L2 - duomenų perdavimo sprendimai

Šviesolaidinis
internetas verslui

Greitas, net iki 1000 Mb/s ir neribotų duomenų BITĖS šviesolaidinis internetas, tinkamas bet kokio dydžio verslui.

Dažniausiai užduodami klausimai

Kaip išsirinkti planą verslui?
\/

Mes siūlome tris šviesolaidinio interneto planus verslui:

  • šviesolaidinis internetas iki 100 Mb/s,
  • šviesolaidinis internetas iki 300 Mb/s,
  • šviesolaidinis internetas iki 1000 Mb/s.

Iki 100Mb/s spartos interneto ryšys tinka nedideliam verslo naudotojų ratui arba įmonėms, kuriose interneto ryšys yra svarbus, tačiau nebūtinai svarbi maksimali duomenų perdavimo sparta.

Iki 300Mb/s yra tarpinis variantas tarp lėčiausio ir greičiausio plano. Jis yra optimalus pasirinkimas bet kuriam verslo klientui, kuris nori spartaus ir stabilaus ryšio įvairaus dydžio komandai.

Iki 1000Mbps greitaveikos šviesolaidinis BITĖS verslo internetas yra pritaikytas net ir daugiausiai darbo internetinėje erdvėje atliekantiems klientams.

Kas yra šviesolaidinis internetas?
\/

Šviesolaidinis internetas - tai plačiajuosčio interneto rūšis, kai duomenims perduoti dideliu greičiu naudojamas šviesolaidis. Šviesolaidinis kabelis sudarytas iš itin plonų stiklo gijų, kurios gali perduoti duomenis be galo aukšta sparta, kuriai neprilygsta beveik jokia kita technologija. Šiuo metu tai yra sparčiausias interneto tipas, prieinamas laidais. Šviesolaidinis internetas verslui taip pat yra geras pasirinkimas, jei ateityje planuojate plėsti savo veiklą ir jums reikia interneto ryšio, kuris galėtų prisitaikyti prie plėtros. Susisiekime ir aptarkime jūsų interneto poreikius. Pažvelgsime į galimybes ir išnagrinėsime, ar jūsų lokacijoje įmanomas šviesolaidžio įvedimas, ar geriau rinktis kitą interneto planą verslui.

Kur veikia šviesolaidinis internetas?
\/

Šviesolaidinis internetas verslui prieinamas daugelyje Lietuvos vietovių. Norėdami sužinoti, ar jis veikia jūsų lokacijoje, susisiekite su mūsų komanda. Mes galime atsakyti, ar prieinamas šviesolaidinis internetas pagal adresą. Tuomet, jei ši technologija yra prieinama jūsų vietovėje, galite pasirinkti planą, ir kitame etape su klientais sutariame dėl paslaugos teikimo sąlygų. Po to atsiunčiame įrangą ir atliekame darbus, kad kuo greičiau galėtumėte pradėti naudotis sparčiausiu šiandien prieinamu BITĖS interneto tipu. Jeigu jūsų lokacijoje šiuo metu nėra galimybės įvesti šviesolaidį, mielai pasiūlysime rinktis spartųjį belaidį BITĖS 4G internetą.

Kokie yra šviesolaidinio interneto verslui privalumai BITĖJE?
\/

Šviesolaidinio interneto privalumai įmonėms:

  • didesnė sparta. Šviesolaidinis internetas yra spartesnis nei kitų tipų internetas, todėl idealiai tinka įmonėms, kurioms reikia greitai perduoti didelius duomenų kiekius ir kurios didelę duomenų ar veiklos dalį organizuoja skaitmeninėje erdvėje;
  • patikimas ir nedingstantis ryšys. Šviesolaidinis internetas yra mažiau jautrus su oro sąlygomis susijusiems sutrikimams ir kitiems veiksniams, kurie gali turėti įtakos interneto paslaugoms;
  • ddidesnis saugumas. Į šviesolaidinio interneto ryšį kibernetiniams nusikaltėliams yra daug sunkiau įsilaužti nei į kitų tipų internetą, todėl jis labai naudingas įmonėms, kurios nori išsaugoti duomenų konfidencialumą ar privatumą.
Gaukite pasiūlymą

Mane domina: