Meniu

Samsung Galaxy Watch3 41mm BT išmanusis laikrodis

Samsung Galaxy Watch3 41mm BT išmanusis laikrodis

Naujiena
 • Samsung Galaxy Watch3 41mm BT išmanusis laikrodis
 • Samsung Galaxy Watch3 41mm BT išmanusis laikrodis
 • Samsung Galaxy Watch3 41mm BT išmanusis laikrodis
 • Samsung Galaxy Watch3 41mm BT išmanusis laikrodis
 • Samsung Galaxy Watch3 41mm BT išmanusis laikrodis
 • Samsung Galaxy Watch3 41mm BT išmanusis laikrodis
1 / 2

Samsung Galaxy Watch3 41mm BT išmanusis laikrodis

Stilingas bei ypač išmanus laikrodis „Samsung Galaxy Watch3 41mm BT“, geidžiamas aksesuaras bei puiki dovana. Įsigykite internetu BITĖJE.

SpalvaGold

PVM

 • Mokant iš karto

  359,00 €

  429,00 €

BITĖS Profo apžvalga

Privalumai
 • Elegantiškas ir patvarus dizainas;
 • IP68 atsparumo sertifikatas;
 • Ryškus 1,2” ekranas.
Trūkumai
 • Dalis funkcijų pasiekiamos tik „Samsung“ telefone.
 
Daugiau apie išmaniuosius laikrodžius „Samsung Galaxy Watch 3 “ sužinokite „BITĖS profo“ parengtoje apžvalgoje.

Išmanusis laikrodis – kur kas daugiau nei pažangios technologijos. Kartu tai – stiliaus aksesuaras, derantis prie kostiumo ar laisvalaikio drabužių. Todėl bendradarbiaujant su laikrodžių dizaineriais sukurto „Samsung Galaxy Watch 3 “ išvaizda primena modernų laikrodį – nežinantys nė neįtars, kad po šia elegantiška išvaizda slepiasi begalė išmanių sprendimų. 1,2 colio įstrižainės ciferblatą galėsite lengvai pritaikyti pagal savo pageidavimus, o gausybė jutiklių atidžiai seks įvairius jūsų kūno parametrus. Jie fiksuos pulsą, širdies darbą, deguonies kiekį kraujyje, o jei pargriūsite, laikrodis apie tai informuos artimiausius jūsų žmones. „Samsung Galaxy Watch 3“ galimybes tikrai įvertins praktikuojantys aktyvų gyvenimo būdą, mat išmanusis laikrodis fiksuos jūsų kūno duomenis fizinio krūvio metu, nešykštės patarimų bėgikams, o norintiems sportuoti namuose pasiūlys didžiulę pratimų įvairovę. Galiausiai, sveikai gyvensenai skirtas miego kokybės fiksavimas, o moterys patogiai galės sekti savo ciklą. Visi kūno duomenys, fizinės veiklos rezultatai ir kita informacija nuolat sinchronizuojama su išmaniojo telefono programėlėmis, todėl bet kada galėsite matyti pokyčius ir progresą. Elegancija ir aktyvus gyvenimo būdas suderinami, jei ant jūsų riešo puikuojasi „Samsung Galaxy Watch 3“.
samsung galaxy watch 3 | BITĖ


Išmani elegancija

Modernaus laikrodžio išvaizda ir šiuolaikiško žmogaus verti išmanieji sprendimai – būtent toks yra „Samsung Galaxy Watch 3“. Lyginant su pirmtakais, jis dar plonesnis ir lengvesnis, tačiau ekrano įstrižainės tikrai užteks visoms reikalingoms funkcijoms. Pamirškite ir nuobodžias apyrankes – jas galėsite rinktis iš kelių skirtingų jų variantų ir rasti jūsų stilių atitinkantį sprendimą. Kiekviena šio laikrodžio detalė sukurta nepriekaištingam jūsų įvaizdžiui, kurį išsaugosite ir nepalankiomis aplinkos sąlygomis – jis atitinka IP68 atsparumo standartą.
 

Jūsų poreikiams

Išmanaus laikrodžio ekranas atstoja jo ciferblatą ir jame galima pasiekti visas išmanaus įrenginio funkcijas. „Samsung Galaxy Watch 3“ jūsų laukia 1,2 colio įstrižainės ekranėlis ir daugybė jo suasmeninimo galimybių. Jo ciferblatas nesiskirs nuo įprasto laikrodžio, o fono spalvą galėsite nesunkiai pakeisti „Watch Faces“ programėlėje. Kurkite ir atraskite savo stilių, kuris užtikrintai lydės jus kiekvieną dieną.
 
samsung galaxy watch 3 | BITĖ
samsung galaxy watch 3 | BITĖ

Seka kiekvieną virpesį

„Samsung Galaxy Watch 3“ atrodo kaip įprastas laikrodis, tačiau jo vertę sustiprina išmaniosios funkcijos. Šis aksesuaras apsiginklavęs plačiu jutiklių arsenalu, o jiems talkina įvairūs dirbtinio intelekto algoritmai. Todėl visada galėsite sekti savo pulsą, širdies darbą, o atskiras matuoklis stebės ir deguonies prisotinimą kraujyje. Laikrodžio akselerometras pajus, jei nuvirsite, ir iškart išsiųs pagalbos žinutę nurodytiems kontaktams. Visi jūsų sveikatos duomenys bus fiksuojami „Samsung Health Monitor“ programėlėje, todėl sekti savo būklę bus dar paprasčiau.
 

Jūsų sporto gidas

Ant jūsų riešo – ne tik tiksliausi jutikliai, bet ir asmeninis treneris. Bėgikams „Samsung Galaxy Watch 3“ negailės traumų išvengti padedančių patarimų ir stebės kiekvieną nubėgtą žingsnį. Laikrodis fiksuos jūsų širdies darbą, seks laiką ir matuos greitį, o sujungę jį su mobiliuoju telefonu ar išmaniuoju televizoriumi, galėsite rinktis iš daugiau kaip 120 pratimų bibliotekos. Laikrodis duomenis sinchronizuoja su kitais įrenginiais, todėl bus užfiksuotas kiekvienas prakaito lašas.
 
samsung galaxy watch 3 | BITĖ
samsung galaxy watch 3 | BITĖ

Rūpinkitės savimi

Nors fizinis aktyvumas sudaro svarbią sveikos gyvensenos dalį, to neužtenka, kad jaustumėtės puikiai. Ne mažiau svarbus ir kokybiškas miegas, todėl „Samsung Galaxy Watch 3“ atidžiai seks jo kokybę. Programėlėje galėsite matyti išsamią informaciją apie nakties poilsį palyginti skirtingas naktis. „Samsung“ skiria dėmesio ir moterų sveikatai, todėl laikrodis padės sekti savo ciklą ir fiksuoti simptomus, o visa informacija bus sinchronizuojama su išmanaus telefono programėle.
 

Telefono palydovas

Išmanusis laikrodis ne tik lydi jūsų telefoną, bet ir papildo jo galimybes. Fotografuodami „Samsung“ telefonu, laikrodžio ekrane matysite kameros fiksuojamą vaizdą, o sukdami jo ratuką galėsite keisti priartinimą – tai ypač pravartu, jei norite įamžinti save su draugų kompanija. Laikrodžio ekrane taip pat galėsite valdyti atkuriamą muziką, o susieję jį su kompiuteriu, patogiai valdysite prezentacijos skaidres. O jei laikrodis prapuls, „Samsung Galaxy“ telefone galėsite matyti jo esamą ar paskutinę fiksuotą buvimo vietą.
 
samsung galaxy watch 3 | BITĖ

Bendra informacija

Matmenys41,0 mm x 42,5 mm x 11,3 mm
Svoris (g)48,2
Operacinė sistemaTizen OS
Atsparumas vandeniui5ATM + IP68

Ekranas

Ekrano įstrižainė (coliais)1,2

Ryšys ir duomenų perdavimas

Vietos nustatymasA-GPS/GLONASS/Beidou(CN)
Wi-FiWi-Fi b/g/n
NFCTaip

Procesorius ir atmintis

Darbinė atmintis (RAM)1 GB
Vidinė atmintis8 GB

Baterija

Baterijos talpa (mAh)247
Įprastas naudojimosi laikas (valandomis)43 val.
Gaukite pasiūlymą
Mane domina: