• Greitas pristatymas Išsiuntimas tą pačią dieną
 • Gražinti lengva 14 d. grąžinimo garantija
 • Nemokėkite už pristatymą Nemokamas
  pristatymas
 • Nulis eurų pradinė įmoka Pradinė
  įmoka

LG 55" 4K UHD OLED evo G3 2023 OLED55G33LA išmanusis televizorius Black

LG 55" 4K UHD OLED evo G3 2023 OLED55G33LA išmanusis televizorius

Išsiuntimas tą pačią dieną
 • LG 55
 • LG 55
 • LG 55
 • LG 55
1 / 2
Veikia su „Go3“
LG

55" 4K UHD OLED evo G3 2023 OLED55G33LA išmanusis televizorius

Black

Galimi mokėjimo būdai Pasirinkite jums tinkamiausią

LG

55" 4K UHD OLED evo G3 2023 OLED55G33LA išmanusis televizorius Black: Apžvalga

BITĖS Profo apžvalga

Privalumai
 • 4K raiška su 120 Hz atnaujinimo dažniu;
 • „Dolby Vision“ ir „Dolby Atmos“ palaikymas;
 • „Go3“ veikia be papildomo priedėlio;
 • „Brightness Booster Max“ technologija.
Trūkumai
 • OLED ekranai rodydami statinį vaizdo turinį gali „išdegti“.
 
„LG OLED55G33LA“ televizoriuje kruopštus dizainas derinamas su aplinkosaugine atsakomybe. Jo 55 colių 4K OLED ekranas remiasi savaime užsidegančiais OLED pikseliais, todėl nereikia naudoti foninio apšvietimo, bet gaunamas ryškus vaizdas. „α9 Gen 6 AI 4K“ procesorius televizoriui suteikia aukštą kokybę su puikiais vaizdo ir garso patobulinimais, kuriuos dar labiau pagerina „Brightness Booster Max“ funkcija. Žaidimų optimizavimo priemonė leidžia pritaikyti asmeninius nustatymus, o „LG Soundbar“ padeda sukurti trimatį koncertų salės garsą. Negana to, „Go3“ veikia be priedėlio.
LG OLED55G33LA | BITĖ


RŪPESTINGOS TECHNOLOGIJOS

Dešimtmetį trukusi dizaino evoliucija lemia aptakią, racionalią išvaizdą, kurią papildo išskirtinė garso kokybė. „LG OLED55G33LA“ televizorius turi kruopščiai sukonstruotą sieninį laikiklį, kuris garantuoja vientisą prigludimą prie sienos ir pašalina visus negražius tarpus. Be to, įrenginys yra ekologiško dizaino pavyzdys, minimali pakuotė, energiją taupanti eksploatacija ir integruota atliekų utilizavimo sistema, demonstruojanti įsipareigojimą planetai per visą jos gyvavimo ciklą.


REALIZUOTAS VAIZDO POTENCIALAS

„LG OLED55G33LA“ televizoriaus 55 colių įstrižainės 4K OLED ekraną palaiko savaime užsidegantys OLED pikseliai, todėl nereikia foninio apšvietimo norint išgauti ryškų ir detalų vaizdą. Šie pikseliai šviečia savaime, užtikrindami, kad išnaudotų visą savo potencialą be foninio apšvietimo trukdžių. Naudodami „FILMMAKER MODE™“ galite žiūrėti filmus taip, kaip režisierius juos sukūrė, – režimas išsaugo originalias spalvas, nustatymus ir kadrų dažnį, taip net ir prasčiausias vaizdas padidinamas iki 4K!
LG OLED55G33LA | BITĖ
LG OLED55G33LA | BITĖ


INOVACIJA, KEIČIANTI LŪKESČIUS

„LG OLED55G33LA“ televizorių palaiko „α9 Gen 6 AI 4K“ procesorius – dešimtmetį trukusios kelionės siekiant α-realizmo kulminacija. Šis procesorius suteikia įtraukiančių įspūdžių, perkeldamas jus į naujus pasaulius su puikiais vaizdo ir garso patobulinimais. „Brightness Booster Max“ funkcija OLED savaime šviečiantys pikseliai šviečia dar ryškiau dėl pažangaus šviesos stiprinimo algoritmo ir valdymo architektūros, kurią skatina šis inovatyvus procesorius. Be to, su penkerių metų garantija skydeliui LG atsidavimas kokybei ir meistriškumui yra akivaizdus.


TEN, KUR PERGALĖ

Patirkite žaidimus kaip čempionas su „LG OLED55G33LA“ televizoriumi. Žaibiškas 0,1 ms atsako laikas, suderinamumas su „NVIDIA G-Sync“, „AMD FreeSync Premium“ ir VRR palaikymu turi aiškią, sklandžią ir įtraukiančią žaidimų patirtį. Žaidimų optimizavimo priemonės palaikymas leidžia tinkinti nustatymus pagal jūsų pageidaujamą žaidimo žanrą ir aplinką, užtikrinant, kad viskas atrodytų nepriekaištingai, nenutraukiant žaidimo. Be to, „GeForce DABAR“ galite pasiekti tiesiai iš televizoriaus, atrakindami didžiulę žaidimų biblioteką ir begalę pramogų.
LG OLED55G33LA | BITĖ
LG OLED55G33LA | BITĖ


PLATI AUDIOVIZUALINĖ PALETĖ

„LG OLED55G33LA“ televizorius ir „LG Soundbar“ bendradarbiauja kurdami įtraukiantį trimatį koncertų salės garsą, sklandžiai veikdami kartu kaip vieninga garsiakalbių sistema. Kai televizorius prijungiamas prie „LG Soundbar“, jis intuityviai persijungia į „Soundbar“ režimą, atskleidžiant tris naujus nustatymus, kad būtų galima optimizuoti garso patirtį. Su nuostabiais „Dolby Vision“ vaizdais ir įtraukiančiu „Dolby Atmos“ garsu, scenos atgyja, pateikdamos itin ryškius vaizdus ir erdvinį garsą, skirtą kinematografinei garso ir vaizdo patirčiai.


PRIVALUMAI

„ThinQ AI“ ir „webOS“ sklandžiai susilieja, kad suteiktų asmeninio patogumo pasaulį, paversdami televizorių išmaniuoju pagalbininku, pritaikytu unikaliems poreikiams. Funkcija „All New Home“ siūlo intuityvią ir greitą sąsają, leidžiančią lengvai prisijungti prie mėgstamo turinio. Naudodami „AI Concierge“ atrasite populiarius raktinius žodžius, pagrįstus balso atpažinimo paieškos istorija, pagerindami turinio atradimą, o „AI Picture Wizard“ pakels jūsų žiūrėjimo patirtį į naujas aukštumas, analizuodama daugybę nustatymų tobulam nuotraukų rodymo ir asmeninių spalvų koregavimui. Sporto entuziastams išmanusis televizorius leis neužmiršti svarbiausių sporto rungtynių, nes visada primins dar prieš joms prasidedant.
LG OLED55G33LA | BITĖ

LG

55" 4K UHD OLED evo G3 2023 OLED55G33LA išmanusis televizorius Black: Parametrai

Bendra informacija

Pakuotės išmatavimai1360 mm x 810 mm x 172 mm
Matmenys be stovo (mm)1222 mm x 703 mm x 27,2 mm
Matmenys su stovu (mm)1222 mm x 757 mm x 245 mm
Svoris be stovo (kg)17,8
Svoris su stovu (kg)22
ModelisOLED55G33LA
SerijaG3
Operacinė sistemawebOS

Ekranas

Ekrano technologijaOLED
Ekrano įstrižainė (coliais)55
Ekrano raiška (pikseliais)4K (3840 x 2160)
Ekrano atnaujinimo dažnis100Hz
Vaizdo gerinimo sistemaDolby Vision

Garsas

Garso gerinimo sistemaDolby Atmos
Garsiakalbių galingumas60 W

Duomenų perdavimas ir jungtys

Wi-FiWi-Fi 6
LAN jungtisTaip
Bluetooth5.0
HDMI jungtys4
USB jungtys2
Kitos jungtys2 x RF jungtys, Cl jungtis

Kita

Energijos efektyvumo klasėF
KitaFILMMAKER MODE, Dynamic Tone Mapping, AI Picture Pro, HGIG, ALLM, Game optimizer, Apple Airplay2, Interneto naršyklė
KitaMulti View, ThinQ, Sporto pranešimai, Šeimos nustatymai, LG Sound Sync, Sound Mode Share, AI Acoustic Tuning, AI Sound Pro
Veikia su „Go3“Taip

Papildoma informacija

Energijos etiketė padeda vartotojams pasirinkti produktus, kurie sunaudoja mažiau energijos ir išteklių, taigi sumažina eksploatavimo išlaidas. Šios gairės yra skirtos padėti suprasti energijos ženklinimo reikalavimus, kurių reikia laikytis parduodant elektros prietaisus internetu. Jie padės užtikrinti taikomų įstatymų laikymąsi.

Parametrai

LG 55" 4K UHD OLED evo G3 2023 OLED55G33LA išmanusis televizorius Black: atsiliepimai