• Greitas pristatymas Išsiuntimas tą pačią dieną
 • Gražinti lengva 14 d. grąžinimo garantija
 • Nemokėkite už pristatymą Nemokamas
  pristatymas

Microsoft Xbox Series X 1TB žaidimų konsolė

Microsoft Xbox Series X 1TB žaidimų konsolė

Išsiuntimas tą pačią dieną
 • Microsoft Xbox Series X 1TB žaidimų konsolė 1 img.
 • Microsoft Xbox Series X 1TB žaidimų konsolė 2 img.
 • Microsoft Xbox Series X 1TB žaidimų konsolė 3 img.
 • Microsoft Xbox Series X 1TB žaidimų konsolė 4 img.
1 / 2
Microsoft

Xbox Series X 1TB žaidimų konsolė

 • Išsimokėtinai

  16,63 €/ mėn.

 • Mokant iš karto

  599,00 €

Laikmenos mokestis (vienkartinis) - 5,25 €

Įmokos laikotarpis (mėnesiais)

Sudarant 24 mėn. sutartį su Bitės mobilaus interneto ar Go3|Bitė televizijos planais. Privatiems ir verslo klientams. Sudarant 24 mėn. sutartį su Bitės mobilaus interneto ar Go3|Bitė televizijos planais. Privatiems ir verslo klientams.
Laikmenos mokestis (vienkartinis) - 5,25 €

Microsoft

Xbox Series X 1TB žaidimų konsolė: Apžvalga

BITĖS Profo apžvalga

Privalumai
 • Itin spartus žaidimų krovimas;
 • Iki 120 kadrų per sekundę siekiantis atkūrimo dažnis;
 • 8K raiška;
Trūkumai
 • Kol kas yra nedaug žaidimų galinčių išnaudoti visas kompiuterio galimybes;
 
Ilgai laukta, kiritikų bei žaidėjų aptarinėta ir ne vieną nustebinti žadėjusi „Xbox Series X“ tituluojama kone greičiausia žaidimų konsole rinkoje. Jūsų laukia pažangiausi aparatinės įrangos komponentai ir apgalvota programinė įranga, sukuriantys neeilinę žaidimo patirtį. „System on a Chip“ technologija leidžia SSD diske esančius žaidimus įjungti akimirksniu, o AMD mikroschemos užtikrina neeilinę vaizdo efektų kokybę – tikroviškus atspindžius, sodrias spalvas ir gilius šešėlius. Todėl galėsite mėgautis itin didele 4K žaidimų kokybe, 8K raiška ir 120 FPS atnaujinimo dažniu. Nustebins ir garsas – erdvinis skambesys, leidžiantis pasijusti it veiksmo epicentre. Konsolės atmintį galėsite išplėsti specialia „Sandisk“ atminties kortele, iš kurios žaidimai atkuriami taip pat sparčiai kaip ir iš „Xbox Series X“ kietojo disko. Visi vidiniai konsolės elementai išdėstyti taip, kad ventiliatorius, pažangi trijų ortakių aušinimo sistema užtikrintų bei specialūs komponentai užtikrintų patikimą ir begarsį konsolės vėdinimą. Su šia konsole suderinami ir ankstesnių modelių žaidimai, tačiau kai kurie jų pakylėti į naują lygį – mėgaukitės laiko patikrinta klasika ir naujausiais bestseleriais. Metas imti į rankas atnaujintą „Xbox Series X“ pultelį ir pasinerti į pramogų pasaulį.
Versija


Tik geriausia versija

Su „Xbox Series X“ ir Smart Delivery sistema jūsų mėgstamiausi žaidimai niekada nepasens: kartą įsigiję, visada gausite naujausią ir kokybiškiausią jo versiją, kokią konsolę benaudotumėte. Su šios serijos kūrėjo rinkiniu sukurti žaidimai siūlo pribloškiamus vaizdo efektus, 120 FPS atnaujinimo dažnį ir sumažintą krovimo laiką – mėgaukitės pamėgta klasika ar naujausiais bestseleriais be rūpesčių!

Galingesnė nei bet kada

„Xbox Series X“ – ko gero sparčiausia visų laikų konsolė. Procesorių gamintojo AMD Zen 2 ir RDNA lustų architektūra gali per sekundę atlikti 12 trilijonų operacijų, todėl kiekvienas žaidimas veiks be priekaištų. Neatsilieka ir DirectX grafika bei garsas: šviesos efektai, šešėliai ir įtikinami atspindžiai dar labiau sustiprins žaidėjo patirtį, o 3D erdvinio garso technologija pasitelkia pažangiausius algoritmus ir nukelia į veiksmo sūkurį.
Galingesne
4k

Tikra 4K patirtis

4K vaizdo raiška – nebe svajonė, o įprastas žaidimų rinkos standartas, todėl neatsiejamas ir nuo naujausių žaidimų. Patirkite 4K žaidimų patirties privalumus su „Xbox Series X“: iki 120 kadrų per sekundę siekiantis atnaujinimo dažnis, ryškios spalvos ir pažangus vaizdo apdorojimas įtrauks į žaidimą kaip niekad anksčiau. O kitus vaizdo įrašus konsolė atkurs 8K siekiančia raiška su plačiu dinaminiu diapazonu (HDR).

Įgalintas greitis

Nuo aparatinės įrangos komponentų iki pažangių algoritmų: sumanioji „system on chip“ (SOP) technologija užtikrina kad žaidimai iš 1 TB talpos SSD kietojo disko įsijungtų kaip įmanoma greičiau. Taip ne tik paleisite naują žaidimą, bet ir vienu metu galėsite „šokinėti“ tarp kelių skirtingų. O jei žaidimams pritrūks atminties, ją išplėsite su specialia „Seagate“ atminties kortele – ji sukurta taip, kad žaidimų atkūrimo sparta nesiskirtų nuo „Xbox Series X“ viduje esančio disko.
Greitis
Valdymas

Tikslus valdymas

Nauja konsolė – nauja valdymo patirtis su bevieliu XBOX pulteliu. Atnaujinto dizaino valdiklis dar geriau atitinka rankų ergonomiką, o valdyti žaidimus dar lengviau. Ant briaunos esantys mygtukai nuo šiol turi rantytą tekstūrą, todėl reikiamą klavišą paspausite net labiausiai įtemptu žaidimo momentu. O krypčių mygtukas nuo šiol jautrus visiems 360 laipsnių – kad savo veikėją vestumėte tiksliai ten, kur reikia.
 

Architektūrinis stebuklas

Už įspūdingo monolitinio „Xbox Series X“ dizaino sukasi pažangiausi technologiniai sprendimai. XBOX paralelinio aušinimo technologija vėsina visus konsolės komponentus, o trys ortakiai tolygiai paskirsto temperatūrą kompiuterio viduje. Padalinta motininė plokštė, Heat-Sink elementai, garo kamera, be garso veikiantis ventiliatorius: mėgaukitės žaidimais be triukšmo ir nesibaimindami, jog konsolė perkais žaidimo įtampai pasiekus karščiausią tašką.
Stebuklas

Microsoft

Xbox Series X 1TB žaidimų konsolė: Parametrai

Bendra informacija

Matmenys151 mm x 151 mm x 301 mm
Svoris (kg)4,45
Vidinė atmintis1 T
Procesoriaus modelis8X Cores @ 3.8 GHz (3.66 GHz w/SMT) Custom Zen 2 CPU
Tinka žaidimamsTaip

Garsas

Garso gerinimo sistemaDolby TrueHD with Atmos

Duomenų perdavimas

Wi-Fi802.11ac dual band
USB jungtis3 x 3.1
HDMI jungtys1

Kita

KitaBlu-Ray

Microsoft Xbox Series X 1TB žaidimų konsolė: atsiliepimai