Išlaidų kontrolė

Ar niekad nepagalvojote, kaip būtų gerai žinoti, kad Jūsų telefono sąskaita neviršys tos sumos, kurią buvote numatę? Arba užtikrinti, kad Jūsų vaikas, žaisdamas mobiliuosius žaidimus ar bendraudamas su draugais, neišleis tiek pinigų, kiek buvote suplanavę skirti ne vieno, o trijų mėnesių sąskaitai?

Naują nemokamą paslaugą „Išlaidų kontrolė“ sukūrėme būtent tam, kad padėtume Jums kontroliuoti savo išlaidas mobiliojo ryšio paslaugoms ir apsaugotume nuo staigmenų, sulaukus sąskaitos.

Kaip tai veikia?

Nustatykite mėnesio sumą, kurią skirsite BITĖS paslaugoms.

Pasirinkite būdą kaip Jums bus taikoma „Išlaidų kontrolė“.

  • Informavimas. Informuosime tik SMS žinute, kai pasieksite 100 proc. nustatytos išlaidų sumos; Pokalbio skambutis ir užsakyta automobilio statymo paslauga bus nutraukta, todėl paslaugą reikės užsisakyti/aktyvinti iš naujo.
  • Apribojimas. Informuosime SMS žinute, kai pasieksite 80 proc. sumos, o kai peržengsite 100 proc. ribą, apribosime BITĖS paslaugų naudojimą. Tačiau Jūs ir toliau turėsite galimybę naudotis visomis nemokamomis bei neišnaudotomis BITĖS paslaugomis: pokalbių minutėmis, SMS,internetu.

Net kai ir išnaudosite visas BITĖS paslaugas, Jums suteiksime 1 min. trukmės nemokamą skambutį į bet kurį Lietuvos tinklą.

Kaip pradėti naudotis?

Užsisakyti paslaugą ar pasikeisti išlaidų sumą galite bet kuriame BITĖS salone, savitarnos svetainėje Mano BITĖ ar nemokamu telefonu 1501.

Paslaugos veikimas pirmą mėnesį: aktyvavus paslaugą, išlaidų suma skaičiuojama tik nuo aktyvavymo momento, todėl kliento iki tol išnaudota suma nėra įtraukiama į išlaidų kontrolės sumą.

Kas įeina į išlaidų kontrolės sumą?

  • Į nustatytą išlaidų kontrolės sumą įskaičiuojami visi paslaugų mėnesio mokesčiai,skambučiai trumpaisiais numeriais, naudojimasis paslaugomis užsienyje.
  • Prisiminkite, kad telefono mėnesio įmokos, BITĖS telefonų draudimas, vienkartiniai mokesčiai į kontroliuojamą išlaidų sumą neįtraukiami.
Gaukite pasiūlymą

Mane domina: