• Išsiuntimas tą pačią dieną*
 • 14 d. grąžinimo garantija
 • Nemokamas
  pristatymas
Žaidimams
Sony

Playstation 5 Standard Edition žaidimų konsolė

Sony Playstation 5 Standard Edition žaidimų konsolė

 • Playstation 5 Standard Edition žaidimų konsolė
 • Playstation 5 Standard Edition žaidimų konsolė
1 / 2
Žaidimams
Sony

Playstation 5 Standard Edition žaidimų konsolė

 • Išsimokėtinai

  18,00 €/ mėn.

 • Mokant iš karto

  648,00 €

Laikmenos mokestis (vienkartinis) - 5,25 €

Įmokos laikotarpis (mėnesiais)

Su interneto planais „Neribotas internetas“ (24 mėn.) privatiems ar „Mobilusis neriboti GB" (24 mėn.) verslo klientams. Su interneto planais „Neribotas internetas“ (24 mėn.) privatiems ar „Mobilusis neriboti GB" (24 mėn.) verslo klientams.
Laikmenos mokestis (vienkartinis) - 5,25 €

BITĖS Profo apžvalga

Privalumai
 • Itin greitas SSD kietasis diskas;
 • Patogus ir tikslus DualSense™ pultelis;
 • 4K žaidimų patirtis ir galimybė atkurti 8K vaizdą.
Trūkumai
 • Didesni išmatavimai - sunkiau rasti vietą namuose;

Į naują kompiuterinių žaidimų erą – su „Sony Playstation 5 Standard Edition“ konsole ir jos pažangiausiais technologiniais sprendimais. Kad mėgstamiausi žaidimai įsijungtų akimirksniu, Sony inžinieriai sukūrė pažangią I/O sistemą, sujungiančią visus aparatinės įrangos komponentus į harmoningą mechanizmą. Itin spartus SSD diskas atkuria informaciją, kurią tuoj pat apdoroja vaizdo korta ir procesorius — mėgaukitės 4K žaidimų patirtimi ir 120 kadrų per sekundę atnaujinimo dažniu. Nuo įspūdingo vaizdo neatsilieka ir 3D erdvinis garsas, leidžiantis žaidėjui pasijusti veiksmo sūkuryje, o ergonomiškas „DualSense™“ pultelis patirtį tik sustiprina. Dar daugiau tikslumo, realistiškumo ir sklandumo: su „Sony Playstation 5 Standard Edition“ atraskite kompiuterinių žaidimų pasaulį iš naujo.
Sony Playstation 5 Standard Edition | BITĖ


Veiksmas akimirksniu

Po futuristine „Sony Playstation 5 Standard Edition“ išore darbuojasi darni procesoriaus, disko ir vaizdo plokštės sistema: vos keli pultelio spustelėjimai ir jūsų mėgstamiausias žaidimas atgis ekrane. Naujoji itin spartaus SSD kietojo disko technologija ir I/O komponentų integracija itin sparčiai atkuria informaciją, todėl žaidimų kūrėjai gali pasitelkti anksčiau nematytus sprendimus.

Iškalbingam vaizdui

„Sony Playstation 5 Standard Edition“ konsolėje didžiausias dėmesys skiriamas vaizdui. Kompiuteris užtikrins nepamirštamą 4K žaidimų patirtį, atkurs vaizdą iki 120 kadrų per sekundę dažniu, o HDR technologija paraturtins jį kerinčiomis ir sodriomis spalvomis. Konsolė palaiko 8K vaizdo atkūrimą, o žaidimų šviesos spinduliai atkuriami itin tikroviškai.
Sony Playstation 5 Standard Edition | BITĖ
Sony Playstation 5 Standard Edition | BITĖ

Išgirskite net krebždesį

Dėl Tempest 3D garso technologijos, kiekviena garso banga apsups jus ir leis girdėti visomis kryptimis sklindantį garsą. Aukščiausia vaizdo kokybė ir garsų gama sukurs nepamirštamą ir itin tikrovišką „Sony Playstation 5 Standard Edition“ žaidimų patirtį.

Kontrolė jūsų rankose

Išskirtinio dizaino „Sony Playstation 5 DualSense™“ pultelis – dar ergonomiškesnis ir intuityvesnis, todėl mėgstamus žaidimus galėsite valdyti itin paprastai. Jūsų patogumui – tikslesnė haptika, į spaudimo intensyvumą reaguojantys galiniai mygtukai ir integruotas mikrofonas. Jis pravers, jei mesite iššūkį kitiems žaidėjams, o vienu mygtuko paspaudimu galėsite užfiksuoti žaidimų akimirkas ir jomis dalintis su savo bičiuliais.
 
Sony Playstation 5 Standard Edition | BITĖ

Bendra informacija

Matmenys390mm x 104mm x 260mm
Svoris (kg)4,5
Kietojo disko tipasSSD
Vidinė atmintis825 GB
Procesoriaus modelisx86-64-AMD Ryzen™ “Zen 2” 8 cores
Vaizdo plokštėAMD Radeon™ RDNA 2-based graphics engine

Duomenų perdavimas

Wi-FiIEEE 802.11 a/b/g/n/ac
Bluetooth5.1
USB jungtis1 x USB Type-C, 2 x USB Type-A
HDMI jungtis1