• Išsiuntimas tą pačią dieną
 • 14 d. grąžinimo garantija
 • Nemokamas
  pristatymas
 • Pradinė
  įmoka

Išparduota Apgailestaujame, tačiau šiuo metu prekės neturime.

Hisense

43" UHD 4K H43B7100 išmanusis televizorius

Hisense 43" UHD 4K H43B7100 išmanusis televizorius

 • 1 img.
 • 2 img.
 • 3 img.
 • 4 img.
 • 5 img.
1 / 2

Noriu gauti priminimą el. laišku, jei prekė grįžtų į prekybą:

Išparduota Apgailestaujame, tačiau šiuo metu prekės neturime.

Hisense

43" UHD 4K H43B7100 išmanusis televizorius

Noriu gauti priminimą el. laišku, jei prekė grįžtų į prekybą:

Hisense

43" UHD 4K H43B7100 išmanusis televizorius: Apžvalga

BITĖS Profo apžvalga

 • Elegantiškas dizainas.
 • 43" (109,2 cm) įstrižainės ekranas.
 • „4K Ultra HD“ raiška užtikrina ypač ryškų ir detalų vaizdą.
 • „DTS Virtual:X“ technologija sukuria užburiančio erdvinio garso efektą.
 • Unikali išmaniosios televizijos sistema „VIDAA U“ ir palaikomas belaidis Wi-Fi ryšys. Greitai ir paprastai pasieksite pageidaujamą vaizdo turinį, naudositės mėgstamiausiomis programėlėmis.
 • Dvi USB jungtys. Žiūrėkite vaizdo turinį tiesiai iš USB laikmenos.
 • Trys HDMI jungtys. Prie televizoriaus prijunkite įvairius kitus įrenginius.
 
Hisense 43" 4K Smart TV (H43B7100) išmanusis televizorius | BITĖ
Jau daugiau nei dešimtmetį Kinijos rinkoje pirmaujančios namų technikos gamintojos „Hisense“ televizoriai pastaraisiais metais sparčiai populiarėja visame pasaulyje. Ne išimtis – ir Lietuva. „Hisense“ pasitiki vis daugiau vartotojų pasitikėjimo ne tik dėl produktų inovatyvumo, bet ir jų patrauklios kainos. Stebėtis neverta: „Hisense“ tvirtina, kad naujausios technologijos turi būti pasiekiamos kiekvienam.
 
Televizoriuje „Hisense 43" UHD Smart TV (H43B7100)“ - tai išmanusis televizorius, siūlantis daug daugiau galimybių nei vien tik stebėti TV kanalų programų transliacijas. Unikali „Hisense“ išmaniosios televizijos sistema „VIDAA U“ suteikia galimybę tiesiog televizoriaus ekrane naudotis mėgstamiausiomis programėlėmis, žiūrėti populiariausių TV turinio kūrėjų laidas, serialus bei filmus.
 
Hisense 43" 4K Smart TV (H43B7100) išmanusis televizorius | BITĖ
„Hisense“ pirmoji pasaulyje sukūrė išmaniesiems televizoriams skirtą aukštos raiškos vaizdo procesorių, pasižymintį ypač plačia atkuriamų spalvų gama. Televizoriaus „Hisense 43" UHD Smart TV (H43B7100)“ 4K Ultra HD ekrano raiška bei įrenginyje įdiegtos pažangios technologijos – HDR, „Depth Enhancer“ ir kitos – leidžia mėgautis ryškiais ir detaliais vaizdais, natūraliomis ir sodriomis spalvomis.
 
Tikroviškos ir ryškios spalvos. Televizoriaus „Hisense 43" UHD Smart TV (H43B7100)“ pažangios vaizdo technologijos suteikia galimybę vis iš naujo atrasti ypač kokybiškai atkuriamo vaizdo kuriamą stebuklą. Tai užtikrina ne tik ypač didelė - „4K Ultra HD“ ekrano raiška, bet ir prireikus trūkstamus pikselius „kompensuojanti“ technologija. Taigi net žemesnės vaizdo kokybės turinį per šį televizorių matysite maksimaliai tikroviškai, aiškiai ir ryškiai.
 
Tobulas kontrastas. Televizorius „Hisense 43" UHD Smart TV (H43B7100)“ perteiks net menkiausias vaizdo detales. Dėka HDR (angl. High Dynamic Range) ir „Depth Enhancer“ technologijų juoda spalva yra išties juoda, atkuriami net subtiliausi šešėliai. Taip išgaunamas dar gyvesnis ir tikroviškesnis vaizdas. Maža to, analizuodamas aplinkos apšvietimo intensyvumą ir kelis kitus parametrus, televizorius automatiškai pritaiko tinkamą kontrasto lygį.
 
Daugiau galimybių su išmaniuoju televizoriumi. Televizoriuje „Hisense 43" UHD Smart TV (H43B7100)“ integruota unikali „VIDAA U“ išmaniojo televizoriaus sistema, leidžianti pasiekti ir peržiūrėti dar daugiau vaizdo turinio, naudotis mėgstamiausiomis programėlėmis ar naršyti internete. Intuityvios ir paprastai valdomos sistemos dėka pritaikysite televizorių savo poreikiams ir vienu mygtuko spustelėjimu pateksite į daugybę pramogų ir išskirtinio turinio siūlančias platformas: „YouTube“, „Netflix“, „ITV Hub“ ir kitas.
 
Atraskite naują garso kokybę. Televizoriuje integruota erdvinio garso „DTS Virtual:X“ technologija leidžia mėgautis neįtikėtinai įspūdingu ir sodriu garsu, kad ir ką žiūrėtumėte: pokalbių laidą, gyvai atliekamos roko muzikos koncertą ar veiksmo filmą.
 
Daugiau pramogų. Televizorius „Hisense 43" UHD Smart TV (H43B7100)“ turi USB jungtį, tad ekrane galėsite patogiai peržiūrėti bet kokį vaizdo turinį, įrašytą USB atmintuke: filmus, nuotraukas ar pačių filmuotus vaizdo įrašus. O per HDMI jungtis prie televizoriaus prijungsite daugelį kitų įrenginių. Prijunkite įvairius vaizdo grotuvus, kameras, kompiuterius ar žaidimų konsoles ir mėgaukitės pramogomis namuose.
 

Hisense

43" UHD 4K H43B7100 išmanusis televizorius: Parametrai

Bendra informacija

Matmenys be stovo (mm)969 x 546 x 85
Matmenys su stovu (mm)969 x 612 x 193
Svoris be stovo (kg)7,0
Svoris su stovu (kg)7,1

Ekranas

Ekrano tipasDLED
Ekrano įstrižainė (coliais)43
Ekrano raiška (pikseliais)3840 x 2160 (UHD 4K)

Garsas

Garso gerinimo sistema„Dolby Audio“
Garsiakalbių galingumas7 W
Garsiakalbių skaičius2

Duomenų perdavimas ir jungtys

Wi-FiTaip
LAN jungtisTaip
HDMI jungtys3
USB jungtys2

Kita

Energijos efektyvumo klasėA+