• Greitas pristatymas Išsiuntimas tą pačią dieną
 • Gražinti lengva 14 d. grąžinimo garantija
 • Nemokėkite už pristatymą Nemokamas
  pristatymas
 • Nulis eurų pradinė įmoka Pradinė
  įmoka

Išparduota Apgailestaujame, tačiau šiuo metu prekės neturime.

LG

65" LED LCD 65NANO963 išmanusis televizorius

LG 65" LED LCD 65NANO963 išmanusis televizorius

Išsiuntimas tą pačią dieną
 • 1 img.
 • 2 img.
 • 3 img.
 • 4 img.
1 / 2

Noriu gauti priminimą el. laišku, jei prekė grįžtų į prekybą:

Ši prekė yra išparduota. Patikrinkite prekės likutį mūsų salone. Tikrinti likutį salonuose

LG

65" LED LCD 65NANO963 išmanusis televizorius

Noriu gauti priminimą el. laišku, jei prekė grįžtų į prekybą:

LG

65" LED LCD 65NANO963 išmanusis televizorius Black: Apžvalga

BITĖS Profo apžvalga

Privalumai
 • „Dolby Vision“ ir „Dolby Atmos“ palaikymas;
 • „HDMI 2.1“ palaikymas;
 • Veikia „Go3“ be priedėlio;
 • Itin didelė „8K“ raiška.
Trūkumai
 • Žiūrint iš šono spalvos šiek tiek išblunka.
 
„LG 65'' 65NANO963PA“ 65 colių įstrižainės išmanusis televizorius taps neužmirštamų įspūdžių šaltiniu, nes „NanoCell“ technologija, „α9 Gen4 AI“ procesorius ir „Dolby Vision IQ“ užtikrins patį ryškiausią ir kokybiškiausią 8K raiškos vaizdą, tad žiūrimas turinys atrodys taip, tarsi jį žiūrėtumėte kino teatre! Negana to, „Go3“ veikia be priedėlio, tad mėgstamas turinys bus vos kelių mygtukų paspaudimo atstumu!
LG 65'' 65NANO963PA | BITĖ


Tamsa, kuri atskleidžia detales

„LG 65'' 65NANO963PA“ išmanųjį televizorių galima lengvai atskirti nuo įprasto LCD televizoriaus, nes jis atkuria grynas spalvas. Grynos spalvos kartu su nuostabiu tikros 8K raiškos ekranu leidžia gauti tikslesnius aukštos kokybės vaizdus, todėl rodomas turinys yra realistiškas. Naudojamos nanotechnologijų nanodalelės, kurios filtruoja ir pagerina spalvas, pašalindamos RGB bangų netobulumus. Tai reiškia, kad ekrane rodomos tik grynos, tikslios spalvos. Tai leidžia gauti ryškesnius, tikroviškesnius vaizdus, kurie atgaivina turinį. „NanoCell“ naudoja viso spektro pritemdymą ir tiksliai valdo atskirus LED foninio apšvietimo modulius. Tai suteikia daugiau pilnų tamsių detalių ir sumažina foninio apšvietimo nutekėjimą, todėl gaunamas geresnis kontrastas ir išsamesni vaizdai. Naudodami FILMMAKER MODE™ galite žiūrėti filmus taip, kaip režisierius juos sukūrė – režimas išsaugo originalias spalvas, nustatymus ir kadrų dažnį.
 


Patirtis it kino teatre

„LG 65'' 65NANO963PA“ turi integruotą „α9 Gen4 AI“ procesorių, kuris naudoja gilaus mokymosi algoritmus turiniui analizuoti ir optimizuoti. Kiekvienas vaizdo ir garso koregavimas atliekamas automatiškai, todėl viskas ekrane yra detaliau nei detalu. Grynos įrenginio spalvos ir daugybė naujausių rodymo technologijų lepina akis netikėta kokybe. Pažangios HDR ir „Dolby“ technologijos ir studijos kokybės kinematografijos režimas leidžia jaustis kaip tikrame kino teatre. „Dolby Vision IQ“ sumaniai koreguoja vaizdo nustatymus, atsižvelgdama į turinio tipą ir aplinkos sąlygas, o „Dolby Atmos“ suteikia daugiamatį erdvinį garsą – šis derinys leidžia pasiekti nuostabų kinematografinį rezultatą.
 
LG 65'' 65NANO963PA | BITĖ
LG 65'' 65NANO963PA | BITĖ


Privalumai

Įdiegtas „ThinQ AI“ pasiims dalį rūpesčių ir leis nesivarginti dėl to, ką šiandien žiūrėti. Sukurkite paskyras šeimos nariams, o ši technologija pateiks rekomendacijas pagal kiekvieno asmens mėgstamą turinį. Jūsų patogumui „LG 65'' 65NANO963PA“ palaiko tokias transliavimo programėles kaip „Netflix“, „Amazon Prime“ ir „Apple TV+“. Sporto entuziastams išmanusis televizorius leis neužmiršti svarbiausių sporto rungtynių, nes visada apie jas primins prieš joms prasidedant! „Amazon Alexa“, „Apple AirPlay“, „HomeKit“ ir daugelio kitų paslaugų palaikymas suteikia precedento neturintį greitesnį ir patogesnį televizoriaus ir prijungtų įrenginių valdymą. Žiūrėkite tik tai, ką norite žiūrėti, naudodami asmeninius kiekvieno šeimos nario profilius! Negana to, turinį galima laisvai perkelti namuose iš vieno prijungto televizoriaus į kitą, kad nepraleistumėte svarbiausių momentų!
 


Žaidiminė patirtis

Nuo tamsiausių urvų iki ryškiausių naujų pasaulių – „LG 65'' 65NANO963PA“ išmanusis televizorius atgaivina žaidimus ryškiomis spalvomis. Žaidimų optimizavimo priemonė sujungia visus žaidimo nustatymus į vieną lengvai naudojamą meniu, o naujasis žaidimų valdymo skydelis suteikia greitą prieigą prie esamų bei norimų nustatymų. LG bendradarbiauja su garsiausiais žaidimų pramonės kūrėjais, kad galėtumėte mėgautis HDR žaidimais su išskirtiniu tikroviškumu! Perkelkite savo žaidimus į kitą lygį naudodami VRR, ALLM ir „eARC“ technologijas, kurios atitinka naujausias HDMI 2.1 specifikacijas ir sumažina judesio susiliejimą bei dubliavimą, todėl galėsite mėgautis sklandžiais, sinchronizuotais didelės raiškos vaizdais.
 
LG 65'' 65NANO963PA | BITĖ

LG

65" LED LCD 65NANO963 išmanusis televizorius Black: Parametrai

Bendra informacija

Modelis65NANO963
Operacinė sistemawebOS

Ekranas

Ekrano technologijaLED LCD
Ekrano įstrižainė (coliais)65
Ekrano raiška (pikseliais)8K (7680 x 4320)

Garsas

Garso gerinimo sistemaDolby Atmos

Duomenų perdavimas ir jungtys

Wi-fi
LAN jungtisTaip
Bluetooth
HDMI jungtys4
USB jungtys3
Kitos jungtysRF jungtis, CI jungtis, eARC

Kita

Energijos efektyvumo klasėG
KitaFull Array Dimming, NanoCell, Dolby Vision, ThinQ, Interneto naršyklė, Miracast, Amazon Alexa, Google Assistant
KitaYoutube, Netflix, Amazon Prime, HDR10, HLG
Veikia su „Go3“Taip

Papildoma informacija

Energijos etiketė padeda vartotojams pasirinkti produktus, kurie sunaudoja mažiau energijos ir išteklių, taigi sumažina eksploatavimo išlaidas. Šios gairės yra skirtos padėti suprasti energijos ženklinimo reikalavimus, kurių reikia laikytis parduodant elektros prietaisus internetu. Jie padės užtikrinti taikomų įstatymų laikymąsi.

Parametrai

LG 65" LED LCD 65NANO963 išmanusis televizorius Black: atsiliepimai