Apple Watch Series 9 GPS + Cellular 41mm Aluminium Case Sport Band - M/L (eSIM) išmanusis laikrodis Silver

Apple Watch Series 9 GPS + Cellular 41mm Aluminium Case Sport Band - M/L (eSIM) išmanusis laikrodis

Išsiuntimas tą pačią dieną
1 / 2
eSIM
Apple

Watch Series 9 GPS + Cellular 41mm Aluminium Case Sport Band - M/L (eSIM) išmanusis laikrodis

Silver

Galimi mokėjimo būdai Pasirinkite jums tinkamiausią

Apple

Watch Series 9 GPS + Cellular 41mm Aluminium Case Sport Band - M/L (eSIM) išmanusis laikrodis Silver: Apžvalga

Privalumai

  • Visiškai įkrauta baterija veikia iki 36 val.
  • Programėlės, skirtos stebėti emocinę ir fizinę sveikatą.
  • Nauja „watchOS 10“ operacinė sistema.
  • Nauja „Double Tap“ funkcija.

Trūkumai

  • Galima susieti tik su „iPhone“ telefonais.
„Apple Watch Series 9“ – sporto, sveikatos ir geros savijautos kompanjonas

Šis pažangus išmanusis laikrodis stebina savo funkcijų gausa. Jis gali, pavyzdžiui, atlikti elektrokardiogramą, pranešti apie nereguliarų širdies ritmą ir matuoti deguonies kiekį kraujyje. Be abejo, laikrodis taip pat gali fiksuoti ir pateikti įvairius duomenis jums užsiimant mėgstama sporto šaka, kad pasiektumėte dar geresnių rezultatų.
Apple Watch Series 9 | BITĖ


IŠ NAUJO APIBRĖŽKITE SAVO PATIRTĮ

Patirkite technologinį šuolį su „Apple Watch Series 9“. Pritaikytas „Apple“ lustas, kurio dviejų branduolių procesorius talpina stulbinančius 5,6 milijardo tranzistorių, tiekia 60 procentų daugiau galios nei jo pirmtakas. Keturių branduolių neuronų variklis atlieka dirbtinio intelekto užduotis, užtikrindamas žaibiškai greitą reakciją ir įgalindamas neįtikėtinas naujoves, tokias kaip intuityvus dvigubo bakstelėjimo gestas. Be to, iki 36 valandų akumuliatoriaus veikimo laikas su baterijos taupymo režimu užtikrina, kad išliksite prisijungę net įtempčiausiomis dienomis.
 


SVAJONIŲ JUNGIMAS, REALYBĖS KŪRIMAS

Puikus proveržis ekrano technologijos srityje su „Apple Watch Series 9“. Jo pažangi ekrano sistema siūlo stulbinantį maksimalų iki 2 000 nitų ryškumą, kuris padvigubina 8 serijos galimybes ir užtikrina lengvą skaitymą net ir šviesiu paros metu. Be to, jis sklandžiai prisitaiko prie silpno apšvietimo aplinkos, pritemdydamas vos iki 1 nito, kad nepavargtų akys.
 
Apple Watch Series 9 | BITĖ
Apple Watch Series 9 | BITĖ


BALSO ASISTENTAS, KURIS PALENGVINA DIENOTVARKĘ

Naudojant 9 serijos išmanųjį laikrodį, jūsų įrenginyje apdorojamos „Siri“ užklausos yra greitesnės ir saugesnės. Be to, „Siri“ diktavimas yra iki 25 procentų tikslesnis. Taip pat galėsite paklausti „Siri“ apie savo sveikatos duomenis, įskaitant tokius dalykus kiek miegojote praėjusią naktį, bei įrašyti svorio duomenis ar sekti mėnesines.
 


LAIKRODIS, KURIS PADĖS APSISPRĘSTI

Kai groja muzika, įrenginys atidaro ekraną, kuriame rodoma, kas tuo metu groja, kad galėtumėte jį valdyti. Jei nesiklausote nieko, „Smart Stack“ pateiks medijos pasiūlymus, kuriuos galėsite aktyvuoti per „HomePod“ programėlę.
 
Apple Watch Series 9 | BITĖ
Apple Watch Series 9 | BITĖ


SURASKITE SAVO „IPHONE“ NET JĮ PAMETĘ

Niekada nesijaudinkite, kad pamesite savo „iPhone“, naudodami pažangiausias „Apple Watch Series 9“ funkcijas. Dėl 2-osios kartos itin plačiajuosčio ryšio lusto „Precision Finding“ pašalina stresą ieškant telefono. Jame ne tik pateikiamas apytikslis atstumas ir kryptis iki jūsų „iPhone“, bet ir jautrus grįžtamasis ryšys, garsinis čirškėjimas ir vaizdinis indikatorius, kai priartėjate, užtikrinant, kad galėtumėte be vargo atsekti savo vertingą įrenginį, kai jo labiausiai reikia.
 


OPERACINĖ SISTEMA

Visiškai nauja „watchOS 10“ operacinė sistema laikrodžio ekrane suteikia daugiau nei bet kada anksčiau. Beveik kiekviena programa turi atnaujintą išvaizdą, kad būtų pateikta daugiau informacijos. „Smart Stack“ leidžia slinkti per valdiklius iš bet kurio laikrodžio ciferblato. O dabar, turėdami įžvalgų apie emocinę ir fizinę sveikatą, galite stebėti savo kūną ir protą tiesiai nuo riešo.
 
Apple Watch Series 9 | BITĖ
Apple Watch Series 9 | BITĖ


TVARUS IR STILINGAS

„Apple Watch Series 9“ sklandžiai sujungia aktyvų gyvenimo būdą su stiliumi, todėl jis yra puikus kompanionas tiems, kurie teikia pirmenybę kūno rengimui ir madai. Šis laikrodis gali pasigirti ne tik ekologišku dizainu, nes tai yra pirmasis „Apple“ anglies dioksido atžvilgiu neutralus produktas, bet ir palaiko jų įsipareigojimą kovoti su klimato kaita mažinant išmetamųjų teršalų kiekį ir investuojant į aplinkosaugos projektus. Su elegantišku 45 mm bei 41 mm aliuminio arba nerūdijančiojo plieno dėklu jis išsiskiria modernia estetika ir yra tvirtas aktyviems užsiėmimams.
 


VISAPUSIŠKAS SVEIKATOS STEBĖJIMAS

„Apple Watch Series 9“ yra geriausias jūsų sveikatos stebėjimo ir gerinimo palydovas. Naudodamas tokias funkcijas kaip EKG ir širdies ritmo stebėjimas, jis gali aptikti nereguliarų širdies ritmą ir pranešti apie aukštą ir žemą širdies susitraukimų dažnį, o tai suteikia svarbių įžvalgų apie jūsų širdies sveikatą. Tačiau nauda tuo nesibaigia. Laikrodis taip pat matuoja deguonies kiekį kraujyje, o „Sleep“ programėlė neapsiriboja tik miego trukmės stebėjimu, ji suskaido miego etapus ir padeda suprasti miego kokybę ir įpročius. Be to, novatoriškas temperatūros jutiklis leidžia stebėti kūno odos paviršiaus temperatūros pokyčius laikui bėgant, o tai suteikia vertingų sveikatos įžvalgų. Planuojant šeimą, ciklo stebėjimo funkcija naudoja temperatūros duomenis, kad įvertintų ovuliaciją. Galiausiai „Mindfulness“ programėlė padeda valdyti savo psichologinę gerovę, nes leidžia registruoti emocijas ir nuotaiką, taip gaunami visapusiški fizinės ir psichologinės sveikatos stebėjimo duomenys.
 
Apple Watch Series 9 | BITĖ
Apple Watch Series 9 | BITĖ


PASIEKIAMUMAS

„Apple Watch Series 9“ siūlo neprilygstamą ryšį, leidžiantį sklandžiai valdyti skambučius, atsakyti į žinutes, mėgautis muzika, atlikti bekontakčius mokėjimus per „Apple Pay“ ir išnaudoti „Siri“ galią – visa tai ant jūsų riešo. Norėdami būti dar labiau pasiekiami, galite naudoti eSIM paslaugą, kuri užtikrina ryšį, net jei netoliese nėra jūsų išmaniojo telefono.
 


JŪSŲ SAUGUMAS – SVARBIAUSIAS PRIORITETAS

„Heart rate“ programėlė leidžia bet kuriuo metu stebėti savo širdies ritmą ir gauti įspėjimus apie aukštą ar žemą širdies susitraukimų dažnį arba nereguliarų ritmą, padedantį būti informuotiems apie savo sveikatą. Be to, pažangios laikrodžio saugos funkcijos apima avarijų aptikimo funkciją, kuri gali automatiškai atpažinti sunkias automobilio avarijas ir greitai susisiekti su pagalbos tarnybomis, bendrinti tikslią jūsų buvimo vietą su dispečeriais ir pranešti paskirtiems avariniams kontaktams, suteikdama papildomos ramybės kasdieniame gyvenime.
 
Apple Watch Series 9 | BITĖ

Apple

Watch Series 9 GPS + Cellular 41mm Aluminium Case Sport Band - M/L (eSIM) išmanusis laikrodis Silver: Parametrai

Bendra informacija

eSIMTaip
Matmenys41 mm x 35 mm x 10,7 mm
Svoris (g)32
Ciferblato dydis41 mm
Atsparumas vandeniuiiki 50 metrų
Apyrankės tipasSilikonas

Ekranas

Ekrano formaStačiakampė
Ekrano tipasLTPO OLED Always-On Retina ekranas su Force Touch
Ekrano raiška (pikseliais)352 x 430

Jutikliai ir funkcijos

Jutiklis: akselerometrasTaip
Jutiklis: elektrinis širdies jutiklisTaip
Jutiklis: optinis širdies ritmo jutiklisTaip
Jutiklis: trijų ašių giroskopasTaip
Jutiklis: aplinkos šviesos jutiklisTaip
Jutiklis: avarijos jutiklisTaip
Jutiklis: barometrinis aukščiamatisTaip
Jutiklis: kompasasTaip
Jutiklis: temperatūros jutiklisTaip
Jutiklis: deguonies kiekio kraujyje matuoklisTaip

Ryšys ir duomenų perdavimas

Vietos nustatymasYra
Wi-Fi802.11b/g/n
Bluetooth5.3

Procesorius ir atmintis

ProcesoriusDviejų branduolių S9 procesorius

Baterija

Įprastas naudojimosi laikas (valandomis)18

Apple Watch Series 9 GPS + Cellular 41mm Aluminium Case Sport Band - M/L (eSIM) išmanusis laikrodis Silver: atsiliepimai

Gaukite pasiūlymą

Mane domina: