5 vietos, kurias šią vasarą privalu aplankyti Anykščiuose

Lietuvoje nėra kitos vietos, kur galima glostyti medžių viršūnes ar pramogauti su rogutėmis ištisus metus. Anykščiai – tikras lobynas kiekvienam ieškančiam naujų atradimų ir įkvėpimo. Kiekvienas žingsnis čia – tai kelionė per laiką ir erdvę, kur susipina praeitis, dabartis, gamtos stebuklai ir žmogaus kūrybos vaisiai, rašoma pranešime žiniasklaidai.

Skaityti daugiau
Leon Somov muziką perkėlė į dangų – užfiksuotas naujas Lietuvos rekordas | BITĖ

Leon Somov muziką perkėlė į dangų – užfiksuotas naujas Lietuvos rekordas

Kol Palangoje verda aistros per „Aurum 1006 km“ lenktynes, pajūryje pasiektas unikalus rekordas. Elektroninės muzikos prodiuseris ir atlikėjas Leon Somov pirmą kartą ore gyvai atliko muzikos kūrinį, kuris iš virš Kuršių marių skrendančio lėktuvo į žemę perduotas 5G ryšiu. Unikalus įvykis įrašytas ir į Lietuvos rekordų knygą, rašoma pranešime žiniasklaidai.

Skaityti daugiau
Eurotripas | BITĖ

„Bitė Lietuva“ patikrino ryšio kokybę Europoje: turime kuo didžiuotis

5G tinklo ryšio kokybė Lietuvoje – viena geriausių Europoje. Su tokia išvada grįžo „Bitė Lietuva“ inžinierių komanda, pirmą kartą įgyvendinusi tokio masto ryšio ekspediciją dešimtyje Europos šalių. Beveik dvi savaites trukusios kelionės metu atlikta per tūkstantį skirtingų parametrų matavimų, siekiant įvertinti ryšio kokybę ne tik didžiausiose Senojo žemyno sostinėse, bet ir kitose turistų gausiai lankomose vietose, rašoma pranešime žiniasklaidai.

Skaityti daugiau
„Bitė“ vykdo didžiausią IT projektą per 20 metų: ryšys veiks įprastai, bet galimi klientų aptarnavimo sutrikimai | BITĖ

„Bitė“ vykdo didžiausią IT projektą per 20 metų: ryšys veiks įprastai, bet galimi klientų aptarnavimo sutrikimai

„Bitė Lietuva“ diegia naują Centrinę klientų sistemą. Sistemos diegimo laikotarpiu, naktį iš šeštadienio į sekmadienį (nuo liepos 13 d. 20 val. iki liepos 14 d. 10 val.), galimi laikini klientų aptarnavimo sutrikimai, neveiks savitarnos sistemos. Vis tik sistemos diegimo laikotarpiu klientai galės skambinti, rašyti ir naudotis kokybišku internetu bei kitomis paslaugomis kaip įprasta, rašoma pranešime žiniasklaidai.

Skaityti daugiau
Gaukite pasiūlymą

Mane domina: