• Išsiuntimas tą pačią dieną
 • 14 d. grąžinimo garantija
 • Nemokamas
  pristatymas
 • Pradinė
  įmoka

Išparduota Apgailestaujame, tačiau šiuo metu prekės neturime.

Samsung

65" QLED 4K QE65Q67AAUXXH išmanusis televizorius

Samsung 65" QLED 4K QE65Q67AAUXXH išmanusis televizorius

 • 1 img.
 • 2 img.
 • 3 img.
 • 4 img.
 • 5 img.
 • 6 img.
1 / 2

Noriu gauti priminimą el. laišku, jei prekė grįžtų į prekybą:

Išparduota Apgailestaujame, tačiau šiuo metu prekės neturime.

Samsung

65" QLED 4K QE65Q67AAUXXH išmanusis televizorius

Noriu gauti priminimą el. laišku, jei prekė grįžtų į prekybą:

Samsung

65" QLED 4K QE65Q67AAUXXH išmanusis televizorius: Apžvalga


BITĖS Profo apžvalga

Privalumai
 • „Quantum Dot“ technologija;
 • Pakankamai ryškus žiūrėjimui šviesiame kambaryje;
 • 20 W garso išvadas;
 • „Multi View“ – matykite telefono ir televizoriaus ekranus vienu metu;
 • Veikia „Go3“ be priedėlio.
Trūkumai
 • Žiūrint iš šono pradingsta šiek tiek spalvų.
 
Televizorius – tai pramogų, poilsio ir turiningo laiko su draugais bei šeima šaltinis. Kad patirtis būtų įtraukianti ir maloni, „Samsung“ kūrėjai pristato „Q67A QLED 4K Smart TV (2021)“ 65 colių įstrižainės išmanųjį televizorių su itin kokybiškomis savybėmis: „Quantum HDR“ technologija, „Quantum Processor Lite 4K“ procesoriumi, 20 W garso išvadu, „Dolby Digital Plus“ garso sistema. Kūrėjai siūlo ir begalę funkcijų, kurios prisitaiko ir palengvina kasdienybę, pavyzdžiui, „Samsung Health for TV“ funkcija, integruoti keli balso asistentai, „Samsung TV Plus“ ir dar daugiau!
Samsung 65" QLED 4K Smart TV (QE65Q67AAUXXH) | BITĖ


Privalumai, kurie palengvina kasdienybę

Mėgaukitės „Q67A QLED 4K Smart TV (2021)“ 65 colių įstrižainės išmaniojo televizoriaus teikiamomis galimybėmis. Su įrenginiu kartu gausite ir lengvą prieigą prie mobiliojo telefono ar kompiuterio per televizorių. Todėl turėsite galimybę žiūrėti, kas vyksta tiek telefone, tiek televizoriuje. Negana to, naudodami „Samsung TV Plus“ kanalus, gausite prieigą prie begalės nemokamų tiesioginių transliacijų! Ir tai dar ne viskas – pasinaudoję „Samsung Health for TV“ programa, turėsite asmeninį trenerį namuose: įrenginys padės palaikyti fizinę būklę pagal rodomus duomenis ekrane! Jis seks atliktų treniruočių skaičių, bendrą treniruotės laiką ir sudegintas kalorijas! Dalykitės muzika ar įrašais iš telefono į televizorių vos vienu prisilietimu – palieskite televizorių išmaniuoju ir šis automatiškai perjungs telefone rodomą vaizdą į televizorių!
 


Išsamus turinio atvaizdavimas

Grožis tikrai slypi detalėse, o tai padės suprasti „Quantum HDR“ technologija, kuri išryškina ne tik detales, bet ir kontrastą 65 colių įstrižainės išmaniajame „Q67A QLED 4K Smart TV (2021)“ televizoriuje. Negana to, į mažas smulkmes padės įsigilinti ir „HDR10+“ tonų atvaizdavimas, kuris sukuria gilesnius tamsius tonus, atgaivina vaizdus, tad maloni patirtis – garantuota! Kokybišką ir sklandų turinio atvaizdavimą užtikrins „Quantum Processor Lite 4K“ procesorius – itin greitas ir be trukdžių! Papildomą žiūrėjimo sritį suteiks 21:9 ir 32:9 ekrano santykis ir viskas tik tam, kad žaidiminė patirtis būtų kuo įdomesnė! Be to, televizorius automatiškai pritaiko vaizdą prie žiūrimo turinio šaltinio!
 
Samsung 65" QLED 4K Smart TV (QE65Q67AAUXXH) | BITĖ
Samsung 65" QLED 4K Smart TV (QE65Q67AAUXXH) | BITĖ


Garso harmonija

Įtraukiančią patirtį kuria ne tik vaizdas, bet ir garsas, o jų visuma užtikrina harmonijos jausmą. Kurdami šį išmanųjį televizorių kūrėjai integravo „Dolby Digital Plus“ garso sistemą, kad užtikrintų kokybišką garsą, kad ir ką veiktumėte! Negana to, „Q-Symphony“ vienu metu leidžia veikti tiek televizoriaus garsui, tiek garsiakalbiams, taip sukuriamas erdvinis efektas. Be to, garsas yra optimizuojamas analizuojant žiūrimo turinio sceną ir tipą, nes turi vaizdinį garso intelektą, tad garsas prisitaiko prie bet kokios aplinkos ir turinio! Norint visiškai įsitraukti naudojama „Sound Lite“ – tai 3D erdvinis garsas, kuris turi virtualų viršutinio kanalo garsą!
 


Plonas ir prisitaikantis

Plonesnis už ploną, subtilus, puikiai įsiliejantis į erdvę, bet vis dar pastebimas dėl savo minimalistinio dizaino. Toks yra „Q67A QLED 4K Smart TV (2021)“ išmanusis televizorius. Šis įrenginys neapkraus namų, tačiau suteiks jiems elegancijos jausmą, nes yra sukurtas naudojant „AirSlim“ technologiją. Na, o kad televizorius dar labiau prisitaikytų prie aplinkos – reguliuokite jo stovo aukštį ir erdvę!
 
Samsung 65" QLED 4K Smart TV (QE65Q67AAUXXH) | BITĖ

Samsung

65" QLED 4K QE65Q67AAUXXH išmanusis televizorius: Parametrai

Bendra informacija

Matmenys be stovo (mm)1450,9 mm x 831,8 mm x 25,7 mm
Matmenys su stovu (mm)1450,9 mm x 871,0 mm x 281,8 mm
Svoris be stovo (kg)20,9
Svoris su stovu (kg)21,8
ModelisQE65Q67AAUXXH

Ekranas

Ekrano technologijaQLED
Ekrano įstrižainė (coliais)65
Ekrano raiška (pikseliais)4K (3840 x 2160)
Vaizdo gerinimo sistema„Quantum Processor Lite 4K“

Garsas

Garso gerinimo sistemaDolby Digital Plus
Garsiakalbių galingumas20 W

Duomenų perdavimas ir jungtys

Wi-fi
LAN jungtys1
Bluetooth4.2
HDMI jungtys3
USB jungtys2
Kitos jungtysSkaitmeninis garso išvadas (optinis); RF įvadas; CI lizdas; eARC

Kita

Energijos efektyvumo klasėF
Kita„Connect Share ™“ (HDD), „Connect Share ™“ (USB 2.0), „Dex“, „Filmmaker Mode (FMM)“, teletekstas, automatinis žaidimo režimas
KitaPrisitaikantis garsas, skaitmeninis triukšmo filtras, automatinė kanalų paieška, subtitrai, automatinis išjungimas, EPG
Veikia su „Go3“Taip

Papildoma informacija

Energijos etiketė padeda vartotojams pasirinkti produktus, kurie sunaudoja mažiau energijos ir išteklių, taigi sumažina eksploatavimo išlaidas. Šios gairės yra skirtos padėti suprasti energijos ženklinimo reikalavimus, kurių reikia laikytis parduodant elektros prietaisus internetu. Jie padės užtikrinti taikomų įstatymų laikymąsi.

Parametrai