• Greitas pristatymas Išsiuntimas tą pačią dieną
 • Gražinti lengva 14 d. grąžinimo garantija
 • Nemokėkite už pristatymą Nemokamas
  pristatymas

Harman Kardon Onyx Studio 8 garso kolonėlė Black

Harman Kardon Onyx Studio 8 garso kolonėlė

Išsiuntimas tą pačią dieną
 • Harman Kardon Onyx Studio 8 garso kolonėlė Black 1 img.
 • Harman Kardon Onyx Studio 8 garso kolonėlė Black 2 img.
 • Harman Kardon Onyx Studio 8 garso kolonėlė Black 3 img.
 • Harman Kardon Onyx Studio 8 garso kolonėlė Black 4 img.
 • Harman Kardon Onyx Studio 8 garso kolonėlė Black 5 img.
 • Harman Kardon Onyx Studio 8 garso kolonėlė Black 6 img.
1 / 2
Harman Kardon

Onyx Studio 8 garso kolonėlė

Black

Galimi mokėjimo būdai Pasirinkite jums tinkamiausią

Harman Kardon

Onyx Studio 8 garso kolonėlė Black: Apžvalga

BITĖS Profo apžvalga

Privalumai
 • Iki 8 valandų veikianti baterija;
 • Galimybė sujungti dvi vienodas kolonėles;
 • Išskirtinis elegantiškas dizainas;
 • Automatinė garso kalibracija. 
Už stilingo dizaino slepiasi nuostabiai sodrus garsas. Sukurkite nepriekaištingą namų atmosferą į pagalbą pasitelkę „HARMAN KARDON ONYX STUDIO 8“ garso kolonėlę. Juodos spalvos kolonėlė pagaminta iš perdirbtų medžiagų (plastiko, popieriaus). Šie ekologiški sprendimai ir gražus dizainas padėjo sukurti prietaisą, kurį net neštis su savimi yra vienas malonumas. Garso kolonėlė automatiškai sukalibruoja aplinką ir parenka geriausią jai garsą, todėl keiskite vietas namuose be nerimo, jog nauja kolonėlės lokacija gali paveikti skambėjimo kokybę. Naudodamiesi „Bluetooth“ ryšiu sujunkite porą garso kolonėlių skambesniam ir triukšmingesniam efektui pasiekti. Nesvarbu, esate namuose ir klausotės muzikos ar darbe organizuojate konferencinį skambutį – ideali kolonėlės garso kokybė garantuos patį tyriausią garsą, kuriame nesigirdės nė vieno trikdžio. Leiskitės į keliones, vaikštinėkite, pietaukite lauke ar paplūdimyje, nes iki 8 valandų veikianti baterija pasirūpins, kad linksmybės nesibaigtų visą dieną.
HARMAN KARDON ONYX STUDIO 8 | BITĖ


Aukščiausios kokybės garsas

Nepakartojama HARMAN KARDON akustinė inžinerija garantuoja sodrų, visą kambarį užpildantį garsą. Mėgaukitės mylima muzika, klausykitės knygų ir tinklalaidžių ar organizuokite konferencinį skambutį – užtikriname, kad garsas bus skaidrus ir aiškus lyg geriausias kalnų krištolas.
 


Elegantiškas dizainas

„HARMAN KARDON ONYX STUDIO 8“ garso kolonėlei pagaminti buvo naudojamos geriausios ir kokybiškiausios medžiagos, todėl nešiojamas prietaisas puikiai įsilieja į jūsų gyvenimą, namų, biuro ar kitos patalpos interjerą. Daili anoduoto aliuminio rankena ne tik suteikia tvirtą pagrindą ir atramą pastatant garsiakalbį, bet ir leidžia patogiai, greitai ir saugiai transportuoti kolonėlę iš vienos vietos į kitą.
 
HARMAN KARDON ONYX STUDIO 8 | BITĖ
HARMAN KARDON ONYX STUDIO 8 | BITĖ


Automatinė kalibracija

Kad ir kur benueitumėte, puikūs garsai jus lydės visur ir visada. Įjungus „HARMAN KARDON ONYX STUDIO 8“ garso kolonėlę, ji savarankiškai kalibruoja vietovę ir parenka tinkamiausią garsą. Galite kolonėlę pastatyti bet kur – ji prisitaikys, o jūs galėsite mėgautis tobulai skambančiomis dainomis.
 


Baterija ir Bluetooth ryšys

„HARMAN KARDON ONYX STUDIO 8“ garso kolonėlė vienu įkrovimu gali veikti iki 8 valandų, tikslesnis laikas priklauso nuo pasirinkto turinio klausymosi ir garsumo. Pilnam baterijos įkrovimui reikalingos 5 valandos. Muzika reikia dalintis, todėl be vargo „Bluetooth“ ryšiu susiekite iki 2 prietaisų, kad galėtumėte greitai ir nesunkiai pakeisti grojaraščius. Garsesniam ir drąsesniam vakarėliui siūlome susieti dvi kolonėles – garsumas sužavės visus, o puiki garsiakalbių kokybė garantuos, kad neblaškytų įkyrus, nešvarus triukšmas ar trikdžiai.
 
HARMAN KARDON ONYX STUDIO 8 | BITĖ
HARMAN KARDON ONYX STUDIO 8 | BITĖ


Ekologiškos medžiagos

Garso kolonėlė „HARMAN KARDON ONYX STUDIO 8“ yra pagaminta iš perdirbto plastiko. Garsiakalbio grotelės nuaustos iš perdirbtų poliesterio dalelių, o popierinė pakuotė pagaminta iš FSC sertifikuoto popieriaus ir spausdinama sojos rašalu. Šie atsakingi pasirinkimai ir sprendimai padeda sumažinti žalingą poveikį aplinkai.
 

Harman Kardon

Onyx Studio 8 garso kolonėlė Black: Parametrai

Bendra informacija

Garso kolonėlės tipasNešiojama kolonėlė
Matmenys312 mm x 275,8 mm x 163,8 mm
Svoris (kg)3,52

Garsas

Garsiakalbių galingumas50 W
Atkuriami dažniai50Hz - 20kHz

Duomenų perdavimas

Bluetooth5.2

Baterija

Įkrovimo laikas5
Baterijos talpa (mAh)3250
Įprastas naudojimosi laikas (valandomis)8

Harman Kardon Onyx Studio 8 garso kolonėlė Black: atsiliepimai

Gaukite pasiūlymą

Mane domina: