„Google Play“ su
„BITĖS“ sąskaita

Už pramogas atsiskaitykite patogiau

Už „Google Play“ turinį atsiskaitykite greitai ir patogiai

Nuo šiol už „Google Play“ mobiliąsias programėles, žaidimus, muziką, filmus ar knygas atsiskaitykite su kito mėnesio BITĖS sąskaita, be kredito kortelės ar banko pavedimo.

Kaip vyksta atsiskaitymas „Google Play“ interneto parduotuvėje su BITĖS sąskaita?

  • Pasirinkite prekę.
  • Pasirinkite apmokėjimą su BITĖS sąskaita.
  • Jei perkate pirmą kartą, reikės užpildyti trumpą registracijos formą. Perkant antrą kartą, užteks jau tik slaptažodžio.

Dienos pirkinių limitas už „Google Play“ turinį –  50 Eur. Tačiau jums pageidaujant, limitas gali būti padidintas, Jums tereikia paskambinti klientų aptarnavimo nr. 1501.

Jūsų patogumui – 2 val. nemokamo išbandymo laikas

Jei išbandę mokamą „Google Play“ mobiliąją programėlę, nuspręsite, jog ji netenkina Jūsų lūkesčių, per 2 val. programėlę galite grąžinti nemokamai.

Reklamoje panaudoti prekių ženklai nėra BITĖS nuosavybė, BITĖ nėra šių ženklų oficialus atstovas. Reklamoje prekės ženklai naudojami išskirtinai dėl to, kad atvaizduotų programėles, kurias galima įsigyti „Google Play“ parduotuvėje. „Google Play“ logotipas yra kompanijos „Google Inc.“ nuosavybė.

Jūsų patogumui ir geresnei patirčiai svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Paspaudę SUTINKU arba tęsdami naršymą, Jūs sutinkate, kad slapukai būtų įrašomi. Daugiau informacijos apie slapukus.
Gaukite BITĖS pasiūlymą

Gaukite BITĖS pasiūlymą

+370
Užpildydamas formą sutinku, kad BITĖ susisiektų su manimi dėl šio pasiūlymo ar pateiktų kitus savo prekių ar paslaugų pasiūlymus.
Serverio klaida, pabandykite dar kartą vėliau.

Ačiū

Jūsų duomenys sėkmingai priimti.
Susisieksime su jumis netrukus.