• Greitas pristatymas Išsiuntimas tą pačią dieną
 • Gražinti lengva 14 d. grąžinimo garantija
 • Nemokėkite už pristatymą Nemokamas
  pristatymas
 • Nulis eurų pradinė įmoka Pradinė
  įmoka
2023 metų modelis

Samsung 75" Neo QLED QN90C 4K UHD QE75QN90CATXXH išmanusis televizorius Black

Samsung 75" Neo QLED QN90C 4K UHD QE75QN90CATXXH išmanusis televizorius

Išsiuntimas tą pačią dieną
Sutaupykite!
Sutaupykite!
 • Samsung 75
 • Samsung 75
 • Samsung 75
 • Samsung 75
 • Samsung 75
1 / 2
2023 metų modelis
Samsung

75" Neo QLED QN90C 4K UHD QE75QN90CATXXH išmanusis televizorius

Black

Galimi mokėjimo būdai Pasirinkite jums tinkamiausią

Samsung

75" Neo QLED QN90C 4K UHD QE75QN90CATXXH išmanusis televizorius Black: Apžvalga

BITĖS Profo apžvalga

Privalumai
 • Itin šviesus ekranas;
 • „Q-Symphony“ funkcija;
 • Didelis kontrastas ekrane dėl „Neo QLED“ technologijos;
 • „Go3“ veikia be priedėlio. 
„75" Neo QLED 4K QN90C“ išmanusis 75 colių įstrižainės televizorius yra išskirtinio dizaino ir kokybės pavyzdys. „Quantum Matrix“ ir „Neo Quantum HDR+“ technologijos suteikia ryškias ir dinamiškas spalvas, o „Real Depth Enhancer“ funkcija suteikia vaizdui gylio ir tikroviškumo. Integruotas „Neural Quantum Processor 4K“ procesorius ir „Q-Symphony“ technologija suteikia įspūdingą audiovizualinę patirtį, o „Smart Hub“ leidžia patogiai valdyti ir pasiekti turinį. Televizorius taip pat turi daugiau laisvės, nes gali būti valdomas nuotoliu. Kad nepasimestumėte, ką žiūrėti, įrenginyje „Go3“ veikia be priedėlio.
Samsung 75 QN90C | BITĖ


Itin plonas ir elegantiškas

„NeoSlim“ yra tikras minimalistinio dizaino šedevras, o jo plonas profilis užtikrins, kad svarbiausias turinys nebūtų užgožtas įrenginio rėmelio! Didžiausią dėmesį skiriant paprastumui ir elegancijai, šis dizainas suteikia vientisą ir įtraukiantį vaizdinį potyrį, kuris yra ir stulbinantis, ir žavus. Kad ir kokia veikla užsiimtumėte, „75" Neo QLED 4K QN90C“ ne tik puikiai rodys vaizdą, bet ir papildys namų interjerą savo rafinuotumu.
 


Kontrastingas vaizdas ir jo detalumas

„75" Neo QLED 4K QN90C“ yra kokybės pavyzdys. 55 colių įstrižainės ekrane integruota „Quantum Matrix“ technologija naudoja „Quantum Mini“ šviesos diodus, kad tiksliai valdytų šviesą ir pateiktų puikių detalių tiek tamsiose, tiek ryškiose scenose. „Neo Quantum HDR+“ suteikia dinamiškas prisitaikančias 4K raiškos scenas su puikiu ryškumu ir ryškiomis spalvomis, „Antireflection“ sumažina akinimą, kad būtų patogiau žiūrėti, o „Real Depth Enhancer“ padidina priekinio plano kontrastą, kad būtų sukurtas tikroviškas 3D jausmas! PANTONE patvirtintas ekranas siūlo autentiškas spalvas, o „EyeComfort“ režimas optimizuoja vaizdą, koreguodamas ryškumą ir spalvas pagal vietinį saulėtekio ir saulėlydžio laiką, kad akys nepavargtų! Puiku tai, kad integruota antirefleksinė technologija, kuri skirta sumažinti akinimą ir nepageidaujamą trukdymą žiūrint mėgstamą turinį!
 
Samsung 75 QN90C | BITĖ
Samsung 75 QN90C | BITĖ


Neprilygstama galia

„75" Neo QLED 4K QN90C“ įrenginyje integruotas „Neural Quantum Processor 4K“ siūlo neprilygstamą ryškumą ir išskirtinę vaizdo kokybę. Palaikomas 20 skirtingų neuroninių tinklų, šis procesorius suteikia įtraukiančią 4K žiūrėjimo patirtį, neprilygstamą savo galia ir tikslumu. Nesvarbu, ar žiūrite savo mėgstamus filmus, ar žaidžiate naujausius žaidimus, „Neural Quantum Processor 4K“ sukurtas suteikti jums puikią ir sklandžią vizualinę patirtį! Pasiruoškite perkelti savo žaidimus į kitą lygį su „Motion Xcelerator Turbo Pro“! Išskirtiniai judesio patobulinimai yra net iki 4K 144 Hz, tad galėsite mėgautis itin sklandžiu žaidimu be delsos ar judesio susiliejimo!
 


Garsinė harmonija

„Dolby Atmos“ užtikrins daugiasluoksnį garsą, kuris įtrauks netikėčiausių scenų metu, o žemų dažnių garsiakalbis ir „Q-Symphony“ funkcija veiks lygiagrečiai, todėl garsų visuma sukurs puikų balansą ausims ir žiūrimo bei klausomo turinio patirtis taps ypač maloni! Negana to, integruotas atnaujintas „Object Tracking Sound+“, kuris sukuria virtualų garsą sekantį veiksmą!
 
Samsung 75 QN90C | BITĖ
Samsung 75 QN90C | BITĖ


Privalumai

Jauskitės nepririšti prie savo išmaniojo televizoriaus, kadangi jis turi visas funkcijas būti valdomas nuotoliu: „SmartThings“ intuityviai valdys netoliese esančius įrenginius, taip palengvindamas kiekvieno kasdienybę. Negana to, „Smart Hub“ užtikrina sklandų turinio pasiekimą ir atsirinkimą – taip taupomas jūsų laikas!
 

Samsung

75" Neo QLED QN90C 4K UHD QE75QN90CATXXH išmanusis televizorius Black: Parametrai

Bendra informacija

Pakuotės išmatavimai1884 mm x 1118 mm x 191 mm
Matmenys be stovo (mm)1670,0 mm x 957,4 mm x 26,7 mm
Matmenys su stovu (mm)1670,0 mm x 1017,2 mm x 301,2 mm
Svoris be stovo (kg)34,1
Svoris su stovu (kg)39,7
ModelisQE75QN90CATXXH
Operacinė sistemaTizen

Ekranas

Ekrano technologijaQLED
Ekrano įstrižainė (coliais)75
Ekrano raiška (pikseliais)4K (3840 x 2160)
Ekrano atnaujinimo dažnis120Hz

Garsas

Garso gerinimo sistemaDolby Atmos
Garsiakalbių galingumas60 W

Duomenų perdavimas ir jungtys

Wi-FiWiFi5
LAN jungtisTaip
Bluetooth5.2
HDMI jungtys4
USB jungtys2
Kitos jungtysSkaitmeninis garso išvadas (optinis), RF jungtis, CI lizdas

Kita

Energijos efektyvumo klasėF
KitaAuto Game Mode (ALLM), Dynamic Black EQ, Super Ultra Wide Game View, FreeSync Premium Pro, HGiG, Game Motion Plus
KitaConnectShare™, Subtitrai, OSD kalba, Teletekstas, MBR palaikymas, Elektroninis programų dienraštis (EPG)

Papildoma informacija

Energijos etiketė padeda vartotojams pasirinkti produktus, kurie sunaudoja mažiau energijos ir išteklių, taigi sumažina eksploatavimo išlaidas. Šios gairės yra skirtos padėti suprasti energijos ženklinimo reikalavimus, kurių reikia laikytis parduodant elektros prietaisus internetu. Jie padės užtikrinti taikomų įstatymų laikymąsi.

Parametrai

Samsung 75" Neo QLED QN90C 4K UHD QE75QN90CATXXH išmanusis televizorius Black: atsiliepimai