• Išsiuntimas tą pačią dieną*
 • 14 d. grąžinimo garantija
 • Nemokamas
  pristatymas
 • Be pradinės
  įmokos
Tik internetu
Sony

50" LCD XR50X92KAEP išmanusis televizorius

Sony 50" LCD XR50X92KAEP išmanusis televizorius

 • 50" LCD XR50X92KAEP išmanusis televizorius
 • 50" LCD XR50X92KAEP išmanusis televizorius
 • 50" LCD XR50X92KAEP išmanusis televizorius
 • 50" LCD XR50X92KAEP išmanusis televizorius
 • 50" LCD XR50X92KAEP išmanusis televizorius
1 / 2
Tik internetu
Sony

50" LCD XR50X92KAEP išmanusis televizorius

30 dienų geriausia kaina: 1 047,00 €*

Įmokos laikotarpis (mėnesiais)

Sudarant 24 mėn. sutartį su Bitės mobilaus interneto ar Go3|Bitė televizijos planais. Privatiems ir verslo klientams. Sudarant 24 mėn. sutartį su Bitės mobilaus interneto ar Go3|Bitė televizijos planais. Privatiems ir verslo klientams.

30 dienų geriausia kaina: 1 047,00 €*

BITĖS Profo apžvalga

Privalumai
 • „XR TRILUMINOS PRO™“ ekranas
 • „Dolby Atmos“ palaikymas
 • „HDR“ palaikymas
 • Veikia „Go3“ be priedėlio. 
Kino ir žaidimų mėgėjams puikios naujienos! „Sony 50'' XR50X92KAEP“ 50 colių įstrižainės išmanusis televizorius yra puikus pramogų ir atsipalaidavimo šaltinis, suteikiantis nepamirštamą patirtį ne tik dėl minimalistinio dizaino, bet ir integruotų detalių: „Cognitive Processor XR™“ procesoriaus, „Acoustic Multi-Audio™“ garso sistemos, XR TRILUMINOS PRO™ algoritmo. Audiovizualinė patirtis garantuota be striginėjimų ir su realybę atitinkančiais vaizdais bei garsais!
Sony 50'' XR50X92KAEP | BITĖ


Procesorius, skirtas aukštos kokybės vaizdui sukurti

„Sony 50'' XR50X92KAEP“ 50 colių įstrižainės išmaniajame televizoriuje integruotas galingas „Cognitive Processor XR™“ procesorius, kuris nukels audiovizualinę patirtį į kitą lygmenį! Šis inovatyvus procesorius atkuria turinį, atitinkantį realybę, kad patirtis būtų neįtikėtinai tikroviška. Vaizdas analizuojamas ir valomas, ypač aplink pagrindinius taškus, kad būtų sukurtas gylis, nepaprastas kontrastas ir gražios spalvos.
 


Ryškios detalės, atitinkančios realybę

Dėl galingo procesoriaus ir „XR Triluminos Pro“ technologijos išmanusis televizorius gali pasiekti daugiau nei milijardą spalvų ir atkurti kiekvieną iš jų su subtiliais realiame pasaulyje matomais skirtumais. „Sony 50'' XR50X92KAEP“ gali aptikti spalvas pagal sodrumą ir ryškumą, kad visose detalėse būtų natūralūs atspalviai. Negana to, „XR Contrast Booster“ subalansuoja šviesos srautą, sureguliuoja ryškumą, taip pagilindamas juodą spalvą, tad kiekviena žiūrimo turinio scena bus itin tikroviška. Negana to, mėgaukitės tokiomis funkcijomis kaip maksimali rezoliucija, judesio aiškumas, kokybės didinimas ir kadrų švelninimas!
 
Sony 50'' XR50X92KAEP | BITĖ
Sony 50'' XR50X92KAEP | BITĖ


Audiopatirtis it kine

„Acoustic Multi-Audio™“ technologija turi garsą nustatančius aukštų dažnių garsiakalbius, kurie užtikrins, kad garsai prisitaikytų ir sklistų iš atitinkamų scenų tiksliai ir aiškiai. Naudodami „X-Balanced“, galėsite mėgautis audiopatirtimi, nesvarbu, kurioje kambario vietoje stovėsite. 3D garsas užpildys visą namų erdvę ir garantuos įtraukiančią ir nepamirštamą patirtį.
 


Daugiau galimybių žaidžiant

„Sony 50'' XR50X92KAEP“ naudoja automatinį mažos delsos režimą bei atpažįsta, kai yra prijungta bei įjungta konsolė, todėl žaidimai taps sklandesni bei jautresni atliekamiems veiksmams. Kartu su kintamu atkuriamuoju dažniu, išmanusis televizorius išvengia ekrano lūžio ir strigimų, jis dinamiškai koreguoja atkuriamąjį dažnį, kad atitiktų žaidimų dažnį. Išmanusis televizorius yra suderinamas su „Bluetooth®“ palaikančiais įrenginiais, kad pramogos vyktų sklandžiai. Susiekite savo „Bluetooth“ ausines arba ausines su BRAVIA ir mėgaukitės TV laidomis bei muzika savo mėgstamoje vietoje be jokių trikdžių. Naudokitės „Google TV“ ir rinkitės iš begalės kanalų, o Jūsų patogumui „Go3“ veikia be priedėlio!
 
Sony 50'' XR50X92KAEP | BITĖ
Sony 50'' XR50X92KAEP | BITĖ


Subtilumui ribų nėra

„Sony 50'' XR50X92KAEP“ išmaniojo televizoriaus dizainas yra itin elegantiškas ir minimalistinis, tad tiks kiekvieno namuose. Metalinis stovas centre leidžia sutelkti dėmesį į vaizdą ir sklandžiai susilieja su erdve, kadangi rėmelis yra labai siauras, akys natūraliai sutelkia dėmesį į turinį, o ne į tai, kas yra aplink jį. „Living Decor“ paverčia televizorių svarbia gyvenamosios erdvės dalimi su ekrane rodomais meno kūriniais, asmeninėmis nuotraukomis, ekrano užsklandų temomis ir laikrodžio funkcijomis.
 

Bendra informacija

Matmenys be stovo (mm)1119 mm x 649 mm x 70 mm
Matmenys su stovu (mm)1119 mm x 715 mm x 300 mm
Svoris be stovo (kg)13,5
Svoris su stovu (kg)17,1
ModelisXR50X92KAEP

Ekranas

Ekrano technologijaLCD
Ekrano įstrižainė (coliais)50
Ekrano raiška (pikseliais)4K (3840 x 2160)

Garsas

Garso gerinimo sistemaDolby Atmos
Garsiakalbių galingumas10W + 10W + 5W + 5W

Duomenų perdavimas ir jungtys

Wi-Fi802.11a/b/g/n/ac
LAN jungtisTaip
Bluetooth
HDMI jungtys4
USB jungtys2
Kitos jungtysRF jungtis, Skaitmeninis garso išėjimas

Kita

Energijos efektyvumo klasėG
Kita„Auto Low Latency Mode“, Paieška balsu, „Auto HDR Tone Mapping“, „Acoustic Multi-Audio“, „3D Surround Upscaling“
Kita„XR Triluminos Pro“, „XR 4K Upscaling“, „XR HDR Remaster“, „XR Contrast Booster 10“, „XR Motion Clarity“

Papildoma informacija

Energijos etiketė padeda vartotojams pasirinkti produktus, kurie sunaudoja mažiau energijos ir išteklių, taigi sumažina eksploatavimo išlaidas. Šios gairės yra skirtos padėti suprasti energijos ženklinimo reikalavimus, kurių reikia laikytis parduodant elektros prietaisus internetu. Jie padės užtikrinti taikomų įstatymų laikymąsi.

Parametrai