Meniu

eSTAR 55" UHD LEDTV55D3T2 išmanusis televizorius

eSTAR 55" UHD LEDTV55D3T2 išmanusis televizorius

0 € pradinė įmoka
 • eSTAR 55" UHD LEDTV55D3T2 išmanusis televizorius
 • eSTAR 55" UHD LEDTV55D3T2 išmanusis televizorius
 • eSTAR 55" UHD LEDTV55D3T2 išmanusis televizorius
 • eSTAR 55" UHD LEDTV55D3T2 išmanusis televizorius
1 / 2

eSTAR 55" UHD LEDTV55D3T2 išmanusis televizorius

PVM

 • Išsimokėtinai

  9,35 €/ mėn.

  10,25 €/ mėn.

 • Mokant iš karto

  336,60 €

  369,00 €

Laikmenos mokestis (vienkartinis) - 0,00 €

mėn.

Įsigyjant su Go3|BITĖ televizijos planais arba interneto planu „Mobilusis Neriboti GB“ (24 mėn.) Pasiūlymo sąlygos 

BITĖS Profo apžvalga

Televizorius – įrenginys, aplink kurį sukasi visos šeimos gyvenimas. Vieni žiūri televizijos laidas, kitiems svarbesni „YouTube“ įrašai, treti neįsivaizduoja dienos be žaidimų konsolės. eStar SMART TV55D3T2 pasirengęs patenkinti kiekvieno šeimos nario lūkesčius. Platus, 140 cm įstrižainės ekranas atkuria ryškų Ultra HD kokybės vaizdą, kuris atvers neregėtą filmų ir kompiuterinių žaidimų dimensiją. Televizoriuje rasite HDMI, USB, interneto, garso ir kitas svarbiausias jungtis, todėl jis taps universaliu pramogų centru. Juolab kad išmanioji jo aplinka pagrįsta „Android“ operacine sistema, kuri prisitaiko prie bet kurio vartotojo. Ir visa tai nereikalaus daug elektros energijos: įrenginiui suteiktas A+ klasės energinio efektyvumo standartas, todėl energija vartojama tikslingai.
 
Kai tradicinių funkcijų – per maža. Išmanusis televizorius šiandien prieinamas kiekvienam, įsitikinę eStar specialistai, siūlantys kur kas daugiau, nei įprasta televizija. Laidų įrašai, vaizdo skambučiai, naršymas internete… Su SMART TV55D3T2 gausite visa tai ir dar daugiau.
 
Išmanumui sukurta aplinka. SMART TV55D3T2 gali pasigirti ne tik techninėmis charakteristikomis, bet ir specialiai eStar televizoriams sukurta išmaniąja aplinka. Joje – „YouTube“ vaizdo įrašai, naršyklė ir kitos programėlės. Šios aplinkos pagrindas – universalioji „Android“ operacinė sistema, lanksčiai prisitaikanti prie jūsų poreikių.
 
Lygybės ženklas tarp lūkesčių ir tikrovės. Nesvarbu, ar žiūrite televiziją, ar mėgaujatės internetiniais vaizdo įrašais, kompromisų dėl kokybės daryti nereikės. LED technologijos ir 140 cm įstrižainės SMART TV55D3T2 ekrane atgyjantis vaizdas pribloškia savo Ultra HD raiška.
 
Nepraleiskite to, kas svarbu jums. Vėluosite namo po darbo? O galbūt vienu metu rodomi du intriguojantys filmai? Prijunkite išorinę laikmeną ir SMART TV55D3T2 įrašys jums reikiamą televizijos programą, kuria galėsite pasimėgauti jums patogiu metu.
 
Besiplečiantis pramogų pasaulis. Nors SMART TV55D3T2 gali pasiūlyti daugybę būdų smagiai praleisti laisvalaikį, prie jo galėsite prijungti ir kitus išorinius įrenginius ir taip patirti dar daugiau. eStar įrenginys pritaikytas jūsų poreikiams – ar tai būtų išorinė duomenų laikmena, ar žaidimų konsolė.
 
Taupumo ir kokybės kompromisas. Didelis SMART TV55D3T2 – ne priežastis su baime laukti kito mėnesio elektros sąskaitos, nes šiam įrenginiui suteikta A+ energinio efektyvumo klasė. Jis efektyviai naudoja energijos išteklius tiek budėjimo režimu, tiek transliuodamas vaizdą, tačiau galite būti ramūs dėl vaizdo kokybės – ji tikrai dėl to nesuprastės.

Bendra informacija

Matmenys su stovu (mm)1243 x 88 x 716
Svoris (kg)12
ModelisLEDTV55D3T2

Ekranas

Vaizdo gerinimo sistemaUHD
Ekrano tipasLED
Ekrano įstrižainė (coliais)55
Ekrano raiška (pikseliais)3840 x 2160

Garsas

Garso gerinimo sistemaYra
Garsiakalbių galingumas2x 10 W
Garsiakalbių skaičius2

Duomenų perdavimas ir jungtys

Wi-FiTaip
LAN jungtisTaip
HDMI jungtys3
USB jungtys2
Kitos jungtysAV, Audio out, Digital Audio out, Y/PB/PR, SCART, RCA, Common Interface (CI/CI+)

Kita

Energijos efektyvumo klasėA+
Gaukite pasiūlymą
Mane domina: