• Greitas pristatymas Išsiuntimas tą pačią dieną
 • Gražinti lengva 14 d. grąžinimo garantija
 • Nemokėkite už pristatymą Nemokamas
  pristatymas
 • Nulis eurų pradinė įmoka Pradinė
  įmoka

Išparduota Apgailestaujame, tačiau šiuo metu prekės neturime.

LG

55" LED LCD 55QNED813QA išmanusis televizorius

LG 55" LED LCD 55QNED813QA išmanusis televizorius

Išsiuntimas tą pačią dieną
 • 1 img.
 • 2 img.
 • 3 img.
 • 4 img.
1 / 2

Noriu gauti priminimą el. laišku, jei prekė grįžtų į prekybą:

Ši prekė yra išparduota. Patikrinkite prekės likutį mūsų salone. Tikrinti likutį salonuose

LG

55" LED LCD 55QNED813QA išmanusis televizorius

Noriu gauti priminimą el. laišku, jei prekė grįžtų į prekybą:

LG

55" LED LCD 55QNED813QA išmanusis televizorius Black: Apžvalga

BITĖS Profo apžvalga

Privalumai
 • „Quantum Dot“ ir „NanoCell“ technologijos;
 • „HDMI 2.1“ palaikymas;
 • Veikia „Go3“ be priedėlio;
 • Penktos kartos „α7 AI“ procesorius.
Trūkumai
 • Žiūrint iš šono spalvos šiek tiek išblunka.
 
Leiskitės į audiovizualinius nuotykius kartu su „LG 55'' 55QNED813QA“ išmaniuoju televizoriumi! 55 colių įstrižainės ekrane atsiskleis „Quantum Dot“ ir „NanoCell“ technologijų kuriamas detalumas, „α7 Gen5 AI“ procesoriaus užburiantis vaizdinis ir garsinis ryškumas, o žaidimų mėgėjus kiekviena kova nukels į realius adrenalino kupinus potyrius! Negana to, mėgstamą turinį žiūrėkite dar paprasčiau, nes „Go3“ veikia be priedėlio!
LG 55QNED813QA | BITĖ


Palepinkite savo akis

„LG 55'' 55QNED813QA“ 55 colių įstrižainės išmanusis televizorius nukels į naują vizualinį lygmenį, kuris atskleis transcendentines spalvas! Viskas dėl „Quantum Dot“ technologijos, derinamos su „NanoCell“. Didelio dinaminio diapazono technologija „HDR10 Pro“ automatiškai reguliuoja ekrano ryškumą ir pagerina standartinį turinį, atskleisdama daugiau detalių ir padarydama kiekvieną vaizdą aiškesnį! Naudodami FILMMAKER MODE™ galite žiūrėti filmus taip, kaip režisierius juos sukūrė – režimas išsaugo originalias spalvas, nustatymus ir kadrų dažnį. LG QNED pritemdymo technologija naudoja gilaus mokymosi algoritmus, kad atvaizduotų ir siųstų objektų informaciją į šviesos pritemdymo blokus, kad būtų ryškesni, natūralesni vaizdai ir sumažintas aureolės efektas.
 


Audiovizualinė patirtis

Su „AI Picture Pro“ tobulas vaizdas pasiekiamas be priekaištų. Pažangus AI 4K padidinimas ir AI tonų atvaizdavimas pagerina kontrastą ir skiriamąją gebą, kad kiekviena vizuali detalė būtų pastebėta, o priekinio plano efektų patobulinimas ir dinaminis šviesumas išryškina lauko gylį ir spalvų atkūrimą, kad vaizdai atitiktų realybę! „α7 Gen5 AI“ procesorius analizuoja garso duomenų taškus ir atpažįsta balsus, garso efektus ir garso dažnius, naudodamas gilaus mokymosi algoritmus. Tai leidžia optimizuoti garsą pagal žiūrimo turinio tipą ir suteikti tikroviškesnį erdvinį garsą!
 
LG 55QNED813QA | BITĖ
LG 55QNED813QA | BITĖ


Privalumai

Įdiegtas „ThinQ AI“ pasiims dalį rūpesčių ir leis nesivarginti dėl to, ką šiandien žiūrėti. Sukurkite paskyras šeimos nariams, o ši technologija pateiks rekomendacijas pagal kiekvieno asmens mėgstamą turinį. Jūsų patogumui „LG 55'' 55QNED813QA“ palaiko tokias transliavimo programėles kaip „Go3 | Bitė“. Sporto entuziastams išmanusis televizorius leis neužmiršti svarbiausių sporto rungtynių, nes visada apie tai primins dar prieš joms prasidedant! „Amazon Alexa“, „Apple AirPlay“, „HomeKit“ ir daugelio kitų paslaugų palaikymas suteikia precedento neturintį greitesnį ir patogesnį televizoriaus ir prijungtų įrenginių valdymą. Žiūrėkite tik tai, ką norite žiūrėti, naudodami asmeninius kiekvieno šeimos nario profilius! Negana to, turinį galima laisvai perkelti namuose iš vieno prijungto televizoriaus į kitą, kad nepraleistumėte svarbiausių momentų!
 


Ekologiškas dizainas

Susipažinkite su kompaktišku „LG 55'' 55QNED813QA“ 55 colių įstrižainės išmaniuoju televizoriumi, kuris puikiai dera bet kokios stilistikos erdvėje. Šis įrenginys turi ploną dizainą ir minimalų rėmelį, kuris papildo namų interjerą modernios elegancijos dvasia. Negana to, televizoriaus pakuotė optimizuota naudojant vienspalvį spausdinimą ir perdirbamą dėžutę, tad rūpinamasi ne tik jumis, bet ir gamta!
 
LG 55QNED813QA | BITĖ

LG

55" LED LCD 55QNED813QA išmanusis televizorius Black: Parametrai

Bendra informacija

Modelis55QNED813QA
Operacinė sistemawebOS

Ekranas

Ekrano technologijaLED LCD
Ekrano įstrižainė (coliais)55
Ekrano raiška (pikseliais)4K (3840 x 2160)
Ekrano atnaujinimo dažnis100Hz

Duomenų perdavimas ir jungtys

Wi-Fi802.11ac
LAN jungtisTaip
Bluetooth5.0
HDMI jungtys4
USB jungtys2
Kitos jungtysRF jungtis, CI jungtis, eARC, Optinis skaitmeninis garso išvadas

Kita

Energijos efektyvumo klasėG
KitaAI Picture Pro, HDR, HGiG režimas, Nuotraukų režimas, LG Sound Sync, FILMMAKER MODE, Motion Pro, Garso bendrinimas
KitaThinQ, Apple Homekit, Failų naršyklė, Šeimos nustatymai, Viešbučio režimas, Interneto naršyklė, LG Store, Magic Explorer
Veikia su „Go3“Taip

Papildoma informacija

Energijos etiketė padeda vartotojams pasirinkti produktus, kurie sunaudoja mažiau energijos ir išteklių, taigi sumažina eksploatavimo išlaidas. Šios gairės yra skirtos padėti suprasti energijos ženklinimo reikalavimus, kurių reikia laikytis parduodant elektros prietaisus internetu. Jie padės užtikrinti taikomų įstatymų laikymąsi.

Parametrai

LG 55" LED LCD 55QNED813QA išmanusis televizorius Black: atsiliepimai