• Greitas pristatymas Išsiuntimas tą pačią dieną
 • Gražinti lengva 14 d. grąžinimo garantija
 • Nemokėkite už pristatymą Nemokamas
  pristatymas
 • Nulis eurų pradinė įmoka Pradinė
  įmoka

Samsung 55" QLED Q70C 4K UHD QE55Q70CATXXH išmanusis televizorius Black

Samsung 55" QLED Q70C 4K UHD QE55Q70CATXXH išmanusis televizorius

Išsiuntimas tą pačią dieną
 • Samsung 55
 • Samsung 55
 • Samsung 55
 • Samsung 55
 • Samsung 55
1 / 2
Veikia su „Go3“
Samsung

55" QLED Q70C 4K UHD QE55Q70CATXXH išmanusis televizorius

Black

Galimi mokėjimo būdai Pasirinkite jums tinkamiausią

Samsung

55" QLED Q70C 4K UHD QE55Q70CATXXH išmanusis televizorius Black: Apžvalga


BITĖS Profo apžvalga

Privalumai
 • „Q-Symphony“ funkcija
 • Tinka ir žaidimams dėl VRR technologijos
 • 120 Hz ekrano atnaujinimo dažnis
 • Veikia „Go3“ be priedėlio
Trūkumai
 • Žiūrint iš šono spalvos šiek tiek išblunka.
 
„55" QLED 4K Q70C“ 55 colių įstrižainės išmanusis televizorius yra audiovizualinės kokybės garantas! Integruoti „Quantum Dot“ technologija ir „Q-Symphony“ funkcija leis mėgautis subalansuotu garsu bei vaizdu, o viską apjungia „Quantum Processor 4K“ procesorius. Elegantiškas „AirSlim“ dizainas ir reguliuojamas stovas bei akių komforto režimas leis akims nepavargti! Automatiškai įvertinamas turinys dėl „Motion Xcelerator Turbo+“ užtikrins tobulą patirtį. Negana to, „Go3“ veikia be priedėlio, tad galėsite daugiau laiko žiūrėti mėgstamą turinį ir mažiau laiko galvoti, ką išsirinkti!
Samsung 55" QLED 4K Q70C | BITĖ


Ekologiškas „AirSlim“ dizainas

„55" QLED 4K Q70C“ yra stulbinančios technologijos pavyzdys, kuris pakels žiūrėjimo patirtį į kitą lygį. Jo dizainas yra aptakus ir elegantiškas, o plonas korpusas sklandžiai įsilieja į bet kokią erdvę. Televizorius turi reguliuojamą stovą, todėl yra patogus, nes prisitaiko prie kiekvieno poreikių. Tačiau tai dar ne viskas – „55" QLED 4K Q70C“ taip pat turi „SolarCell“ pultą, taigi, galite atsisveikinti su vienkartinėmis baterijomis. Ekologiško nuotolinio valdymo pulto gale yra įmontuota saulės baterija, todėl galite jį įkrauti tiesiog palikę šviesoje. Tai mažas, bet reikšmingas žingsnis tvaresnės ateities link!
 


Vaizdas be limitų

„55" QLED 4K Q70C“ išmanusis televizorius yra stulbinantis technologinio meistriškumo pavyzdys, kurį įgalina „Quantum Processor 4K“. Šis išmanusis procesorius yra atsakingas už vaizdo ir garso optimizavimą, todėl žiūrėjimo patirtis gniaužia kvapą. Atrodo, kad televizorius skaito mintis, koreguodamas vaizdą ir garsą taip, kad jie puikiai atitiktų poreikius. Tačiau patirtis tuo nesibaigia. Su integruotu „Motion Xcelerator Turbo+“ šis televizorius viską perkelia į visiškai naują lygį. Ši galinga funkcija automatiškai įvertina rodomą turinį ir kompensuoja bet kokius galimus šaltinio apribojimus, todėl žaidimų patirtis yra dar sklandesnė ir labiau įtraukianti.
 
Samsung 55" QLED 4K Q70C | BITĖ
Samsung 55" QLED 4K Q70C | BITĖ


Gilios ir kontrastingos spalvos

„55" QLED 4K Q70C“ 55 colių įstrižainės ekranas yra spalvų ir kontrasto šedevras. Su „Quantum Dot“ technologija jis sukuria milijardą spalvų atspalvių, kurie išlieka tikroviški esant bet kokiam ryškumo lygiui, sukuriantys kvapą gniaužiantį vaizdą. „Quantum HDR“ suteikia ekranui kinematografinio mastelio, leidžia gauti platesnį kontrasto diapazoną, todėl kiekviena detalė išryškėja tiesiai prieš akis! Šis ekranas taip pat yra patvirtintas PANTONE, todėl visada galėsite mėgautis autentiškomis ir tiksliomis spalvomis. Be to, naudojant dvigubą LED foninį apšvietimą šilti ir šalti foniniai apšvietimai kartu sukuria didesnį kontrastą, taigi, viskas, kas rodoma ekrane, išsiskiria! Akių komforto režimas užtikrins prisitaikantį vaizdą, kad akys nepavargtų.
 


Prisitaikanti garso kokybė

„Samsung“ kūrėjai pasirūpino ne tik kokybišku vaizdu, bet ir neapsakomai įtraukia garso kokybe tik tam, kad pasijustumėte it kino salėje. Žemų dažnių garsiakalbis ir „Q-Symphony“ funkcija veikia lygiagrečiai, todėl garsų visuma sukuria puikų balansą ausims ir žiūrimo bei klausomo turinio patirtis tampa ypač maloni! Negana to, integruotas „Object Tracking Sound Lite“, kuri sukuria virtualų garsą, sekantį veiksmą!
 
Samsung 55" QLED 4K Q70C | BITĖ
Samsung 55" QLED 4K Q70C | BITĖ


Pasirinkimų laisvė

Jauskitės nepririšti prie savo išmaniojo televizoriaus, nes jis turi visas funkcijas būti valdomas nuotoliu: „SmartThings“ intuityviai valdys netoliese esančius įrenginius, taip palengvindamas kiekvieno kasdienybę. Negana to, „Smart Hub“ užtikrina sklandų turinio pasiekimą ir atsirinkimą – taip taupomas jūsų laikas!
 

Samsung

55" QLED Q70C 4K UHD QE55Q70CATXXH išmanusis televizorius Black: Parametrai

Bendra informacija

Pakuotės išmatavimai1399 mm x 846 mm x 148 mm
Matmenys be stovo (mm)1232,9 mm x 708,7 mm x 25,7 mm
Matmenys su stovu (mm)1232,9 mm x 774,1 mm x 255,9 mm
Svoris be stovo (kg)16,1
Svoris su stovu (kg)16,9
ModelisQE55Q70CATXXH
Operacinė sistemaTizen

Ekranas

Ekrano technologijaQLED
Ekrano įstrižainė (coliais)55
Ekrano raiška (pikseliais)4K (3840 x 2160)
Ekrano atnaujinimo dažnis100Hz

Garsas

Garsiakalbių galingumas20 W

Duomenų perdavimas ir jungtys

Wi-FiWiFi5
LAN jungtisTaip
Bluetooth5.2
HDMI jungtys4
USB jungtys2
Kitos jungtysCI jungtis, RF jungtis, Skaitmeninis garso išvadas (optinis)

Kita

Energijos efektyvumo klasėG
KitaSubtitrai, ConnectShare™, OSD kalba, Teletekstas, MBR palaikymas, Elektroninis programų dienraštis (EPG), HGiG
KitaAuto Game Mode (ALLM), Dynamic Black EQ, Game Motion Plus, Surround Sound, Super Ultra Wide Game View, Mini Map Zoom, FreeSync
Veikia su „Go3“Taip

Papildoma informacija

Energijos etiketė padeda vartotojams pasirinkti produktus, kurie sunaudoja mažiau energijos ir išteklių, taigi sumažina eksploatavimo išlaidas. Šios gairės yra skirtos padėti suprasti energijos ženklinimo reikalavimus, kurių reikia laikytis parduodant elektros prietaisus internetu. Jie padės užtikrinti taikomų įstatymų laikymąsi.

Parametrai

Samsung 55" QLED Q70C 4K UHD QE55Q70CATXXH išmanusis televizorius Black: atsiliepimai