Meniu

JBL Duet NC belaidės ausinės

JBL Duet NC belaidės ausinės

 • JBL Duet NC belaidės ausinės
 • JBL Duet NC belaidės ausinės
 • JBL Duet NC belaidės ausinės
 • JBL Duet NC belaidės ausinės
 • JBL Duet NC belaidės ausinės
1 / 2

JBL Duet NC belaidės ausinės

JBL belaidės ausinės BITĖJE! Užsisakykite „JLB Duet NC“ belaidės ausines internetu iki 15 val. ir kokybišku garsu galėsite mėgautis per 1 - 2 darbo dienas!

SpalvaBlack

PVM

 • Mokant iš karto

  249,00 €

Laikmenos mokestis (vienkartinis) - 0,00 €

BITĖS Profo apžvalga

 • Įspūdinga garso kokybė.
 • Belaidės ir ergonomiškos – patogios dėvėti net ilgą laiką.
 • „Active Noise-Cancelling“ technologija puikiai slopina aplinkos triukšmą.
 • Veikia kaip laisvų rankų įranga – atsiliepkite į skambučius netraukdami telefono iš kišenės.
 • Muzika valdoma tiesiai iš ausinių – persukite, atsukite ar sustabdykite dainą spausdami ant ausinės esančius mygtukus.
 • Iki 24 val. muzikos klausymosi laikanti baterija.
 • Sulankstomos, todėl neužima daug vietos rankinėje ar kuprinėje.
 • Stilingas dėklas, apsaugantis ausines nuo įbrėžimų.
 • Veikia ne tik su telefonais, bet ir su dauguma „Bluetooth“ ryšį palaikančių išmaniųjų įrenginių.
JBL Duet ausinės | BITĖ

Kompanija „Harman“, kuriai priklauso JBL prekės ženklas, puikiai žino, kas yra geras garsas. Koncertų salėse, kino teatruose ir profesionaliose įrašų studijose naudojamas technologijas pritaikiusi ausinėms, šių įrenginių garso perteikimo kokybę ji pakėlė į naują lygį. Tuo pačiu gamintojas puikiai suvokia, kad ausinės jau nebėra vien tik garsą atkuriantys ir perduodantys įrenginiai. Todėl visos „JBL“ ausinės ne tik nepriekaištingai atlieka savo tiesioginę funkciją, bet ir atitinka šiuolaikinio vartotojo lūkesčius: yra lengvos, ergonomiškos, paprastai valdomos ir susiejamos su išmaniaisiais įrenginiais. Belaidės ausinės „JBL Duet NC“ puikiai atitinka visus šiuos reikalavimus. Be to, jos veikia kaip laisvųjų rankų įranga ir gali automatiškai persijungti nuo vieno išmaniojo įrenginio prie kito, tad per ausines klausydamiesi iš planšetės transliuojamos muzikos nerizikuosite praleisti svarbaus skambučio. Be šios funkcijos taip tikrai galėtų nutikti, nes belaidėse ausinėse „JBL Duet NC“ įdiegta „Active Noise-Cancelling“ technologija, puikiai slopinanti aplinkos triukšmą.
 
ki 24 valandų laikanti baterija bei ergonomiškas ausinių dizainas leis ilgai ir patogiai mėgautis muzika. Belaidės ausinės „JBL Duet NC“ tiks kiekvienam, vertinančiam, kokybę, patogumą ir inovatyvumą.
 
JBL Duet ausinės | BITĖ
Nepriekaištingas garsas. Itin kokybiškai atkuriamas ir perteikiamas garsas jau tapo „JBL“ ausinių vizitine kortele. Kelis dešimtmečius tobulinta ir iki šiol tik koncertų salėse, kino teatruose ir profesionaliose įrašų studijose naudota garso technologija pritaikyta ir belaidėms ausinėms „JBL Duet NC“. Tad dėvėdami jas pajusite visus muzikos niuansus.
 
Klausykitės muzikos nevaržomi laidų. Per belaides ausines „JBL Duet NC“ muzika Jūsų ausis pasieks įjungus „Bluetooth“ ryšį. Tad dėvėdami šias ausines galėsite laisvai judėti ir nuveikti įprastus kasdienius darbus nevaržomi jokių laidų. Komplektacijoje yra ir įprastas 3,5 mm laidas, kuris pravers tuomet, jei įrenginys, iš kurio leidžiama muzika, nepalaiko „Bluetooth“ ryšio.
 
Jokių pašalinių garsų. Belaidėse ausinėse „JBL Duet NC“ įdiegta „Active Noise-Cancelling“ technologija, ypač efektyviai slopinanti aplinkos triukšmą. Aktyvinę šią funkciją, klausytis muziką ar žiūrėti filmą galėsite netrukdomi jokių pašalinių garsų.
 
Ilgai neišsenkanti baterija. Klausykitės muzikos kad ir ištisą parą! Belaidžių ausinių „JBL Duet NC“ baterija su veikiančiu „Bluetooth“ ryšiu laiko iki 24 valandų, o papildomai aktyvavus ir triukšmo slopinimo funkciją – iki 15 valandų. Ausinėms visiškai įkrauti prireiks tik 2 valandų.
 
Nepraleiskite nė vieno skambučio. Belaidės ausinės „JBL Duet NC“ veikia kaip laisvųjų rankų įranga ir gali automatiškai persijungti nuo vieno išmaniojo įrenginio prie kito. Pavyzdžiui, klausydamiesi iš planšetės transliuojamos muzikos nerizikuosite praleisti svarbaus skambučio į išmanųjį telefoną. Pastarajam suskambus, ausinės nustos groti ir per belaidį ryšį prisijungs prie telefono. Jums reikės tik spustelėti ausinės mygtuką ir atsiliepti į skambutį.
 
Nuo ausinių valdykite ir muziką, ir skambučius. Ant ausinės esančiais mygtukais galima ne tik paleisti ar sustabdyti muziką, bet ir atsiliepti į skambučius. Jums nereikės griebti telefono, kai kas nors skambins: tiesiog spustelėkite ausinės mygtuką, atsiliepkite ir kalbėkitės.
 
Kompaktiškos ir patogios. Belaidės ausinės „JBL Duet NC“ pasižymi ne tik stilingu, bet ir ergonomišku dizainu. Tad komfortiškai jausitės dėvėdami šias ausines net ilgą laiką. Dėl ypatingos konstrukcijos ausines galima sulankstyti ir įdėti į specialų dėklą – taip jas apsaugosite nuo pažeidimų, jos užims mažiau vietos kuprinėje ar rankinėje.
 
* Belaidės ausinės „JBL Duet NC“ nėra savarankiškai veikiantis įrenginys. Norint jomis naudotis, būtina turėti išmanųjį įrenginį, palaikantį „Bluetooth“ ryšį.
Gaukite pasiūlymą
Mane domina: