• Išsiuntimas tą pačią dieną*
 • 14 d. grąžinimo garantija
 • Nemokamas
  pristatymas
 • Pradinė
  įmoka
Samsung

65" OLED S90C 4K UHD QE65S90CATXXH išmanusis televizorius

Samsung 65" OLED S90C 4K UHD QE65S90CATXXH išmanusis televizorius

 • 65" OLED S90C 4K UHD QE65S90CATXXH išmanusis televizorius
 • 65" OLED S90C 4K UHD QE65S90CATXXH išmanusis televizorius
 • 65" OLED S90C 4K UHD QE65S90CATXXH išmanusis televizorius
 • 65" OLED S90C 4K UHD QE65S90CATXXH išmanusis televizorius
1 / 2
Samsung

65" OLED S90C 4K UHD QE65S90CATXXH išmanusis televizorius

Įmokos laikotarpis (mėnesiais)

Skaityti daugiau

9,99 € / mėn.

Sudarant 24 mėn. sutartį su Bitės mobilaus interneto ar Go3|Bitė televizijos planais. Privatiems ir verslo klientams. Sudarant 24 mėn. sutartį su Bitės mobilaus interneto ar Go3|Bitė televizijos planais. Privatiems ir verslo klientams.

BITĖS Profo apžvalga

Privalumai
 • Įspūdinga „QD-OLED“ ekrano technologija;
 • Itin aukšta vaizdo kokybė;
 • 4K 144 Hz ekranas – puikiai tinka ir žaidimams;
 • Palaiko „Go3“ be priedėlio. 
Pasiruoškite kaip niekada anksčiau pamatyti tikrąją 4K galią ir pakelkite pramogų patirtį į visiškai naują lygį! „65" OLED 4K S90C“ yra išmanusis televizorius su 65 colių įstrižainės OLED ekranu, naudojančiu „Quantum Dot“ technologiją ir „Real Depth Enhancer“ funkciją, kad sukurtų gilią juodą, ryškias spalvas ir padidintų priekinio plano kontrastą. Integruotas išmanus „EyeComfort“ režimas optimizuoja ryškumą ir spalvas po saulėlydžio. Televizorius taip pat turi „Neural Quantum Processor 4K“ procesorių, „LaserSlim“ dizainą, „Motion Xcelerator Turbo Pro“ žaidimų režimą. Kad nepasiklystumėte turinio pasiūlos gausoje, „Go3“ veikia be priedėlio!
Samsung 65" QE65S90CATXXH | BITĖ


Plonas dizainas plačiam vaizdui

Patirkite neprilygstamą dizainą su „LaserSlim“ technologija! Plonas profilis, panašus į lazerio spindulį, aptakus ir stilingas dizainas suteikia unikalų grožį, papildantį „65" OLED 4K S90C“ tvirtą funkcionalumą. „LaserSlim“ suteikia stulbinantį ekraną, kuris sužadins pojūčius ir pakels žiūrėjimo patirtį į visiškai naują lygį. Šis plonas berėmis dizainas užtikrina, kad kiekvieną kartą patirtumėte įtraukiančių ir vizualiai stulbinančių įspūdžių.
 


Realybė jūsų ekrane

„65" OLED 4K S90C“ yra kokybės pavyzdys. 65 colių įstrižainės ekrane integruota „Quantum Dot“ technologija suteikia ryškias ir dinamiškas spalvas su sodriomis juodomis ir ryškiomis baltomis spalvomis. „Quantum HDR OLED+“ technologija dar labiau pagerina žiūrėjimo patirtį, o PANTONE patvirtinimas tik užtikrina tikslias ir realybę atitinkančias spalvas. „Real Depth Enhancer“ funkcija suteikia vaizdui gylio ir tikroviškumo. Tiems, kurie nerimauja dėl akių nuovargio, „EyeComfort“ režimas sumažina mėlynosios šviesos spinduliavimą, kad padėtų apsaugoti akis ilgų žiūrėjimo seansų metu.
 
Samsung 65" QE65S90CATXXH | BITĖ
Samsung 65" QE65S90CATXXH | BITĖ


Neprilygstama galia

„65" OLED 4K S90C“ įrenginyje integruotas „Neural Quantum Processor 4K“ siūlo neprilygstamą ryškumą ir išskirtinę vaizdo kokybę. Palaikomas 20 skirtingų neuroninių tinklų, šis procesorius suteikia įtraukiančią 4K žiūrėjimo patirtį, neprilygstamą savo galia ir tikslumu. Nesvarbu, ar žiūrite savo mėgstamus filmus, ar žaidžiate naujausius žaidimus, „Neural Quantum Processor 4K“ sukurtas taip, kad suteiktų jums puikią ir sklandžią vizualinę patirtį! Pasiruoškite perkelti savo žaidimus į kitą lygį su „Motion Xcelerator Turbo Pro“! Išskirtiniai judesio patobulinimai yra net iki 4K 144 Hz, tad galėsite mėgautis itin sklandžiu žaidimu be delsos ar judesio susiliejimo!
 


Tegul jus lydi garsas

Su „65" OLED 4K S90C“ išmaniuoju televizoriumi kiekvienas garsas perduodamas išskirtinai aiškiai ir tiksliai, nesvarbu, ar tai šnabždesys, ar įspūdingiausi garso efektai. Su „Q-Symphony“ funkcija visi televizoriaus garsiakalbiai veiks lygiagrečiai, o „Object Tracking Sound“ prisitaiko prie turinio ir paskirsto garsus kolonėlėms būtent ten, kur jų reikia, – taip įgausite visapusišką patirtį!
 
Samsung 65" QE65S90CATXXH | BITĖ
Samsung 65" QE65S90CATXXH | BITĖ


Privalumai

Jauskitės nepririšti prie savo išmaniojo televizoriaus, kadangi jis turi visas funkcijas būti valdomas nuotoliu: „SmartThings“ intuityviai valdys netoliese esančius įrenginius, taip palengvindamas kiekvieno kasdienybę. Negana to, „Smart Hub“ užtikrina sklandų turinio pasiekimą ir atsirinkimą – taip taupomas jūsų laikas! Su „Multi View“ galite be jokių kompromisų atlikti kelias užduotis žiūrėdami į televizorių ir išmanųjį telefoną tame pačiame ekrane. Mėgaukitės nepertraukiamu mėgstamų filmų, žaidimų ir laidų srautu.
 

Bendra informacija

Pakuotės išmatavimai1617 mm x 950 mm x 160 mm
Matmenys be stovo (mm)1444,3 mm x 831,7 mm x 39,9 mm
Matmenys su stovu (mm)1444,3 mm x 896,6 mm x 265,9 mm
Svoris be stovo (kg)21,1
Svoris su stovu (kg)23,1
ModelisQE65S90CATXXH

Ekranas

Ekrano technologijaOLED
Ekrano įstrižainė (coliais)65
Ekrano raiška (pikseliais)4K (3840 x 2160)

Garsas

Garso gerinimo sistemaDolby Atmos
Garsiakalbių galingumas40 W

Duomenų perdavimas ir jungtys

Wi-FiWiFi5
LAN jungtisTaip
Bluetooth5.2
HDMI jungtys4
USB jungtys2
Kitos jungtysSkaitmeninis garso išvadas (optinis), RF jungtis, CI lizdas

Kita

Energijos efektyvumo klasėF
KitaLengva sąranka, Wireless Dex, Multi-View, Mobile Camera Support, Auto Game Mode (ALLM), Game Motion Plus, Dynamic Black EQ
KitaElektroninis programų dienraštis (EPG), OSD kalba, Teletekstas, MBR palaikymas, Subtitrai, Mobile Tap Mirroring, Sound Wall
Veikia su „Go3“Taip

Papildoma informacija

Energijos etiketė padeda vartotojams pasirinkti produktus, kurie sunaudoja mažiau energijos ir išteklių, taigi sumažina eksploatavimo išlaidas. Šios gairės yra skirtos padėti suprasti energijos ženklinimo reikalavimus, kurių reikia laikytis parduodant elektros prietaisus internetu. Jie padės užtikrinti taikomų įstatymų laikymąsi.

Parametrai