Meniu

Huawei Watch 3 Pro LTE (eSIM)

Huawei Watch 3 Pro LTE (eSIM)

Veikia be telefono
 • Huawei Watch 3 Pro LTE (eSIM)
 • Huawei Watch 3 Pro LTE (eSIM)
 • Huawei Watch 3 Pro LTE (eSIM)
 • Huawei Watch 3 Pro LTE (eSIM)
 • Huawei Watch 3 Pro LTE (eSIM)
 • Huawei Watch 3 Pro LTE (eSIM)
1 / 2

Huawei Watch 3 Pro LTE (eSIM)

Naujasis išmanusis laikrodis-telefonas „Huawei Watch 3 Pro“ jau ir BITĖJE. Užsisakykite internetu ir pristatymas jums nieko nekainuos.

PVM

 • Išsimokėtinai

  12,47 €/ mėn.

 • Mokant iš karto

  449,00 €

Laikmenos mokestis (vienkartinis) - 1,22 €

mėn.

Įsigyjant su planu “Neribotas laikrodžiams” (24 mėn.), kuriam taikomas mokestis - 5,9 Eur/mėn. su PVM.  

 • Išsimokėtinai be pabrangimo | BITĖ

  Išsimokėtinai
  be pabrangimo
 • Nemokamas pristaymas nuo 50€ | BITĖ

  Nemokamas
  pristatymas
 • bitė

  Pradinė
  įmoka


BITĖS Profo apžvalga

Privalumai
 • Veikia be telefono (eSIM technologija);
 • Belaidžio įkrovimo palaikymas;
 • Atsparus vandeniui iki 5 metrų;
 • Turi širdies ritmo, deguonies kiekio kraujyje ir kūno temperatūros matavimo funkciją.
Trūkumai
 • Gana sunkokas (63g);
 • Nepalaikoma SMS funkcija (jeigu laikrodis neprijungtas per Bluetooth prie telefono).
 
Išmanusis laikrodis „Huawei Watch 3 Pro“ – tai profesionalams skirtas funkcionalus ir stilingas įrenginys, kuris ne tik rodo, bet ir taupo laiką ir sykiu atspindi aukščiausius laikrodžių dizaino standartus! Nors laikrodžiai buvo sukurti laikui sekti, šis naujausių technologijų kūrinys gali daug daugiau! Būkite „ant ryšio“ visą parą – nepraleiskite nė vienos žinutės, skambučio ar naujienos! Nepraleiskite svarbiausių dalykų – nė vienos darbo užduoties ar asmeninio pranešimo. Sekite savo sveikatos būseną, naudokite kurią nors iš šimto sportui skirtų „Sports Tracking“ funkcijų, valdykite muzikos programėles ir netgi savo telefono kamerą. Taupyti laiką ir tuo pat metu neprarasti kontrolės dar niekad nebuvo taip paprasta!
Huawei Watch 3 Pro | BITĖ


Tegul laikas lekia skoningai

„Huawei Watch 3 Pro“ – tai nemirštančią klasiką atspindintis įrenginys. Jis ne tik išmanus, bet ir stilingas! Apskritas korpusas, preciziškai poliruoto titano dėklas atitinka tradicinio laikrodžio dizainą, todėl suteikia ne tik profesionalumo, bet ir subtilumo jausmą. Po standartine laikrodžio išvaizda slepiasi išmanioji įrenginio pusė, atsiskleidžianti vos prilietus ypač ryškų 1,43 colio įstrižainės „Amoled“ ekraną. Sklandus įrenginio valdymas – garantuotas! O tiems, kuriems klasikos maža, siūlome pasirinkti pagrindinio ekrano dizainą, kurio variantų „Huawei Watch Face Store“ puslapyje yra daugiau nei 1000! Juk drabužius keičiate kas dieną, tad kodėl neatnaujinus ir aksesuarų? Na, o jei ir nerastumėte nieko sau artimo – ne bėda! Naudokite savo filmuotus vaizdus ir kurkite animaciją, kuri gražiai nuguls jūsų laikrodžio ekrane!
 


Išmanusis, nes tikrai išmanus!

Gražus ir stilingas dizainas, lengvas naudojimasis – tai dar ne viskas! Išmanusis „Huawei Watch 3 Pro“ laikrodis veikia kaip atskiras įrenginys, kurio nereikia prijungti prie telefono! Klausykitės muzikos, reguliuokite garsą ar perjunkite kūrinius nė neprisilietę prie savo telefono; naudokitės programėlėmis ar net skambinkite naudodami savo numerį – laikrodyje įdiegta „eSim“ technologija. Naudokitės „Huawei MeeTime“, kad dar patogiau susisiektumėte su kolegomis ar klientais! Braukite į dešinę ir su „Huawei Assistant“ sekite visas naujienas, kad nepraleistumėte nė vienos darbinės užduoties ar treniruotės po dienos darbų. Kontroliuokite savo darbotvarkę – net kai tam nebelieka laiko! Į pagalbą ateis Celia – jūsų asmeninė „Huawei“ padėjėja, kuri reaguos į bet kokias balsu nurodytas užduotis! Net jei Celia neatitiks jūsų poreikių, į pagalbą ateis į rankų judesius reaguojanti funkcija, taigi galėsite kontroliuoti įeinančius ar net išeinančius skambučius – tereikės pajudinti ranką!
 
Huawei Watch 3 Pro | BITĖ
Huawei Watch 3 Pro | BITĖ


Sukurtas tiems, kurie renkasi geriausią

Išmanųjį „Huawei Watch 3 Pro“ laikrodį valdykite dar paprasčiau nei anksčiau – 1,43 colio įstrižainės „Amoled“ ekranas yra ne tik platus, bet ir liečiamas, be to, laikrodis turi šoninį mygtuką ir visiškai valdomą karūną, tad paslinkti norimus puslapius tapo dar paprasčiau! Karūnėlė padės valdyti ir fotografavimo procesą – priartinti ar atitolinti vaizdą, kurį norite nufotografuoti telefonu!
 


Sveikata - svarbiausia

Pasirūpinkite savimi, nes „Huawei Watch 3 Pro“ skirtas padėti jums visose situacijose. Išmėginkite „Huawei Health“ programėlę, kad jūsų fizinė būklė ir pažanga būtų fiksuojama! Gaukite daugiau kaip 100 treniruočių režimų, skirtų sportuoti patalpose ar lauke, o lauko maršrutą stebėkite naudodami daugiafunkcį GNSS vietos jutiklį. Stebėkite savo veiklos savaitės analizę, žingsnių skaičių, sudegintas kalorijas, miego kokybę bei streso lygį ir įgykite kontrolę! Juk verta pasirūpinti savimi! Jaučiatės blogai ir įtariate, kad jums pakilo temperatūra? Įsitikinkite, ar nekarščiuojate, pasinaudoję odos temperatūros detektoriumi! Naudodami patobulintą „TruSeen 4.5+“, lengvai stebėkite deguonies kiekį kraujyje ir savo širdies veiklą! Kad liktumėte saugūs, išmanusis laikrodis reaguoja į bet kokį susitrenkimą ir jį fiksuoja. O nutikus didelei nelaimei – iškviesite pagalbą laikrodį spustelėję penkis kartus!
 
Huawei Watch 3 Pro | BITĖ
Huawei Watch 3 Pro | BITĖ


Našumas - tai dar vienas pranašumas

Pagaliau dienos šviesą išvydo išmanusis laikrodis, kuris ne tik stilingas ir patogus, bet ir pasižymi aukšta kokybe bei ypatingu našumu! „Huawei Watch 3 Pro“ ne tik nereikalauja dažno įkrovimo ir išsilaiko nekrautas iki 24 valandų, bet ir palaiko belaidį įkrovimą! Negana to, įrenginyje įkomponuota dviejų lustų architektūra, tad laikrodis yra daug našesnis ir užtikrina sklandų naudojimąsi. „Smart Power-Saving Algorithm 3.0“ užtikrina, kad akumuliatorius tarnaus visą parą, taigi nepraleisite nė vienos naujienos, o svarbiausia – lengvai stebėsite savo sveikatos ir fizinę būklę. Be to, įjungus energiją taupantį „Smart Mode“ režimą, laikrodžiu galima naudotis iki 5 dienų, o itin ilgo veikimo „Ultra-Long Battery Life Mode“ režimu – net 21 dieną! Juk patogumas – svarbiausia!
 

Bendra informacija

E-simTaip
Matmenys48 mm x 49,6 mm x 14 mm
Svoris (g)63
Atsparumas vandeniui5 ATM atsparumas vandeniui

Ekranas

Ekrano tipasAMOLED
Ekrano įstrižainė (coliais)1,43
Ekrano raiška (pikseliais)466 x 466

Jutikliai ir funkcijos

JutikliaiBarometrinis slėgio jutiklis, temperatūros jutiklis, aplinkos šviesos jutiklis
JutikliaiPagreičio jutiklis, giroskopas, geomagnetinis jutiklis, optinis širdies ritmo jutiklis

Ryšys ir duomenų perdavimas

NFCTaip
Bluetooth5.2

Procesorius ir atmintis

Vidinė atmintis16 GB

Baterija

Įprastas naudojimosi laikas (valandomis)120 val.
Gaukite pasiūlymą
Mane domina: