eSIM technologija išmaniuose laikrodžiuose

eSIM (virtuali SIM kortelė) – tai naujausias išmanus sprendimas, kuris suteikia galimybę tokiems mažiems išmaniesiems įrenginiams kaip laikrodis tapti savarankiškais įrenginiais su mobiliuoju ryšiu, be išmaniojo telefono.

Beribės galimybės

eSIM technologija jūsų išmaniajam laikrodžiui leidžia prisijungti prie mobiliojo ryšio: skambinti ir priimti skambučius, gauti ir siųsti SMS žinutes ir palaikyti įvairias mobiliąsias programėles internetu net jei jūsų išmanusis telefonas yra toli nuo laikrodžio. Todėl drąsiai palikite telefoną namie, nes viskas kas svarbu – lengvai pasiekiama tiesiai nuo jūsų riešo.

eSIM aktyvavimas

  1. Įjunkite „Samsung Galaxy“ laikrodį, kuriame norite aktyvuoti savo eSIM profilį.
  2. Savo išmaniajame telefone, prijungtame prie BITĖS mobiliojo ryšio tinklo, atidarykite „Galaxy Wearable“ arba „Samsung Galaxy Watch“ aplikaciją ir sekite instrukcijas telefone.
  3. Savo išmaniojo telefono kameros pagalba nuskaitykite jums suteiktą QR kodą.
  4. Palaukite, kol „Samsung Galaxy“ laikrodyje bus įdiegtas jūsų eSIM profilis.
  5. Užbaigę eSIM profilio diegimą galėsite naudotis BITĖS paslaugomis.

Laikrodžiai su eSIM technologija

Išsirinkite savo išmanųjį eSIM laikrodį ir mėgaukitės išmaniosios eSIM paslaugos teikiamais privalumais.

Peržiūrėti

Dažniausiai užduodami klausimai

Jums suteikiamas unikalus QR kodas, kuriuo i jūsų išmanusis laikrodis susiejamas su išmaniuoju telefonu BITĖS ryšyje. Jeigu, pakeisite laikrodį kitu įrenginiu, arba jūsų eSIM profilis bus užblokuotas — kiekvienu atveju turėsite kreiptis į BITĘ ir įsigyti naują QR kodą.
Jeigu norėsite perduoti savo „Samsung Galaxy“ laikrodį su jame aktyvuotu eSIM profiliu tretiesiems asmenims, galite patys ištrinti savo eSIM profilį iš šio įrenginio arba kreiptis į BITĘ.
Jei dėl savo ar trečiųjų asmenų kaltės prarasite savo „Samsung Galaxy“ laikrodį su jame aktyvuotu eSIM profiliu, prašome nedelsiant apie tai informuoti BITĘ trumpuoju numeriu 1501, kad galėtume užblokuoti jūsų eSIM profilį. Jums nepranešus apie įrenginio su aktyvuotu eSIM profiliu praradimą ar jums savarankiškai neištrynus eSIM profilio iš jūsų nebenaudojimo įrenginio, tretieji asmenys turės prieigą prie jūsų „Samsung Galaxy“ laikrodyje aktyvuotų paslaugų, jūsų informacijos ir duomenų. Bet kokiu atveju, BITĖ negali būti ir nebus atsakinga už jūsų eSIM profilio praradimą ar perleidimą tretiesiems asmenims. Tik jūs esate atsakingi už jūsų įrenginyje ir eSIM profilyje esančios informacijos ir duomenų saugumą ir teisėtą naudojimą.
Gaukite pasiūlymą

Mane domina: