• Greitas pristatymas Išsiuntimas tą pačią dieną
 • Gražinti lengva 14 d. grąžinimo garantija
 • Nemokėkite už pristatymą Nemokamas
  pristatymas
 • Nulis eurų pradinė įmoka Pradinė
  įmoka

Garmin Venu 3S išmanusis laikrodis Sesame Slate

Garmin Venu 3S išmanusis laikrodis

Išsiuntimas tą pačią dieną
 • Garmin Venu 3S išmanusis laikrodis Sesame Slate 1 img.
 • Garmin Venu 3S išmanusis laikrodis Sesame Slate 2 img.
 • Garmin Venu 3S išmanusis laikrodis Sesame Slate 3 img.
 • Garmin Venu 3S išmanusis laikrodis Sesame Slate 4 img.
 • Garmin Venu 3S išmanusis laikrodis Sesame Slate 5 img.
 • Garmin Venu 3S išmanusis laikrodis Sesame Slate 6 img.
 • Garmin Venu 3S išmanusis laikrodis Sesame Slate 7 img.
 • Garmin Venu 3S išmanusis laikrodis Sesame Slate 8 img.
1 / 2
Garmin

Venu 3S išmanusis laikrodis

Sesame Slate

Galimi mokėjimo būdai Pasirinkite jums tinkamiausią

Garmin

Venu 3S išmanusis laikrodis Sesame Slate: Apžvalga

BITĖS Profo apžvalga

Privalumai
 • Baterijos veikimo laikas – iki 10 dienų;
 • Fizinio aktyvumo stebėjimas neįgaliesiems;
 • Virš 30 sporto programėlių;
 • Ryškus 1,2“ AMOLED ekranas. 
Išmanusis laikrodis „Garmin Venu 3S“ sklandžiai derina stilių ir funkcionalumą. Ryškus 1,2 colio AMOLED liečiamas ekranas užtikrina ryškią vizualinę patirtį ir palaiko ryšį naudojant tokias funkcijas kaip telefono skambučiai, žinučių siuntimas ir bekontaktis mokėjimas. Laikrodis siūlo pažangų sveikatos stebėjimą, įskaitant miego įžvalgas, asmeninį mokymą ir EKG programą, skirtą nereguliariems širdies ritmams aptikti. Aktyviems žmonėms įrenginys suteikia daugiau nei 30 sporto programų, animuotų treniruočių, „Garmin Coach“ ir įtrauktų fizinio aktyvumo stebėjimo funkcijų neįgaliesiems. Baterija veikia iki 10 dienų, todėl „Venu 3S“ suteikia galimybę sklandžiai suprasti savo sveikatą, stebėti fizinį aktyvumą ir kasdienę veiklą vienoje vietoje!
Garmin Venu 3S | BITĖ


ITIN STILINGAS DIZAINAS

Patirkite eleganciją ir funkcionalumą viename su „Garmin Venu 3S“ išmaniuoju laikrodžiu. Minkštas auksinis nerūdijančiojo plieno rėmelis sklandžiai dera su prancūzišku pilku dėklu ir pasirinktomis keturiomis ryškiomis silikono juostelių spalvomis, suteikdamas individualų stiliaus prisilietimą.
 


VISADA RYŠYJE

Pasinerkite į puikų 1,2 colio AMOLED liečiamą „Garmin Venu 3S“ išmaniojo laikrodžio ekraną, siūlantį ryškią vizualinę patirtį. Palaikykite ryšį be vargo naudodamiesi galimybe skambinti ir atsiliepti tiesiai iš laikrodžio, atsakyti į žinutes naudodami savo išmaniojo telefono balso asistentą ir mėgaukitės išmaniaisiais pranešimais apie el. laiškus ir įspėjimus. Žinučių siuntimas ant riešo, nuotraukų peržiūra, „Garmin Pay™“ bekontakčiams mokėjimams ir muzikos atsisiuntimo paslaugos užtikrins komfortą ir laisvą judėjimą.
 
Garmin Venu 3S | BITĖ
Garmin Venu 3S | BITĖ


SVEIKAS JUDESIO IR POILSIO BALANSAS

Išmanusis laikrodis „Garmin Venu 3S“ apima ne tik pagrindinį miego stebėjimą, bet ir suteikia įžvalgų apie miego kokybę bei rekomendacijas, kaip papildyti savo kūno energiją. Kaip jūsų asmeninis treneris ant riešo, jis yra specialiai sukurtas su pažangiomis sveikatos ir kūno rengybos funkcijomis, įskaitant EKG programą, kuri stebi ir analizuoja elektrinius signalus, kad nustatytų nereguliarų širdies ritmą, pvz., prieširdžių virpėjimą. Dėl holistinio požiūrio į gerovę „Venu 3S“ nėra tik išmanusis laikrodis, bet ir visapusiškas įrankis, skirtas padėti siekti geriausios sveikatos kokybės. Laikrodis taip pat rodo energijos lygį realiuoju laiku, leidžiantį įvertinti, kada kūnas yra pasirengęs veiklai arba kada reikia ramaus miego. Su išsamiomis įžvalgomis apie miego, kasdienės veiklos ir streso įtaką energijai, „Venu 3S“ leidžia optimizuoti treniruotes ir atsigavimo laiką, užtikrinant, kad būsite pasirengę bet kokiam fiziniam iššūkiui.
 


SIEKTI SAVO TIKSLŲ NIEKADA NEBUVO TAIP LENGVA

Sukurtas aktyviems asmenims, „Garmin Venu 3S“ išmanusis laikrodis siūlo daugiau nei 30 sporto programėlių, animacines treniruotes ekrane ir prieigą prie „Garmin Coach“ tikslingoms ir efektyvioms treniruotėms. Pritaikytas įvairiems judėjimams, jis seka stūmimus ir suteikia integruotas treniruotes žmonėms neįgaliųjų vežimėliuose. „Venu 3S“ su tokiomis funkcijomis kaip kūno fizinio amžiaus įvertinimas, treniruočių kūrimas su daugiau nei 1 600 pratimų ir prisitaikančiais treniruočių planais suteikia galimybę pritaikyti savo kūno fizinio aktyvumo kelionę ir tiksliai pasiekti savo tikslus.
 
Garmin Venu 3S | BITĖ
Garmin Venu 3S | BITĖ


VISADA INFORMUOTI

Pabudus „Garmin Venu 3S“ išmanusis laikrodis pateikia išsamią informaciją apie miegą ir atsigavimą po sporto ir leidžia susieti dienos apžvalgas. Automatiškai registruokite savo veiklas, kad suprastumėte jų poveikį kūnui, ir stebėkite vidutinės odos temperatūros pokyčius miego metu. Būkite informuoti apie savo kasdienį streso lygį, stebėkite savo menstruacinį ciklą ir nėštumą, gaukite mokymus apie mankštą ir mitybą bei stebėkite kraujo prisotinimą deguonimi, nesvarbu, ar esate pabudę, ar miegate.
 


BATERIJA, KURI VAINIKUOJA FUNKCIONALUMĄ

„Garmin Venu 3S“ išmanusis laikrodis gali pasigirti įspūdinga iki 10 dienų veikiančia baterija, užtikrinančia nepertraukiamą sveikatos stebėjimą. Dėl padidėjusio energijos vartojimo efektyvumo laikrodis gali suteikti ilgalaikių įžvalgų apie sveikatą ir fizinę veiklą.
 
Garmin Venu 3S | BITĖ

Garmin

Venu 3S išmanusis laikrodis Sesame Slate: Parametrai

Bendra informacija

eSIMNe
Matmenys41 mm x 41 mm x 12 mm
Ciferblato dydis41 mm
Atsparumas vandeniui5 ATM
Apyrankės tipasSilikonas/Oda

Ekranas

Ekrano formaApvali
Ekrano tipasAMOLED
Ekrano įstrižainė (coliais)1,2
Ekrano raiška (pikseliais)390 x 390
Ekrano apsaugaCorning® Gorilla® Glass 3

Jutikliai ir funkcijos

Jutikliai„GARMIN ELEVATE™“ ANT RIEŠO TVIRTINAMAS ŠIRDIES RITMO MONITORIUS
JutikliaiPULSO OKS., KRAUJO SATURACIJOS DEGUONIMI STEBĖJIMO PRIEMONĖ
JutikliaiBAROMETRINIS AUKŠTIMATIS
JutikliaiKOMPASAS
JutikliaiGIROSKOPAS
JutikliaiAKSELEROMETRAS
JutikliaiAPLINKOS ŠVIESOS JUTIKLIS

Ryšys ir duomenų perdavimas

Vietos nustatymasYra
Bluetooth

Baterija

Įprastas naudojimosi laikas (valandomis)Išmaniojo laikrodžio režimas: iki 10 d.
Naudojimosi laikas naudojant nedaugBaterijos veikimo taupymo režimas išmaniajam laikrodžiui: iki 20 d.

Garmin Venu 3S išmanusis laikrodis Sesame Slate: atsiliepimai

Gaukite pasiūlymą

Mane domina: