Apple Watch SE (2023) GPS + Cellular 44mm Aluminium Case with Sport Band - M/L (eSIM) išmanusis laikrodis Midnight

Apple Watch SE (2023) GPS + Cellular 44mm Aluminium Case with Sport Band - M/L (eSIM) išmanusis laikrodis

Išsiuntimas tą pačią dieną
  • Apple Watch SE (2023) GPS + Cellular 44mm Aluminium Case with Sport Band - M/L (eSIM) išmanusis laikrodis Midnight 1 img.
  • Apple Watch SE (2023) GPS + Cellular 44mm Aluminium Case with Sport Band - M/L (eSIM) išmanusis laikrodis Midnight 2 img.
1 / 2
eSIM
Apple

Watch SE (2023) GPS + Cellular 44mm Aluminium Case with Sport Band - M/L (eSIM) išmanusis laikrodis

Midnight

PVM

Galimi mokėjimo būdai Pasirinkite jums tinkamiausią

Apple

Watch SE (2023) GPS + Cellular 44mm Aluminium Case with Sport Band - M/L (eSIM) išmanusis laikrodis Midnight: Apžvalga


BITĖS Profo apžvalga

Privalumai
  • Baterija laiko iki 18 valandų;
  • Emocinei ir fizinei sveikatai stebėti skirtos programėlės;
  • Nauja „watchOS 10“ operacinė sistema;
  • Atsparus vandeniui iki 50m.
Trūkumai
  • Galima susieti tik su „iPhone“ telefonais.
 
„Apple Watch SE“ išmanusis laikrodis yra universalus kompanjonas, siūlantis sklandų ryšį ir šeimai tinkamas funkcijas. Jis taip pat teikia pirmenybę emocinei gerovei ir miego kokybei, kartu užtikrindamas saugumą, nes stebi širdies ritmą ir aptinka avarijas. Naujoji laikrodžio „watchOS 10“ operacinė sistema pagerina naudotojo patirtį su atnaujinta sąsaja ir įžvalgomis apie psichikos ir regos sveikatą. Tai stilingas ir visapusiškas įrenginys aktyviems ir savo sveikata besirūpinantiems žmonėms.
Apple Watch SE | BITĖ


AKTYVUMAS IR STILIUS

„Apple Watch SE“ sklandžiai sujungia aktyvų gyvenimo būdą su stiliumi, todėl jis yra puikus kompanionas tiems, kurie teikia pirmenybę kūno rengimui ir madai. Su elegantišku 44 mm arba 40 mm aliuminio dėklu jis išsiskiria modernia estetika ir tvirtumu.
 


DAR LABIAU PASIEKIAMAS

„Apple Watch SE“ siūlo neprilygstamą ryšį, leidžiantį sklandžiai valdyti skambučius, atsakyti į žinutes, mėgautis muzika, atlikti bekontakčius mokėjimus per „Apple Pay“ ir išnaudoti „Siri“ galią – visa tai ant jūsų riešo. Norėdami būti dar labiau pasiekiami, galite naudoti eSIM paslaugą, kuri užtikrina ryšį, net jei netoliese nėra jūsų išmaniojo telefono.
 
Apple Watch SE | BITĖ
Apple Watch SE | BITĖ


TVIRTAS KŪNAS TVIRTAI ASMENYBEI

Treniruokitės kaip niekad anksčiau naudodami patobulintą treniruočių programą, kurią sudaro pažangi metrika ir vaizdai, padedantys išlikti aktyviems. Žemėlapių ir kompaso programų naujinimai padeda išlaikyti teisingą kelią. Programėlėje „Activity“ galite nustatyti judėjimo, mankštos ir stovėjimo tikslus naudodami veiklos žiedus, o „Apple Watch SE“ bus motyvuojantis draugas. Su „Fitness+“ programėle meditacija bus itin paprasta ir patogi.
 


EMOCINĖ GEROVĖ IR MIEGO KOKYBĖ

Pagerinkite savo emocinę savijautą ir miego kokybę naudodami „Apple Watch SE“. „Mindfulness“ programėlė padeda diskretiškai ugdyti emocinį atsparumą, o „Health“ programėlė seka su miego ir mankštos įpročiais susijusias tendencijas. „Sleep“ programėlė bendradarbiauja su jūsų „iPhone“, kad sukurtų asmeninį miego tvarkaraštį ir stebėtų miego etapus, padėtų geriau pailsėti. Ištirkite savo miego tendencijas, kad geriau suprastumėte miego įpročius.
 
Apple Watch SE | BITĖ
Apple Watch SE | BITĖ


JŪSŲ SAUGUMAS – SVARBIAUSIAS PRIORITETAS

„Heart rate“ programėlė leidžia bet kuriuo metu stebėti savo širdies ritmą ir gauti įspėjimus apie aukštą ar žemą širdies susitraukimų dažnį arba nereguliarų ritmą, padedantį būti informuotam apie savo sveikatą. Be to, pažangios laikrodžio saugos funkcijos apima avarijų aptikimo funkciją, kuri gali automatiškai atpažinti sunkias automobilio avarijas ir greitai susisiekti su pagalbos tarnybomis, bendrinti tikslią jūsų buvimo vietą su dispečeriais ir pranešti paskirtiems avariniams kontaktams, suteikdama papildomos ramybės kasdieniame gyvenime.
 


OPERACINĖ SISTEMA

Visiškai nauja „watchOS 10“ operacinė sistema laikrodžio ekrane suteikia daugiau nei bet kada anksčiau. Beveik kiekviena programa turi atnaujintą išvaizdą, kad būtų pateikta daugiau informacijos. „Smart Stack“ leidžia slinkti per valdiklius iš bet kurio laikrodžio ciferblato. O dabar, turėdami įžvalgų apie emocinę ir fizinę sveikatą, galite stebėti savo kūną ir protą – tiesiai nuo riešo.
 
Apple Watch SE | BITĖ

Apple

Watch SE (2023) GPS + Cellular 44mm Aluminium Case with Sport Band - M/L (eSIM) išmanusis laikrodis Midnight: Parametrai

Bendra informacija

eSIMTaip
Matmenys44 mm x 38 mm x 10,4 mm
Svoris (g)36,5
Ciferblato dydis44 mm
Atsparumas vandeniuiiki 50 metrų
Apyrankės tipasSilikonas

Ekranas

Ekrano formaStačiakampė
Ekrano tipasLTPO OLED Retina
Ekrano raiška (pikseliais)448 x 368

Jutikliai ir funkcijos

Jutiklis: akselerometrasTaip
Jutiklis: optinis širdies ritmo jutiklisTaip
Jutiklis: trijų ašių giroskopasTaip
Jutiklis: aplinkos šviesos jutiklisTaip
Jutiklis: avarijos jutiklisTaip
Jutiklis: barometrinis aukščiamatisTaip
Jutiklis: kompasasTaip

Ryšys ir duomenų perdavimas

Vietos nustatymasYra
Wi-Fi802.11b/g/n
Bluetooth5.0

Procesorius ir atmintis

ProcesoriusDviejų branduolių S8 procesorius

Baterija

Įprastas naudojimosi laikas (valandomis)18

Apple Watch SE (2023) GPS + Cellular 44mm Aluminium Case with Sport Band - M/L (eSIM) išmanusis laikrodis Midnight: atsiliepimai