Įminė mįslę, kaip nesutikti su vadovu ar aukštesnio statuso žmogumi?

Daugeliui mūsų labai sunku nesutikti su vadove arba bet kuo kitu, kas yra aukštesnėje galios pozicijoje. Tai gali būti ir darbinė, ir asmeninė aplinka – statusu viršesnis žmogus ar vyresnis šeimos narys, mama, tėtis ar kitas autoritetas. Ekspertės pataria, kaip nesutikti ir net prieštarauti galios pozicijoje esančiam žmogui taip, kad pavyktų pasiekti tikslų bei išsaugoti gerus santykius.

Skaityti daugiau
Gintas Butėnas | BITĖ

Tarptautinius skambučius perdavus į tarptautinio partnerio rankas – didesnė apsauga nuo sukčių

Sparčiai keičiantis telefono skambučių tendencijoms ir vartotojų įpročiams, „Bitė Lietuva“ sudarė išskirtinę sutartį su tarptautine ryšio bendrove BICS. Ji tapo vieninteliu užsienio partneriu skambučiams į užsienį Lietuvoje ir Latvijoje. Šis pokytis suteiks aukščiausią tarptautinių skambučių kokybę ir užtikrins dar didesnę apsaugą nuo sukčių.

Skaityti daugiau
Naujoji „Bitės“ kovos su sukčiais sistema stebina – per dvi savaites blokavo beveik 70 tūkst. įtartinų skambučių | BITĖ

Naujoji „Bitės“ kovos su sukčiais sistema stebina – per dvi savaites blokavo beveik 70 tūkst. įtartinų skambučių

Prieš kelias savaites „Bitė“ pristatė naują paslaugą, blokuojančią įtartinus sukčių skambučius, kuriais siekiama išvilioti žmonių pinigus. Pasak vieno iš sistemos kūrėjų, nauja paslauga – itin naudinga. Vien per 14 dienų bendrovė blokavo beveik 70 tūkst. sukčių iš viso pasaulio skambučių, prisidengusių lietuviškais numeriais.

Skaityti daugiau
Paaiškino, ką daryti, jei stringa mėgstamiausias kompiuterinis žaidimas | BITĖ

Paaiškino, ką daryti, jei stringa mėgstamiausias kompiuterinis žaidimas

Vis populiarėjant internetiniams ir virtualiosios realybės žaidimams svarbu žinoti, kas lemia kokybišką jų patirtį. Neretai žaidėjai nusivilia išbandytais žaidimais dėl įvairių trikdžių, kurie suprastina žaidimo kokybę. Ekspertas dalinasi patarimais, padėsiančiais išvengti šių nesklandumų, jog pergales žaidime būtų pasiekti dar lengviau.

Skaityti daugiau
Gaukite pasiūlymą

Mane domina: