• Išsiuntimas tą pačią dieną*
 • 14 d. grąžinimo garantija
 • Nemokamas
  pristatymas
 • Pradinė
  įmoka
Samsung

65" The Frame QLED LS03B QE65LS03BAUXXH išmanusis televizorius

Samsung 65" The Frame QLED LS03B QE65LS03BAUXXH išmanusis televizorius

 • 65" The Frame QLED LS03B QE65LS03BAUXXH išmanusis televizorius
 • 65" The Frame QLED LS03B QE65LS03BAUXXH išmanusis televizorius
 • 65" The Frame QLED LS03B QE65LS03BAUXXH išmanusis televizorius
 • 65" The Frame QLED LS03B QE65LS03BAUXXH išmanusis televizorius
 • 65" The Frame QLED LS03B QE65LS03BAUXXH išmanusis televizorius
1 / 2
Samsung

65" The Frame QLED LS03B QE65LS03BAUXXH išmanusis televizorius

Įmokos laikotarpis (mėnesiais)

Sudarant 24 mėn. sutartį su Bitės mobilaus interneto ar Go3|Bitė televizijos planais. Privatiems ir verslo klientams. Sudarant 24 mėn. sutartį su Bitės mobilaus interneto ar Go3|Bitė televizijos planais. Privatiems ir verslo klientams.


BITĖS Profo apžvalga

Privalumai
 • „Q-Symphony“ garso funkcija;
 • Matinis ekrano padengimas;
 • Dizainas, sukurtas virsti paveikslu;
 • Pritaikomi rėmai;
 • Veikia „Go3“ be priedėlio.
Trūkumai
 • Brangesnis nei paprastos formos televizoriai.
 
„Samsung The Frame“ – tai ne tik išmanusis televizorius, bet ir kino teatro patirtį sukuriantis įrenginys, o kartu ir meno kūrinius atstojantis prietaisas! 65’ colių įstrižainės ekranas pasirūpins kokybiškai transliuojamu ir raiškiu vaizdu, „Q-Symphony“ funkcija žemų dažnių garsiakalbius nukels į kitą lygmenį. Negana to, kvantinis 4K procesorius atvaizduos net sunkiausiai pasiekiamas spalvas! Minimalistinis įrenginio dizainas ne tik užims pramogomis, bet ir it meno kūrinys puoš kiekvieno namus. Rinkitės iš 5 matinių fonų ir 16 spalvų, kad suasmenintumėte savo patirtį!
Samsung 65" LS03B QE65LS03BAUXXH | BITĖ


Daugiau galimybių

Norint įgauti kino teatro patirtį, nebereikia išeiti iš namų! „Samsung The Frame“ 65’ colių įstrižainės išmanusis televizorius dėl kvantinio 4K procesoriaus užtikrins našumą, kad ir ką veiksite, o vaizdo kokybė iš tiesų nustebins! Nereikės vargintis galvojant, kuriame kambario kampe įmontuoti televizorių, nes jis turi matinį ekraną ir HDR 10+, o jo platus dinaminis diapazonas padidina išmaniojo šviesos lygį, tad galėsite mėgautis tiek saulės šviesa, tiek žiūrimu turiniu. Taip pat, kad akys visada būtų saugios, – įdiegtas akių komforto režimas, kuris automatiškai parenka apšvietimą prisitaikydamas prie aplinkos. Rinkitės iš dviejų režimų: „The arts“, kad mėgautumėtės televizoriumi kaip meno kūriniu, ir „The TV“, kad išnaudotumėte visas įrenginio galimybes!
 


Lengvas pritaikomumas

Šiuolaikiškas ir elegantiškas „Samsung The Frame“ dizainas tiks prie kiekvieno namų interjero, kadangi tai ne tik televizorius, bet ir plonas nuotraukų ar paveikslų rėmelis. Rinkitės net iš šešių skirtingų spalvų, o pritvirtinti bus itin paprasta, nes rėmelis – magnetinis! Negana to, „Slim Fit“ lengvai prisitvirtina prie sienos, o laikiklis automatiškai sukasi, tad vaizdą galite žiūrėti tiek horizontaliai, tiek vertikaliai! Galiausiai, tie, kurie nemėgsta televizorių kabinti ant sienos, galės pasinaudoti reguliuojamo aukščio stovu ir taip jaustis patogiai!
 
Samsung 65" LS03B QE65LS03BAUXXH | BITĖ
Samsung 65" LS03B QE65LS03BAUXXH | BITĖ


Privalumai

Tai ne tik išmanusis televizorius, bet ir meno kūrinys, kuris suteiks papildomą saugumo jausmą, kadangi išjungtas „The Frame“ dėl meno režimo rodo vieną iš „Art Store“ pasirinktų meno kūrinių, kurių net 1600! Na, o jei norite rėmelį suasmeninti – įkelkite savo nuotraukas tiesiai iš telefono arba USB. Televizoriaus ryškumo jutiklis automatiškai parenka apšvietimą, taip prisitaikydamas prie aplinkos. Negana to, išmanusis įrenginys jaučia buvimą šalia ir išeinant iš kambario išjungia meno režimą, taip taupydamas energiją. „Samsung Smart Hub“ parinks turinį už Jus, o „Smart Things“ ir „AirPlay“ leis susieti vaizdą iš telefono su televizoriumi. Negalintiems apsispręsti, kokį turinį žiūrėti, patartina rinktis kelių ekranų žiūrėjimą vienu metu!
 


Garsinė harmonija

Kino salės pojūtį sukuria ne tik vaizdas, bet ir garsas, o „Samsung The Frame“ kūrėjai tuo tikrai pasirūpino! Integruoti „Dolby Atmos®“ į viršų nukreipti garsiakalbiai suteiks puikią kino teatro atmosferą, o su „Q-Symphony“ funkcija visi televizoriaus garsiakalbiai veiks lygiagrečiai!
 
Samsung 65" LS03B QE65LS03BAUXXH | BITĖ

Bendra informacija

Pakuotės išmatavimai1614 mm x 950 mm x 191 mm
Matmenys be stovo (mm)1456,8 mm x 831,9 mm x 24,9 mm
Matmenys su stovu (mm)1456,8 mm x 868,9 mm x 260,9 mm
Svoris be stovo (kg)22,4
Svoris su stovu (kg)22,8
ModelisQE65LS03BAUXXH

Ekranas

Ekrano technologijaQLED
Ekrano įstrižainė (coliais)65
Ekrano raiška (pikseliais)4K (3840 x 2160)

Garsas

Garso gerinimo sistemaDolby Digital Plus

Duomenų perdavimas ir jungtys

Wi-FiWiFi5
LAN jungtisTaip
Bluetooth5.2
HDMI jungtys4
USB jungtys2
Kitos jungtysCI jungtis, eARC, Skaitmeninis garso išvadas (optinis), Anynet+

Kita

Energijos efektyvumo klasėG
Kita„TV to Mobile - Mirroring“, „Multi-View“, „360 Video Player“, „WiFi Direct“, „Game Motion Plus“, ALLM
KitaInterneto naršyklė, „Google Assistant“, „Alexa“, „Bixby“, „SmartThings App Support“, „Q-Symphony“
Veikia su „Go3“Taip

Papildoma informacija

Energijos etiketė padeda vartotojams pasirinkti produktus, kurie sunaudoja mažiau energijos ir išteklių, taigi sumažina eksploatavimo išlaidas. Šios gairės yra skirtos padėti suprasti energijos ženklinimo reikalavimus, kurių reikia laikytis parduodant elektros prietaisus internetu. Jie padės užtikrinti taikomų įstatymų laikymąsi.

Parametrai