Huawei Watch 4 Pro LTE (eSIM) išmanusis laikrodis

Huawei Watch 4 Pro LTE (eSIM) išmanusis laikrodis

Išsiuntimas tą pačią dieną
1 / 2
eSIM
Huawei

Watch 4 Pro LTE (eSIM) išmanusis laikrodis

 • Išsimokėtinai

  15,25 €/ mėn.

  12,47 €/ mėn.

 • Mokant iš karto

  549,00 €

  449,00 €

Žemiausia kaina per 30 dienų: 496,80 € (−47,80 €)

Laikmenos mokestis (vienkartinis) - 5,25 €

Įmokos laikotarpis (mėnesiais)

Įsigyjant su planu „Neribotas laikrodžiams“ (24 mėn.), kuriam taikomas mokestis – 6,40 Eur/mėn. su PVM.  

Įsigyjant su planu „Neribotas laikrodžiams“ (24 mėn.), kuriam taikomas mokestis – 6,40 Eur/mėn. su PVM.  

Žemiausia kaina per 30 dienų: 496,80 € (−47,80 €)

Laikmenos mokestis (vienkartinis) - 5,25 €

Huawei

Watch 4 Pro LTE (eSIM) išmanusis laikrodis: Apžvalga

Privalumai

 • Palaiko „eSIM“ paslaugą.
 • Aeronautikos klasės titano korpusas.
 • Sferiniu safyro kristalu dengtas ekranas.
 • Veikia su „Android“ ir „iOS“ išmaniaisiais telefonais.
„Huawei Watch 4 Pro“ – laikrodis, įkvėptas žvaigždžių

Šio išmaniojo laikrodžio korpusas pagamintas iš aeronautikos klasės titano, o ekranas dengtas sferiniu safyro kristalu. Įrenginį visiškai įkrovus, jis veiks iki 21 dienos. „Huawei Watch 4 Pro“ – laikrodis flagmanas, kurį dėl įspūdingų savybių galima vadinti žvaigžde. Jis suderinamas tiek su „Android“, tiek su „iOS“ operacinę sistemą turinčiais išmaniaisiais telefonais.
Huawei Watch 4 Pro | BITĖ


Futuristinė kokybė

Ženkite į beribės vaizduotės ir pažangiausio dizaino pasaulį su „Huawei Watch 4 Pro“! Šis laikrodis, pagamintas su aviacijos ir kosmoso klasės titano dėklu, išsiskiria patvarumu ir futuristine elegancija. Blizgantis žvaigždės spindesys žavi akį, o sferinis safyro stiklas užtikrina atsparumą bet kokiems iššūkiams, su kuriais galite susidurti. Su gaivinančiais planetų laikrodžių ciferblatais, kurie nukelia jus į kosmoso pakraščius, kiekvienas žvilgsnis į jūsų riešą atskleidžia naują dangaus stebuklą. Nesvarbu, ar jus traukia stulbinanti „Discovery“ serija, ar nesenstanti fotografijos serija, „Huawei Watch 4 Pro“ siūlo daugiau nei 20 000 intuityvių konstrukcijų, tinkančių kiekvienai progai, leisdami kurti savo žavią kelionę laiku tiesiai laikrodžio ekrane.
 


Privalumai

Išlaisvinkite ryšio galią naudodamiesi naujoviškomis „Huawei Watch 4 Pro“ funkcijomis. Atsisveikinkite su telefono poreikiu, nes „eSIM One“ numerio ir „eSIM“ atskiro numerio funkcijos leidžia būti pasiekiamiems be vargo. Skambinkite ir siųskite SMS žinutes tiesiai nuo riešo, mėgaukitės laisve palaikyti ryšį, kad ir kur būtumėte. Patirkite patogią informaciją apie vietą ir maršrutą realiuoju laiku, lengvai pasiekiamą greitai žvilgtelėjus į laikrodį, nesvarbu, ar einate pėsčiomis, ar važiuojate dviračiu. O turėdamas galimybę klausytis mėgstamų melodijų ir naršyti daugybę programų, susijusių su mokėjimu, sportu ir navigacija, jūsų telefonas pagaliau gali padaryti užtarnautą pertrauką – taip galėsite paprasčiau bendrauti su aplinkiniu pasauliu!
 
Huawei Watch 4 Pro | BITĖ
Huawei Watch 4 Pro | BITĖ


Suasmenintas naudojimas

Pasinaudokite neribotų funkcijų pasauliu su „Huawei Watch 4 Pro“. Jo pritaikoma greitoji juosta suteikia galimybę be vargo pasiekti dažniausiai naudojamas funkcijas, užtikrinant, kad viskas, ko reikia, būtų pasiekiama vos vienu bakstelėjimu. Turėdami gausų – daugiau nei 100 – valdiklių pasirinkimą, apimantį sveikatos, gyvenimo būdo paslaugas ir kūno rengybą, paprastas perbraukimas kairėn atrakina suasmenintos informacijos ir paslaugų lobyną, leidžiantį kurti savo skaitmeninę patirtį. Dėl slankiojo užduočių kamuoliuko galite sklandžiai sumažinti bet kokią neatliekamą užduotį, nesvarbu, ar tai būtų skambutis, treniruotė, chronometras, laikmatis ar žadintuvas, ir lengvai prie jos grįžti, kada tik panorėsite, taip įgalindami nepertraukiamą kelių užduočių atlikimą vienu metu!
 


Prioritetizuokite sveikata

Patirkite naujo lygio visapusišką sveikatos stebėjimą su „Huawei Watch 4 Pro“. „Health Glance“ leidžia be vargo stebėti septynis pagrindinius rodiklius vienu metu, įskaitant širdies susitraukimų dažnį, SpO2 lygį, kvėpavimo apžvalgą bei širdies ir kraujagyslių sveikatą. Turėdami galimybę spausdinti ir bendrinti rezultatus, galite lengvai pasiekti išsamią analizę ir vertingas įžvalgas naudodami „HUAWEI Health“ programėlę. Kontroliuokite savo širdies sveikatą naudodami patobulintą elektrodų technologiją, leidžiančią tiksliai ir greitai surinkti EKG signalus vos per 30 sekundžių, o tai leidžia nustatyti įprastas širdies ligas ir laiku gauti įspėjimus apie dažną ar žemą širdies susitraukimų dažnį ir aritmiją. Atsipalaiduokite žinodami, kad laikrodyje yra pritaikytas miego stebėjimo prietaisas, užtikrinantis tikslų miego ir pabudimo laiką, miego atpažinimą ir moksliškai pagrįstus optimalaus poilsio patarimus. Be to, išplėskite priežiūros funkcijas savo šeimos nariams, nes laikrodis aptinka nenormalų širdies susitraukimų dažnį ir SpO2 lygį ir netgi suaktyvina automatinį pagalbos skambučio iššokantįjį langą kritimo atveju, užtikrindamas, kad jų savijauta niekada nenukentėtų.
 
Huawei Watch 4 Pro | BITĖ
Huawei Watch 4 Pro | BITĖ


Lengvas būdas sportuoti

Patobulinkite savo aktyvų gyvenimo būdą su „Huawei Watch 4 Pro“ plačiu, daugiau nei 100, treniruočių režimų asortimentu, skirtu tiek populiarioms, tiek nišinėms veikloms, tokioms kaip nardymas ir žygiai. Naudodami specializuotus laikrodžių ciferblatus, pvz., kalnų žygių ciferblatą, galite pasiekti esminius duomenis, tarkime, aukštį, atmosferos slėgį, žingsnių skaičių, vietą ir SpO2, todėl būsite gerai pasirengę bet kokiems nuotykiams. Būdami kelyje išlikite motyvuoti nustatydami kiekvieno veiklos žiedo tikslus – nuo sudegintų kalorijų iki treniruočių laiko ir aktyvių valandų – su naudingais priminimais ir įkvepiančiais patarimais, kurie įgalins kiekvieną dieną išnaudoti visas jos galimybes!
 


Itin ilgai išliekanti baterija

„Huawei Watch 4 Pro“ siūlo dinamišką baterijos veikimo laiką su dviem akumuliatoriaus veikimo režimais. Standartiniu režimu mėgaukitės sklandžiai bendraudami ir mėgaudamiesi visomis funkcijomis, tokiomis kaip „Health Glance“ programa, atskiri skambučiai ir navigacija be telefono. Perjunkite į itin ilgo akumuliatoriaus veikimo režimą, kad galėtumėte ilgiau naudotis treniruočių ir sveikatos stebėjimu, „Bluetooth“ laisvų rankų įranga ir sklandžiai bendrauti. Papildomas patogumas – 15 minučių belaidis greitas įkrovimas, suteikiantis energijos visą dieną. Negana to, jo novatoriška grafeno 3D šilumos išsklaidymo sistema padidina efektyvumą 24 % ir taip garantuoja optimalų veikimą ir ilgaamžiškumą.
 
Huawei Watch 4 Pro | BITĖ

Huawei

Watch 4 Pro LTE (eSIM) išmanusis laikrodis: Parametrai

Bendra informacija

eSIMTaip
Matmenys47,6 mm × 47,6 mm × 12,9 mm
Svoris (g)65
Ciferblato dydis48 mm
Atsparumas vandeniui5 ATM
Apyrankės tipasOda

Ekranas

Ekrano formaApvali
Ekrano tipasAMOLED
Ekrano įstrižainė (coliais)1,5
Ekrano raiška (pikseliais)466 x 466

Jutikliai ir funkcijos

JutikliaiAkselerometras, Temperatūros jutiklis
JutikliaiAplinkos šviesos jutiklis
JutikliaiGiroskopas, Barometras
JutikliaiKompasas
JutikliaiEKG jutiklis
JutikliaiOptinis širdies ritmo jutiklis
JutikliaiGylio jutiklis

Ryšys ir duomenų perdavimas

NFCTaip
Bluetooth5.2

Baterija

Įprastas naudojimosi laikas (valandomis)108

Huawei Watch 4 Pro LTE (eSIM) išmanusis laikrodis: atsiliepimai

Gaukite pasiūlymą

Mane domina: