Background Image

Supergalios sujungia

Žmonėms su negalia BITĖJE – lengviau

Žmonės - pagrindinė
mūsų vertybė

BITĖJE mes rūpinamės klientais, darbuotojais, partneriais ir visuomene, nes žmonės – pagrindinė mūsų vertybė. Mums vienodai svarbūs visi, nepriklausomai nuo lyties, tautybės, socialinės padėties, amžiaus, seksualinės orientacijos, profesijos ar negalios. Siekiame bent šiek tiek palengvinti kiekvieno žmogaus kasdienybę.

Ilgus metus prisidedame prie visuomenės gerovės, o nuo šiol imamės iniciatyvos didinti žmonių su negalia įtrauktį į visavertį socialinį gyvenimą, darbo rinką, visuomenę ir ypač į profesionalųjį bei laisvalaikio sportą. Tikime, kad fiziškai aktyvūs žmonės labiau pasitiki savimi ir lengviau įsitraukia į įvairias veiklas, yra motyvuoti, emociškai stipresni, pozityvesni bei įkvepiantys savo pavyzdžiu.

5g

Kartu Lietuvos pergalių link

Kartu su TV3 oficialiai tapome Lietuvos paralimpinio komiteto mecenatais. Įsipareigojome organizacijai per ketverius metus skirti 1 mln. eurų vertės paramą – finansinę bei viešinimo ir komunikacijos paslaugų.

Lietuvos Paralimpinio komiteto Vykdomojo komiteto ir rėmėjų nutarimu pirmaisiais metais didžioji dalis mūsų finansinės paramos bus skiriama 2 pagrindinėms kryptimis: 

✔️ sportininkų paramos programai, kuri padės gerinti jų rezultatus, lengvinti treniruočių procesą ir siekti dar didesnių aukštumų. Paralimpinės komandos nariams ir kandidatams numatyta trijų lygių parama (1200, 600 arba 400 eurų dydžio); 

✔️ dalies paraatletų delegavimui į svarbiausias varžybas, kur jie atstovaus mūsų šalį pasaulio, Europos čempionatuose, paralimpinėse žaidynėse ir kitose svarbiausiose tarptautinėse varžybose.

Žengdami šį žingsnį siekiame užtikrinti lygias galimybes visiems ir, pasitelkdami sportą, kurti įtraukesnę visuomenę. Padėsime negalią turintiems sportininkams siekti aukštumų bei tapti pavyzdžiu kitiems. Taip pat plačiai ir užtikrintai garsinsime Lietuvos ir jos sportininkų vardą šalyje ir visame pasaulyje. Remdami paralimpiečius, siekiame keisti visuomenės požiūrį, didinti žmonių su negalia įtrauktį ir kartu keliauti Lietuvos pergalių link!

Švietimu, iniciatyvomis ir projektais kviečiame pastebėti ne žmonių negalias, o galias. Galias, kurios virsta supergaliomis bei pergalėmis – pirmiausia asmeninėmis, o vėliau ir visos Lietuvos.

5G BiteTV3PARATEAM
5g

BITĖ – visiems

Atvirumas

Skatindami visuomenės požiūrio kaitą, žmonių su negalia fizinį aktyvumą bei įtrauktį, siekiame būti atviri ir patys, kaip įmonė.

Vienodos galimybės

Visiems kuriame vienodas galimybes tiek dirbti pas mus, tiek naudotis BITĖS paslaugomis ir produktais. Tačiau suprantame, kad turime dar daug nuveikti ir kasdien tobulėti, kad prisitaikytume prie skirtingų žmonių poreikių.

Įtraukimas

2023 metais daugiausia laiko skyrėme savo paslaugų, produktų, klientų aptarnavimo, komunikacijos, procesų bei darbo erdvių pritaikymui žmonėms su negalia. Siekėme ne išskirti šiuos visuomenės narius, o labiau įtraukti. Tuo vadovavomės ir audituodami bei koreguodami savo procesus, paslaugas – kūrėme ne atskiras, tinkančias tik tam tikrai žmonių grupei paslaugas, o tokias, kurios būtų vienodai prieinamos visiems.

Bendradarbiavimas

Nuolat bendradarbiaujame ir tariamės su įvairiomis negalios srityje dirbančiomis asociacijomis bei žmonėmis, turinčiais skirtingą negalią. Tik jie geriausiai žino, kas atitinka tikruosius jų poreikius, jaučia subtilybes ir praktinio pritaikymo kokybę. Tad esame dėkingi neįgaliųjų asociacijoms bei organizacijoms (LASS, LKD, NRD) ir visai bendruomenei už patarimus, palaikymą ir įkvėpimą.

Siekiame, kad BITĖ, didindama prieinamumą ir žmonių su negalia įtrauktį, įkvėptų tiek organizacijas, tiek kiekvieną visuomenės narį tam pačiam tikslui. Nes taip lengviau.

Ką jau nuveikėme 2023 m.

+ .

Ką dar ketiname nuveikti 2024 m.

+ .
.
X

Ką jau nuveikėme 2023 m.

1

Kartu su negalią turinčiais žmonėmis ir juos vienijančiomis organizacijomis vykdėme konsultacijas, auditą ir pakeitimus, siekdami visiems pritaikyti BITĖS salonus, interneto svetainę, paslaugas, komunikaciją bei klientų aptarnavimą.

2

Surengėme mokymus:

  • Visiems BITĖS darbuotojams – apie įvairias negalios rūšis, bendravimo etiketą su žmonėmis, turinčiais įvairių specialiųjų poreikių. Šią mokymų medžiagą įtraukėme į kiekvieno naujo darbuotojo adaptacinių mokymų programą;
  • BITĖS klientus gyvai ir telefonu aptarnaujančioms Profų komandoms (~500 žmonių) – papildomus specializuotus, žinias pagilinusius mokymus, kaip efektyviau padėti ir patarti tiesiogiai bendraujant su klientais, turinčiais specialiųjų poreikių, taip pat apie prieinamumo programėles ir reikiamus jų nustatymus įvairiuose išmaniuosiuose įrenginiuose;
  • Rinkodaros komandoms ir partneriams – apie lengvai suprantamos kalbos gaires ir visiems pritaikytą komunikaciją.
3

Peržiūrėjome ir adaptavome BITĖS klientų aptarnavimo procesus ir dokumentus siekdami, kad mūsų klientų patirtis būtų kuo labiau pritaikyta visiems.

4

Įvertinome BITĖS salonų pasiekiamumą žmonėms su negalia. Džiaugiamės, kad beveik visi BITĖS salonai yra patogiai pasiekiami visiems.

5

Atlikome BITĖS pagrindinės ir savitarnos svetainių prieinamumo auditą – jas testavo skirtingas negalias turintys žmonės. Ištaisėme kritines ir greičiau pakeičiamas vietas bei pasiruošėme detalų tobulintinų vietų sąrašą. Jį įgyvendinsime 2024 metais.

6

Pritaikėme visiems didžiąją dalį BITĖS reklaminės komunikacijos: titruojame visus televizijos bei socialinių tinklų vaizdo klipus, pasitelkiame lengvai suprantamą kalbą, reikiamus spalvų kontrastus ir kt.

7

Atlikome specialų tikslinės grupės tyrimą apie BITĖS paslaugas ir produktus. Sužinojome, kaip galime praplėsti savo produktų krepšelį, pagerinti ar dar labiau pritaikyti savo paslaugas visiems.

X

Ką dar ketiname nuveikti 2024 m.

1

Toliau tęsime ir rengsime naujas tiek vidines (darbuotojų įsitraukimo), tiek išorines žmonių su negalia įtraukties didinimo iniciatyvas, savanorystės ir paramos projektus. Siekdami pokyčio visuomenėje – apie tai komunikuosime.

2

Ir toliau tobulinsime klientų aptarnavimo procesus: pavyzdžiui, paslaugų sutarties dokumentus papildysime santrauka, parengta pagal lengvai suprantamos kalbos formatą. Taip pat skatinsime dažniau pasitelkti gestų kalbos vertėjų pagalbą aptarnaujant žmones su klausos negalia ir kt.

3

Kai kuriuose BITĖS salonuose papildomai įgyvendinsime lengvesnę navigaciją žmonėms su regos negalia, įrengdami taktilinius takus.

4

Įgyvendinsime BITĖS internetinės ir savitarnos svetainių pakeitimus, kad jomis būtų patogu naudotis visiems.

5

Paruošime ir pritaikysime BITĖS biurus Vilniuje, Šiauliuose ir Klaipėdoje, kad juose patogiai ir efektyviai galėtų dirbti visi, įskaitant kolegas su negalia.

Esame įsitikinę, jog paslaugų, produktų, procesų, interneto svetainių, biurų pritaikymas visiems yra nuolatinis procesas – pastovus tobulinimas, įsiklausymas į besikeičiančius poreikius ir nenutrūkstamas darbas kartu. Tad esame pasiryžę ir toliau dirbti, keisti, tobulinti. Visa tai tam, kad klientams, darbuotojams ir partneriams būtų lengviau.


Gaukite pasiūlymą

Mane domina: