Interneto
apsauga+

Saugiai nardykite internete

NAUJIENA
Išbandyti

Nuo dabar interneto apsauga – dar stipresnė, pritaikyta jūsų poreikiams ir lengvai valdoma.

Ne paslaptis, kad beribėse interneto gelmėse gausu kibernetinių pavojų. Su Interneto apsauga+ patobulinimais keliais paspaudimais patys valdote saugumo parametrus, renkatės, kokios programėlės veiks, o paslauga savarankiškai atpažįsta ir blokuoja kenkėjišką turinį.

Apsauga nuo virusų

Nesate tikri, ar visur, kur naršote, yra tikrai saugu? Nesukite galvos – mes apsaugosime jus nuo virusais užkrėstų svetainių, nepageidaujamų įskiepių ir įtartinų tinklalapių, kuriuose renkami prisijungimai ir jūsų asmeniniai duomenys.

Šeimai saugus turinys

Vaikai pamatė internete tai, ko negalite jiems paaiškinti ir net nenorite? Apsaugokite save bei savo šeimos narius nuo žalingos ir nepageidaujamos informacijos internete. Blokuokite pornografinio, smurtinio ir kitokio nepageidaujamo pobūdžio turinį.

Suasmeninta apsauga

Norite skirtingos turinio apsaugos skirtinguose įrenginiuose? Ne problema. Lengvai ir paprastai valdykite savo lankomus tinklalapius, naudojamas programėles, pranešimų gavimą ir turinio prieinamumą atskiriems įrenginiams.

Duomenų pažeidimo informacija

Seniai keitėte savo paskyrų slaptažodžius... bet gal jie tebėra saugūs? Lengvai pasitikrinkite, kuriuos slaptažodžius jau reikėtų atnaujinti ir ar jūsų elektroninis paštas nebuvo nutekintas, kur nereikia.

Kodėl verta rinktis „Interneto apsauga+“?

Kaina privatiems klientams1,99 €/mėn.
Kaina verslo klientams (be PVM)1,99 €/mėn.
Apsauga nuo virusų Įspėja apie įtartinus tinklalapius, apsaugo nuo virusų ir kriptovaliutos kasimo įskiepių. Galioja
Tėvų kontrolė Apsauga nuo žalingo turinio. Galioja
Programėlių blokavimas Programėlių ir socialinių tinklų prieinamumo ribojimas. Jau greitai
Savitarnos valdymas Viską patogiai valdykite savitarnoje. Galioja
„AdBlock“ Neleidžia reklamdaviams pasiekti jūsų asmeninių duomenų ir naršymo istorijos. Galioja
Savarankiškas tinklalapių valdymas Galimybė valdyti atsirinktus tinklalapius ir įtraukti į juodąjį sąrašą. Galioja
Ataskaitos Nurodę el. paštą ar mobiliojo telefono numerį, gausite ataskaitas apie kenkėjiškas veiklas. Galiojapagal poreikį
Duomenų pažeidimo įspėjimai Nurodę el. paštą ar mobiliojo telefono numerį, gausite perspėjimus apie kenkėjiškas veiklas. Galioja

Išbandykite „Interneto apsauga+“

Išbandyti

Svarbu

  • Dėl nuolatos kintančių grėsmių pobūdžio, skaičiaus, veikimo principų ir kitų aplinkybių nei BITĖ, nei sprendimo partneriai, suteikiantys paslaugą, negali prisiimti atsakomybės dėl duomenų praradimo arba mobiliojo telefono sugadinimo, jeigu virusas ar kita grėsmė nebuvo aptikti, todėl, jei telefone turite ypač vertingos informacijos ar pageidaujate turėti dar didesnę apsaugą, rekomenduojame naudotis ir kitais mobiliųjų įrenginių apsaugos sprendimais.
  • Paslauga galioja tik perduodant duomenis per BITĖS tinklą ES šalyse. Paslauga neveikia naudojantis internetu kitais tinklais, taip pat neapsaugo nuo kitokiais būdais į įrenginį patekusios kenksmingos programinės įrangos arba jei siunčiami ir gaunami duomenys yra koduoti.
  • Paslaugos „Interneto apsauga+“ galima bet kada atsisakyti parašius žinutę VIRUS numeriu 1500, savitarnoje „Mano BITĖ“ arba bet kuriame BITĖS salone.
Išbandyti savitarnoje dabar

Gaukite pasiūlymą

Mane domina: