• Išsiuntimas tą pačią dieną
 • 14 d. grąžinimo garantija
 • Nemokamas
  pristatymas
 • Pradinė
  įmoka

Išparduota Apgailestaujame, tačiau šiuo metu prekės neturime.

Samsung

43" QLED Q60C 4K UHD QE43Q60CAUXXH išmanusis televizorius

Samsung 43" QLED Q60C 4K UHD QE43Q60CAUXXH išmanusis televizorius

 • 1 img.
 • 2 img.
 • 3 img.
 • 4 img.
 • 5 img.
1 / 2

Noriu gauti priminimą el. laišku, jei prekė grįžtų į prekybą:

Išparduota Apgailestaujame, tačiau šiuo metu prekės neturime.

Samsung

43" QLED Q60C 4K UHD QE43Q60CAUXXH išmanusis televizorius

Noriu gauti priminimą el. laišku, jei prekė grįžtų į prekybą:

Samsung

43" QLED Q60C 4K UHDQE43Q60CAUXXH išmanusis televizorius: Apžvalga


BITĖS Profo apžvalga

Privalumai
 • „Q-Symphony“ funkcija
 • „QLED“ technologija atvaizduoja daugiau atspalvių
 • 43“ įstrižainės gali būti naudojamas ir kaip monitorius
 • Veikia „Go3“ be priedėlio
Trūkumai
 • Žiūrint iš šono spalvos išblunka.
 
„43" QLED 4K Q60C“ – tai ne tik išmanusis televizorius, bet ir kino teatro patirtį sukuriantis įrenginys! 43 colių įstrižainės ekranas, turintis „Quantum HDR“ technologiją, pasirūpins kokybiškai transliuojamu vaizdu, „Q-Symphony“ funkcija žemų dažnių garsiakalbius nukels į kitą lygmenį, o „Quantum Processor Lite 4K“ procesorius atvaizduos net sunkiausiai pasiekiamas spalvas! Minimalistinis ir plonas išmaniojo televizoriaus dizainas puikiai tiks ir praturtins kiekvieno namus. O kad greičiau išsirinktumėte, ką žiūrėti, visos mėgstamiausios laidos ir filmai pasiekiami su „Go3“, kuris veikia be priedėlio!
Samsung 43" QLED 4K Q60C | BITĖ


Ekologiškas „AirSlim“ dizainas

„43" QLED 4K Q60C“ yra stulbinančios technologijos pavyzdys, kuris pakels žiūrėjimo patirtį į kitą lygį. Jo dizainas yra aptakus ir elegantiškas, o plonas korpusas sklandžiai įsilieja į bet kokią erdvę. Televizorius turi reguliuojamą stovą, todėl yra patogus, nes prisitaiko prie kiekvieno poreikių. Tačiau tai dar ne viskas – „43" QLED 4K Q60C“ taip pat turi „SolarCell“ pultą, taigi, galite atsisveikinti su vienkartinėmis baterijomis. Ekologiško nuotolinio valdymo pulto gale yra įmontuota saulės baterija, todėl galite jį įkrauti tiesiog palikę šviesoje. Tai mažas, bet reikšmingas žingsnis tvaresnės ateities link!
 


Autentiškos spalvos

„43" QLED 4K Q60C“ 43 colių įstrižainės ekranas yra spalvų ir kontrasto šedevras. Su „Quantum Dot“ technologija jis sukuria milijardą spalvų atspalvių, kurie išlieka tikroviški esant bet kokiam ryškumo lygiui, sukuriantys kvapą gniaužiantį vaizdą. „Quantum HDR“ suteikia ekranui kinematografinio mastelio, leidžia gauti platesnį kontrasto diapazoną, todėl kiekviena detalė išryškėja tiesiai prieš akis! Šis ekranas taip pat yra patvirtintas PANTONE, todėl visada galėsite mėgautis autentiškomis ir tiksliomis spalvomis. Be to, naudojant dvigubą LED foninį apšvietimą šilti ir šalti foniniai apšvietimai kartu sukuria didesnį kontrastą, todėl viskas, kas rodoma ekrane, išsiskiria!
 
Samsung 43" QLED 4K Q60C | BITĖ
Samsung 43" QLED 4K Q60C | BITĖ


Vaizdas iki „4K“

„43" QLED 4K Q60C“ televizorius yra aprūpintas „Quantum Processor Lite 4K“ – pažangiu procesoriumi, užtikrinančiu nuostabią vaizdo kokybę ir sklandžią žiūrėjimo patirtį. Sumanaus ir greito apdorojimo galia šis procesorius optimizuoja garsą, kad jis atitiktų žiūrėjimą ir kad iš kiekvienos scenos išnaudotumėte visas galimybes. Nesvarbu, ar žiūrite savo mėgstamą filmą, TV laidą, ar žaidžiate žaidimą, Įrenginio raiškos padidinimo technologija užtikrina, kad visą turinį gautumėte iki 4K raiškos!
 


Prisitaikanti garso kokybė

„Samsung“ kūrėjai pasirūpino ne tik kokybišku vaizdu, bet ir neapsakomai įtraukia garso kokybe tik tam, kad pasijustumėte it kino salėje. Žemų dažnių garsiakalbis ir „Q-Symphony“ funkcija veikia lygiagrečiai, todėl garsų visuma sukuria puikų balansą ausims ir žiūrimo bei klausomo turinio patirtis tampa ypač maloni! Negana to, integruotas „Object Tracking Sound Lite“, kuris sukuria virtualų garsą, sekantį veiksmą!
 
Samsung 43" QLED 4K Q60C | BITĖ
Samsung 43" QLED 4K Q60C | BITĖ


Privalumai

Jauskitės nepririšti prie savo išmaniojo televizoriaus, kadangi jis turi visas funkcijas būti valdomas nuotoliu: „SmartThings“ intuityviai valdys netoliese esančius įrenginius, taip palengvindamas kiekvieno kasdienybę. Negana to, „Smart Hub“ užtikrina sklandų turinio pasiekimą ir atsirinkimą – taip taupomas jūsų laikas!
 

Samsung

43" QLED Q60C 4K UHDQE43Q60CAUXXH išmanusis televizorius: Parametrai

Bendra informacija

Pakuotės išmatavimai1093 mm x 667 mm x 126 mm
Matmenys be stovo (mm)965,5 mm x 559,4 mm x 25,7 mm
Matmenys su stovu (mm)965,5 mm x 598,1 mm x 181 mm
Svoris be stovo (kg)8,4
Svoris su stovu (kg)8,6
ModelisQE43Q60CAUXXH

Ekranas

Ekrano technologijaQLED
Ekrano įstrižainė (coliais)43
Ekrano raiška (pikseliais)4K (3840 x 2160)

Garsas

Garsiakalbių galingumas20 W

Duomenų perdavimas ir jungtys

Wi-FiWiFi5
LAN jungtisTaip
Bluetooth5.2
HDMI jungtys3
USB jungtys2
Kitos jungtysSkaitmeninis garso išvadas (optinis), CI jungtis, RF jungtis

Kita

Energijos efektyvumo klasėF
KitaAuto Game Mode (ALLM), Game Motion Plus, Super Ultra Wide Game View, Mini Map Zoom, HGiG, Subtitrai, ConnectShare™, Teletekstas
KitaElektroninis programų dienraštis (EPG), OSD kalba, MBR palaikymas, Mobile Tap Mirroring, Multi-View, Ambient Mode, Wireless Dex
Veikia su „Go3“Taip

Papildoma informacija

Energijos etiketė padeda vartotojams pasirinkti produktus, kurie sunaudoja mažiau energijos ir išteklių, taigi sumažina eksploatavimo išlaidas. Šios gairės yra skirtos padėti suprasti energijos ženklinimo reikalavimus, kurių reikia laikytis parduodant elektros prietaisus internetu. Jie padės užtikrinti taikomų įstatymų laikymąsi.

Parametrai