• Greitas pristatymas Išsiuntimas tą pačią dieną
 • Gražinti lengva 14 d. grąžinimo garantija
 • Nemokėkite už pristatymą Nemokamas
  pristatymas
 • Nulis eurų pradinė įmoka Pradinė
  įmoka
Dovana
2023 metų modelis

Samsung 55" OLED 4K UHD QE55S95CATXXH išmanusis televizorius Black

Samsung 55" OLED 4K UHD QE55S95CATXXH išmanusis televizorius

Išsiuntimas tą pačią dieną
Įsigykite televizorių ir muzikinį centrą „Samsung MX-ST50B“ gaukite dovanų!
Įsigykite televizorių ir muzikinį centrą „Samsung MX-ST50B“ gaukite dovanų! | BITĖ
1 / 2
Dovana
2023 metų modelis
Veikia su „Go3“
Samsung

55" OLED 4K UHD QE55S95CATXXH išmanusis televizorius

Black

Galimi mokėjimo būdai Pasirinkite jums tinkamiausią

Samsung

55" OLED 4K UHD QE55S95CATXXH išmanusis televizorius Black: Apžvalga

BITĖS Profo apžvalga

Privalumai
 • Įspūdinga „QD-OLED“ ekrano technologija;
 • 4K 144 Hz ekranas – puikiai tinka ir žaidimams;
 • Aukščiausia vaizdo kokybė;
 • „Go3“ veikia be priedėlio. 
„55'' OLED 4K S95C“ išmanusis 55 colių įstrižainės televizorius yra išskirtinio dizaino ir kokybės pavyzdys. „Quantum Dot“ ir „Quantum HDR OLED+“ technologijos suteikia ryškias ir dinamiškas spalvas, o „Depth Enhancer“ funkcija suteikia vaizdui gylio ir tikroviškumo. Integruotas „Neural Quantum Processor 4K“ procesorius ir „Dolby Atmos“ technologija suteikia įspūdingą audiovizualinę patirtį, o „Samsung Smart Hub“ leidžia patogiai valdyti ir pasiekti turinį. Televizorius taip pat turi daugiau laisvės, nes gali būti valdomas nuotoliniu būdu. Kad nepasimestumėte, ką žiūrėti, įrenginyje „Go3“ veikia be priedėlio.
Samsung 55 S95C | BITĖ


Realybė jūsų ekrane

„55'' OLED 4K S95C“ yra kokybės pavyzdys. 55 colių įstrižainės ekrane integruota „Quantum Dot“ technologija suteikia ryškias ir dinamiškas spalvas su sodriomis juodomis ir ryškiomis baltomis spalvomis. „Quantum HDR OLED+“ technologija dar labiau pagerina žiūrėjimo patirtį, o PANTONE patvirtinimas tik užtikrina tikslias ir realybę atitinkančias spalvas. „Depth Enhancer“ funkcija suteikia vaizdui gylio ir tikroviškumo. Tiems, kurie nerimauja dėl akių nuovargio, akių komforto režimas sumažina mėlynosios šviesos spinduliavimą, kad padėtų apsaugoti akis ilgų žiūrėjimo seansų metu.
 


Neprilygstama galia

„55'' OLED 4K S95C“ įrenginyje integruotas „Neural Quantum Processor 4K“ siūlo neprilygstamą ryškumą ir išskirtinę vaizdo kokybę. Palaikomas 20 skirtingų neuroninių tinklų, šis procesorius suteikia įtraukiančią 4K žiūrėjimo patirtį, neprilygstamą savo galia ir tikslumu. Nesvarbu, ar žiūrite savo mėgstamus filmus, ar žaidžiate naujausius žaidimus, „Neural Quantum Processor 4K“ sukurtas taip, kad suteiktų jums puikią ir sklandžią vizualinę patirtį!
 
Samsung 55 S95C | BITĖ
Samsung 55 S95C | BITĖ


Ne tik išmanusis televizorius

„Infinity One Design“ yra tikras minimalistinio dizaino šedevras, siūlantis kvapą gniaužiantį ploną profilį, kuris pakels žiūrėjimo patirtį į naują lygį! Didžiausią dėmesį skiriant paprastumui ir elegancijai, šis dizainas suteikia vientisą ir įtraukiantį vaizdinį potyrį, kuris yra ir stulbinantis, ir žavus. Kad ir kokia veikla užsiimtumėte, „55'' OLED 4K S95C“ ne tik puikiai rodys vaizdą, bet ir papildys namų interjerą savo rafinuotumu.
 


Svarbiausios garso detalės

„Dolby Atmos®“ – tai įstabi garso technologija, kuri suteikia neprilygstamą įtraukiantį garso potyrį. Naudojant aukščiausio kanalo garsiakalbius, ši technologija sukuria daugiamatį garso lauką, kuris nukreipia auditoriją į patį veiksmo vidurį. Su „Dolby Atmos“ galėsite mėgautis tikra kinematografine patirtimi, kuri leis pasijusti tarsi istorijos dalimi. Nuo tyliausio šnabždesio iki stipriausio sprogimo – kiekvienas garsas perduodamas išskirtinai aiškiai ir tiksliai. Su „Q-Symphony“ funkcija visi televizoriaus garsiakalbiai veiks lygiagrečiai, o „Object Tracking Sound+“ prisitaikys prie turinio ir paskirstys garsus kolonėlėms būtent ten, kur jų reikia, – taip įgausite visapusišką patirtį!
 
Samsung 55 S95C | BITĖ
Samsung 55 S95C | BITĖ


Pasirinkimų laisvė

Jauskitės nepririšti prie savo išmaniojo televizoriaus, kadangi jis turi visas funkcijas būti valdomas nuotoliu: „SmartThings“ intuityviai valdys įrenginius, esančius netoliese, taip palengvindamas kiekvieno kasdienybę, o integruoti balso asistentai taip pat prisidės prie lengvesnio įrenginio valdymo. Negana to, „Smart Hub“ užtikrina sklandų turinio pasiekimą ir atsirinkimą, taip yra taupomas jūsų laikas! Kad nepasimestumėte, ką žiūrėti, įrenginyje „Go3“ veikia be priedėlio.
 

Samsung

55" OLED 4K UHD QE55S95CATXXH išmanusis televizorius Black: Parametrai

Bendra informacija

Pakuotės išmatavimai1432 mm x 818 mm x 165 mm
Matmenys be stovo (mm)1224,6 mm x 706,3 mm x 11,0 mm
Matmenys su stovu (mm)1224,6 mm x 771,4 mm x 267,9 mm
Svoris be stovo (kg)13,8
Svoris su stovu (kg)23,9
ModelisQE55S95CATXXH
Operacinė sistemaTizen

Ekranas

Ekrano technologijaOLED
Ekrano įstrižainė (coliais)55
Ekrano raiška (pikseliais)4K (3840 x 2160)
Ekrano atnaujinimo dažnis120Hz

Garsas

Garso gerinimo sistemaDolby Atmos
Garsiakalbių galingumas70 W

Duomenų perdavimas ir jungtys

Wi-FiWiFi5
LAN jungtisTaip
Bluetooth5.2
HDMI jungtys4
USB jungtys3
Kitos jungtysSkaitmeninis garso išvadas (optinis), RF jungtis, CI jungtis

Kita

Energijos efektyvumo klasėG
KitaSubtitrai, Elektroninis programų dienraštis (EPG), OSD kalba, MBR palaikymas, Mobile Tap Mirroring, Sound Wall, Lengva sąranka
KitaWireless Dex, Multi-View, Auto Game Mode (ALLM), Game Motion Plus, Dynamic Black EQ, Surround Sound, Super Ultra Wide Game View
Veikia su „Go3“Taip

Papildoma informacija

Energijos etiketė padeda vartotojams pasirinkti produktus, kurie sunaudoja mažiau energijos ir išteklių, taigi sumažina eksploatavimo išlaidas. Šios gairės yra skirtos padėti suprasti energijos ženklinimo reikalavimus, kurių reikia laikytis parduodant elektros prietaisus internetu. Jie padės užtikrinti taikomų įstatymų laikymąsi.

Parametrai

Samsung 55" OLED 4K UHD QE55S95CATXXH išmanusis televizorius Black: atsiliepimai