų kokybės prisideda ir „Zeiss“ optika, kalibruota specialiai šiam išmaniajam telefonui. Paslaptis – paprasta: „Zeiss T*“ danga sumažina kontrasto atspindžius ir taip prisideda prie išskirtinio atvaizdavimo bei kontrasto. Net jei aplink nėra gero apšvietimo, „Sony Xperia 1 III“ užtikrins įrašų kokybę! Dėl „BIONZ X“™ technologijos nuotraukos tampa it iš fotostudijos.
 


Geros naujienos profesionaliems fotografams - maksimali kūrybinė kontrolė!

„Atraskite „Photography Pro“, kurio pareikalavo profesionalūs fotografai. Nuo šiol telefonas iš esmės tampa tolygus profesionaliai fototechnikai, kadangi šiame įrenginyje įdiegti fotografų dažniausiai naudojami techniniai valdikliai. Nuo šiol visus parametrus galėsite nustatyti savo rankomis! Naudodami sąsają, įkvėptą „Alpha“ kamerų, galite pasirinkti automatinius nustatymus ir fotografuoti RAW formatu. Norite sufokusuoti konkretų ir estetišką kadrą? Tiksliai sureguliuokite nustatymus pagal savo poreikius rankiniu režimu: ISO, užrakto greitį, baltos spalvos balansą ir dar daugiau, kad jūsų kūriniai ne tik išvystų dienos šviesą, bet ir būtų neprilygstami. Negana to, apgalvota kiekviena smulkmena, kurią tikras kūrėjas tikrai įvertins: kaip ir profesionalūs fotoaparatai, „Xperia 1 III“ turi specialų ergonomišką užrakto mygtuką su reljefine apdaila, kad įrenginiu fotografuoti būtų dar patogiau! Be to, vietoj įprasto skaitmeninio priartinimo, kuris kenkia vaizdo kokybei, „Xperia 1 III“ turi naują dirbtinio intelekto patobulintą didelės gebos priartinimą, atkuriantį net ir toliausiai esančias detales. Jei vis dėlto telefono kameros nepakanka ir darbui reikalingas fotoaparatas, į pagalbą pasitelkite „Xperia 1 III“, kuris yra puikus „Sony Alpha“ fotoaparatų kompanionas. Naudokite jį ir kaip atskirą ekraną, ir kaip nuotolinio valdymo pultą, kad galėtumėte koreguoti nustatymus ir fotografuoti belaidžiu būdu. Visa tai įmanoma naudojant programą „Imaging Edge™ Mobile“.
 
Sony Xperia 1 III | BITĖ
Sony Xperia 1 III | BITĖ


Vaizdo įrašai, tolygūs kinematografijai

Kino kamerų inžinierių dėka išmanusis telefonas „Sony Xperia 1 III“ jūsų vaizdo įrašus pakels į profesionalų lygį. Lygiai kaip ir nuotraukos, šiuo įrenginiu užfiksuoti vaizdo įrašai pasižymi aukščiausia kokybe. Su „Cinematography Pro“ programėle, patobulinta „CineAlta“, į telefoną galėsite įsirašyti kinematografijai tolygius filmų parametrus bei spalvų nustatymus. Kad procesas būtų dar sklandesnis, „Look“ spalvų valdymo išankstiniai nustatymai, 21:9 santykis, 4K HDR, 120 kadrų per sekundę sulėtintas judėjimas suteiks visas reikalingas sąlygas profesionaliems įrašams sukurti. Pasiekti aukščiausią kadrų kokybę padės ir keturi universalūs objektyvai, o žadą atimantį sulėtintą vaizdą išgausite 4K HDR 120 kadrų per sekundę greičiu. Garso kokybė irgi neatsilieka: garso atskyrimo technologija įgarsins net vėjo apsupty padarytus įrašus. Negana to, „Sony Xperia 1 III“ kartu su filmų kūrėjais pasistengė, kad filmavimo procesas taptų dar paprastesnis: lengvas atminties vietos tikrinimas, paprasta prieiga prie įrašymo nustatymų informacijos, garso lygių stebėjimas, klipų atnaujinimai – viskas sukurta tam, kad profesionalūs kadrai būtų įamžinti dar paprasčiau!
 


Nepriekaištingas įrenginio našumas

Jei reikėtų apibūdinti geriausią „Sony Xperia 1 III“ savybę, tinkamiausia būtų – našumas. Flagmano lygio įrenginys leis patirti neišdildomus įspūdžius dėl naujausių technologijų sąsajų. 5G ir „Wi-Fi 6“ ryšius sujungus su naujausia „Qualcomm® Mobile Platform“ ir naujoviškomis baterijų technologijomis, „Xperia 1 III“ pakėlė išmaniųjų telefonų našumo kartelę. Dėl itin kontrastingo „4K HDR OLED“ ekrano su žaibiškai greitu 120 Hz atsinaujinimo dažniu laukimas liks užmaršty. Negana to, trigubas fotokameros objektyvas su itin sparčiai reaguojančiu „AutoFocus“ režimu leis užmiršti, ką reiškia praleisti itin gražų kadrą. Negana to, „Qualcomm® Snapdragon™ 888 5G“ modemo-RF sistema sujungia aukštą našumą su energijos vartojimo efektyvumu, tad nepriekaištingas ryšys – garantuotas. Na, o greito 5G ryšio palaikymas reiškia dar daugiau galimybių jūsų rankose! Bekompromisiai aukštos kokybės atsisiuntimai galimi, net kai duomenys užima daug vietos! 5G ryšio palaikymas – dar ne viskas: našumą užtikrina ir galinga 4500 mAh baterija, kuri itin greitai įkraunama, o funkcijų gausa padeda ją taupyti ilgiau nei įprasta! Belaidis įkrovimas – tik smulkmena, palyginti su kitomis technologinėmis galimybėmis: nuo šiol įkrovus išmaniojo telefono bateriją, turėsite galimybę krauti kitus įrenginius iš „Sony Xperia 1 III“, tarsi tai būtų įkroviklis!
 
Sony Xperia 1 III | BITĖ
Sony Xperia 1 III | BITĖ


Profesionalų ištobulintas dizainas ir kokybė

Forma, papildanti funkciją, – tai išskirtinė „Sony Xperia 1 III“ savybė: aukštos kokybės medžiagos čia dera su drąsiu ir išskirtiniu dizainu. Nuo matinio stiklo įrenginio nugarėlėje iki metalinio rėmo – nenugalimas formos ir funkcijos derinys papildo įrenginio našumą. Dar vienas įrodymas, kad išorė atspindi ne tik įrenginio našumą, bet ir apsaugą: „Xperia 1 III“ turi IP65/68 atsparumą vandeniui ir dulkėms. Ramybę užtikrins ir „Corning® Gorilla® Glass Victus“™ apsaugos sertifikatas, kuris maksimaliai apsaugos įrenginio stiklą. Rinkitės iš dviejų spalvų – juodos it anglis „Frosted Black“ arba purpurinės it vakaro dangus „Frosted Purple“.
 


Neišvengiamas produktyvumas su „Xperia 1 III“

Net jei produktyvumas ir nėra jūsų poreikis, su išmaniuoju telefonu „Sony Xperia 1 III“ jo neišvengsite. Nuo šiol itin paprasta vienu metu atlikti keletą užduočių, nes įrenginys pritaikytas produktyviam darbui: naudokite kelių langų funkciją ir taupykite laiką! Iššokančio lango funkcija padės lengvai susidoroti su nauja užduotimi, o tada grįžti prie to, ką darėte anksčiau. Naudodamiesi šoniniu jutikliu, itin greitai atliksite užduotis, kurioms nėra laiko. Su „Multi Window“ darbus skirstykite pagal prioritetus, tačiau palikite vietos ir pramogoms bei lengvai pereikite nuo vieno užsiėmimo prie kito.
 
Sony Xperia 1 III | BITĖ

Bendra informacija

Matmenys165 mm x 71 mm x 8,2 mm
Svoris (g)186
Dvi SIM kortelės (dual SIM)Dvi sim
SIM tipasNano
Operacinė sistemaAndroid 11
SenjoramsNenurodyta
VaikamsTaip
AtsparusNenurodyta
AtlenkiamasNe

Kamera

KameraTriguba
Pirmas objektyvas12 MP, diafragma - f/1.7
Antras objektyvas12 MP, diafragma - f/2.8
Trečias objektyvas12 MP, diafragma - f/2.2
Priekinė kamera8 MP, diafragma - f/2.0
Filmavimas4K HDR Movie recording 24, 25, 30, 60 and 120fps slow-motion
BlykstėTaip

Ekranas

Ekrano tipasOLED
Ekrano įstrižainė (coliais)6,5
Ekrano raiška (pikseliais)3840 x 1644)
Ekrano apsaugaCorning® Gorilla® Glass Victus

Procesorius ir atmintis

ProcesoriusQualcomm Snapdragon 888 5G
Darbinė atmintis (RAM)12 GB
Vidinė atmintis256 GB
Atminties kortelėmicroSD (iki 1 TB, perkama atskirai)

Garsas

3,5 mm audio jungtisTaip

Ryšys ir duomenų perdavimas

2GTaip
3GTaip
4GTaip
4G+Taip
5GTaip
Wi-Fi802.11a/b/g/n/ac/ax
Bluetooth5.2
USB jungtisUSB Type-C
NFCTaip
GPSTaip

Baterija

Baterijos talpa (mAh)4500
Integruota baterijaTaip
Greitas krovimasTaip
Belaidis krovimasTaip

Kita

Piršto atspaudų jutiklis✔ (įmontuotas šone)
JutikliaiAkselerometras, giroskopas, artumo jutiklis, barometras, kompasas
ModelisXQ-BC52
Vaizdo plokštėAdreno 660
Gaukite pasiūlymą

Mane domina: