• Išsiuntimas tą pačią dieną
 • 14 d. grąžinimo garantija
 • Nemokamas
  pristatymas
 • Pradinė
  įmoka

Išparduota Apgailestaujame, tačiau šiuo metu prekės neturime.

LG

43" 4K 43NANO753PR išmanusis televizorius

LG 43" 4K 43NANO753PR išmanusis televizorius

 • 1 img.
 • 2 img.
 • 3 img.
 • 4 img.
1 / 2

Noriu gauti priminimą el. laišku, jei prekė grįžtų į prekybą:

Išparduota Apgailestaujame, tačiau šiuo metu prekės neturime.

LG

43" 4K 43NANO753PR išmanusis televizorius

Noriu gauti priminimą el. laišku, jei prekė grįžtų į prekybą:

LG

43" 4K43NANO753PR išmanusis televizorius: Apžvalga


BITĖS Profo apžvalga

Privalumai
 • „Dolby atmos“ palaikymas;
 • „α7 4K“ procesorius;
 • „LG ThinQ“ dirbtiniu intelektu valdoma balso programa;
 • 20 W garsiakalbiai;
 • Veikia „Go3“ be priedėlio.
Trūkumai
 • Žiūrint iš šono, spalvos matomos ne tokios ryškios.
 
„LG 43NANO753PR“ – tai asmeninę kino salę atstojantis išmanusis televizorius, kuris nereikalauja išeiti iš namų! Naujoji „NanoCell“ technologija, „Real 4K“ skiriamoji geba ir „Quad Core 4K“ procesorius leis mėgautis ryškiomis bei kontrastingomis spalvomis. Funkcijų gausa užtikrins ne tik patogų įrenginio valdymą balsu, bet ir primins apie mėgstamas sporto rungtynes, o „Game Optimizer“ žaidimų optimizavimo technologija automatiškai pakoreguos žaidimų grafiką, kad kiekviena patirtis būtų įspūdinga! Negana to, „Ultra Surround“ garso sistema viską sujungs sukurdama įtraukiančią atmosferą!
LG 43NANO753PR | BITĖ


Atgyjantys vaizdai

„LG 43NANO753PR“ – tai išmanusis televizorius, turintis „Pure Colors“ ir „Dolby“ technologijas, dėl kurių įrenginys atstos kino salės patirtį! 43 colių įstrižainėje tilps visos pasaulio spalvos ir viskas dėl „NanoCell“ technologijos bei „Real 4K“ skiriamosios gebos. Vaizdas yra itin detalus, ryškus ir viršija tarptautinius standartus, o tai reiškia, kad ekrane rodomos tik realybę atitinkančios spalvos be pašalinio triukšmo!
 


Ne tik televizorius, bet ir paveikslas

Plonas, modernus ir stilingas „LG 43NANO753PR“ išmanusis televizorius bus ne tik pramogų bei poilsio šaltiniu namuose, bet ir atstos meno kūrinius. Naudodami „Gallery“ stovą pastatykite įrenginį norimoje namų erdvėje ir mėgaukitės realistiškomis spalvomis.
 
LG 43NANO753PR | BITĖ
LG 43NANO753PR | BITĖ


Pramogos vienoje vietoje

Kinomanams nuo šiol nereikės ieškoti programėlių ir jų siųstis, kad peržiūrėtų ilgai lauktą ir mėgstamą turinį, nes viskas vienoje vietoje! Mėgaukitės „Netflix“, „Apple TV“ ir „Amazon Prime Video“. Rinkitės iš skirtingo turinio lengvai ir greitai. Negana to, „LG ThinQ“ garantuos komfortišką televizoriaus naudojimo patirtį, kadangi gali būti valdomas balsu!
 


Patogus naudotis

Kad „LG 43NANO753PR“ televizoriaus naudojimasis būtų neužmirštamas, įdiegtas „Filmmaker Mode™“ režimas, kuris išjungia judesio tolygumo užtikrinimo funkciją, bet tuo pat metu išsaugo spalvas, kadrų dažnį ir visas originalias proporcijas, kad jaustumėtės it kino salėje. „HDR 10 Pro“ ne tik pakoreguos ryškumą, bet ir išryškins detales. Šio įrenginio procesorius prisitaiko prie aplinkos šviesos ją išmatuodamas, taip koreguodamas tonų atvaizdavimą. Negana to, tamsūs vaizdai dėl taškų kompensavimo algoritmo tampa kontrastingesni.
 
LG 43NANO753PR | BITĖ
LG 43NANO753PR | BITĖ


Skirtas ne tik žiūrėti, bet ir žaisti

Tai išmanusis televizorius, kuris sukurtas ne tik žiūrėti televiziją, bet ir įgauti įspūdingą žaidiminę patirtį. 43‘ colių įstrižainės ekranas leis mėgautis žaidimo detalumu, o žaidimų optimizavimo priemonė „Game Optimizer“ automatiškai pakoreguos grafiką. Negana to, grafika bus ne tik dinamiška, bet ir sinchronizuota dėl „eARC“ ir ALLM sąsajų.
 


Sporto varžybos - vos spustelėjus

Jauskitės it stadione žiūrėdami sporto varžybas ar rungtynes per išmanųjį „LG 43NANO753PR“ televizorių! Integruotas „Bluetooth“ garsas užtikrins įtraukiančią patirtį ir sukurs adrenaliną keliančią atmosferą. Kad niekad nepraleistumėte mėgstamų varžybų, pasirūpins su sportu susiję įspėjimai! Taip gausite naujienas tiek prieš rungtynes, tiek jų metu ir po jų.
 
LG 43NANO753PR | BITĖ

LG

43" 4K43NANO753PR išmanusis televizorius: Parametrai

Bendra informacija

Matmenys be stovo (mm)967 mm x 564 mm x 58 mm
Matmenys su stovu (mm)967 mm x 622 mm x 216 mm
Svoris be stovo (kg)9,2
Svoris su stovu (kg)9,3
Modelis43NANO753PR

Ekranas

Ekrano technologijaLED
Ekrano įstrižainė (coliais)43
Ekrano raiška (pikseliais)4K (3840 x 2160)
Vaizdo gerinimo sistema4K

Garsas

Garso gerinimo sistema„Ultra Surround“
Garsiakalbių galingumas20 W

Duomenų perdavimas ir jungtys

Wi-FiTaip
LAN jungtisTaip
Bluetooth5.0
HDMI jungtys3
USB jungtys2
Kitos jungtysCI jungtis, Optinė išvestis

Kita

Energijos efektyvumo klasėG
Kita„LG ThinQ“, Automatinis prietaiso aptikimas, Teletekstas, Automatinis programavimas, Muzikos grotuvas, „Miracast“, DVR funkcija
Kita„Magic Remote“, Protingas balso atpažinimas, Išmanusis energijos taupymo režimas, „Simplink (HDMI-CEC)“, Failų naršyklė

Papildoma informacija

Energijos etiketė padeda vartotojams pasirinkti produktus, kurie sunaudoja mažiau energijos ir išteklių, taigi sumažina eksploatavimo išlaidas. Šios gairės yra skirtos padėti suprasti energijos ženklinimo reikalavimus, kurių reikia laikytis parduodant elektros prietaisus internetu. Jie padės užtikrinti taikomų įstatymų laikymąsi.

Parametrai