Meniu

Samsung Galaxy Watch 46mm išmanusis laikrodis

Samsung Galaxy Watch 46mm išmanusis laikrodis

 • Samsung Galaxy Watch 46mm išmanusis laikrodis
 • Samsung Galaxy Watch 46mm išmanusis laikrodis
 • Samsung Galaxy Watch 46mm išmanusis laikrodis
 • Samsung Galaxy Watch 46mm išmanusis laikrodis
1 / 2

Samsung Galaxy Watch 46mm išmanusis laikrodis

Užsisakius išmanųjį laikrodį „Samsung Galaxy Watch 46mm“ internetu pristatymas - nemokamas.

SpalvaSilver

PVM

 • Mokant iš karto

  177,78 €

  237,78 €

Laikmenos mokestis (vienkartinis) - 1,22 €

 • Išsimokėtinai be pabrangimo | BITĖ

  Išsimokėtinai
  be pabrangimo
 • Nemokamas pristaymas nuo 50€ | BITĖ

  Nemokamas
  pristatymas
 • bitė

  Pradinė
  įmoka

BITĖS Profo apžvalga

 • Jutiklinis 1,3 (33 mm) colių „Super AMOLED“ ekranas: informaciją aiškiai matysite esant bet kokiam apšvietimui.
 • Nuolat matuoja širdies ritmą. Atsižvelgęs į šį rodiklį, pataria pajudėti arba, priešingai, nusiraminti.
 • Seka fizinio aktyvumo rodiklius, taip pat – miego kokybę bei streso lygį.
 • Atpažįsta 39 sporto veiklas ir fiksuoja treniruočių rezultatus.
 • Turi GPS imtuvą – matysite ne tik nueitą ar nubėgtą atstumą bei greitį, bet ir trajektoriją.
 • Pranešimai apie gautas žinutes, el. laiškus ir skambučius – tiesiai laikrodžio ekrane.
 • Dienos suvestinės vienu žvilgsniu: ryte laikrodis pateiks artimiausių 10 val. darbotvarkę, o vakare – svarbiausių aktyvumo rodiklių statistiką.
 • Galima klausytis muzikos tiesiai iš laikrodžio per „Spotify“ ar pačiame įrenginyje įrašytos muzikos.
 • „S Health“ programėlėje – išsami informacija apie Jūsų fizinę veiklą bei pažangą.
 • Atsparus vandeniui: segint laikrodį galima plaukioti.
 • Galima keisti ciferblato išvaizdą bei laikrodžio apyrankes.
 • 5-7 dienas laikanti baterija.

Vienas laikrodis – daugybė išvaizdos variantų. Vargu, ar kas rastų priekaištų išmaniojo laikrodžio „Samsung Galaxy Watch“ dizainui. Vis dėlto, gamintojas paliko galimybę patiems koreguoti laikrodžio išvaizdą keičiant ciferblato stilių ar apyrankę. Juks visiems kartais norisi pokyčių! „Galaxy Apps“ parduotuvėje rasite daugybę išmaniajam laikrodžiui „Galaxy Watch“ pritaikytų ciferblatų – galėsite keisti kad ir keliskart per dieną. Šiam laikrodžiui tinka standartinės 22 mm pločio apyrankės, tad nesunkiai suteiksite įrenginiui sportiškumo ar solidumo.
 
Aplodismentų vertas ekranas. „Samsung“ yra vienas populiariausių ir pažangiausių televizorių gamintojų, tad tiksliai žino, koks turi būti ekranas, kad jame informaciją visada matytume aiškiai. Išmaniojo laikrodžio „Samsung Galaxy Watch“ „Super AMOLED“ ekranas stebina savo ryškumu ir spalvomis. Ekrano ryškumas automatiškai prisitaiko prie aplinkos, tad jame viską aiškiai matysite ir spiginant saulei, ir prietemoje.
 
Rinkitės iš 39 fizinės veiklos rūšių. Išmanusis laikrodis „Samsung Galaxy Watch“ pasižymi įspūdingu fizinių veiklų ir pratimų sąrašu. Įrenginys atpažįsta ir fiksuoja net 39 veiklų rezultatus. Pilatesas, joga, bėgimas, irklavimo treniruoklis ar paprasčiausi pritūpimai – „Samsung Galaxy Watch“ supras, ką darote ir fiksuos visus reikiamus rodiklius. Toks didelis pasirinkimas ypač pravers, jei norite susidėlioti mankštos pratimų ar jėgos treniruotės programą. Pasirinkite 6 pratimus ir susitelkite į treniruotę: laikrodis atpažins, kurį pratimą atliekate ir vėliau pateiks treniruotės rezultatus.
 
Visa aktyvumo statistika – vienoje programėlėje. Išmanusis laikrodis „Samsung Galaxy Watch“ užfiksuotus duomenis automatiškai sinchronizuoja su programėle „S Health“. Tad visos dienos nueitų žingsnių, įveiktų aukštų, atliktų treniruočių, miego kokybės, širdies ritmo, sudegintų kalorijų ir kitus fizinio aktyvumo rodiklius galėsite peržiūrėti tiesiog savo išmaniojo telefono ekrane. O peržvelgę išsamią savaitės ar mėnesio statistiką, įvertinsite padarytą pažangą.
 
Pasiruoškite aktyviai dienai. Vos pabudę neskubėkite čiupti telefoną ar kompiuterį ir tikrintis dienos darbotvarkės. Suplanuotų ir kalendoriuje įrašytų susitikimų, darbų bei kitų veiklų planą artimiausioms 10-čiai valandų primins išmanusis laikrodis „Samsung Galaxy Watch“. Naujasis funkcionalumas „My Day“ laikrodžio ekrane patraukliai ir aiškiai atvaizduoja dienos planą. Pakanka užmesti žvilgsnį ir pasirengti aktyviai dienai.
 
Visi pranešimai – tiesiog ant riešo. Nepraleiskite nė vieno svarbaus skambučio ar žinutės. Sujunkite savo telefoną ir išmanųjį laikrodį „Samsung Galaxy Watch“ „Bluetooth“ ryšiu ir pranešimus apie gautas žinutes, el. laiškus, skambučius bei naujausius „Facebook“ įvykius matysite tiesiog laikrodžio ekrane.
 
Muzika suteikia energijos. Jei mėgstate sportuoti lydimi muzikos, galėsite pasileisti į įrenginio vidinę atmintį įrašytus kūrinius ar pasileidę programėlę „Spotify“. Ypač patogu sportuojant muzikos klausytis per belaides sporto ausines – jos netrukdo judėti, nes su išmaniuoju laikrodžiu jungiasi per „Bluetooth“ ryšį, o ne laidais.
 
„Galaxy Apps“ – išnaudokite visas galimybes. Daugelį programėlių, kuriomis esate pratę naudotis savo išmaniuosiuose telefonuose, galite parsisiųsti tiesiai į išmanųjį laikrodį „Samsung Galaxy Watch“. „Galaxy Apps“ parduotuvėje rasite daugybę įvairiausių programėlių, pritaikytų Jūsų išmaniajam laikrodžiui, todėl nesunkiai jį pritaikysite savo poreikiams bei dar geriau išnaudosite laikrodžio galimybes.
 
Leiskite krovikliui pailsėti. Išmaniuoju laikrodžiu „Samsung Galaxy Watch“ naudojantis įprastu režimu, jį prireiks įkrauti tik kas 5-7 dienas. Atminkite, jog įrenginio baterijos gyvavimo laikas priklauso nuo naudojamų programėlių bei įjungtų funkcijų kiekio. Prireikus įkrauti laikrodžio energijos atsargas, tiesiog padėkite jį ant specialaus belaidžio kroviklio.
 
* Kad išnaudotumėte visas išmaniojo laikrodžio „Samsung Galaxy Watch“ galimybes, reikalingas išmanusis įrenginys su „Android 5.0“, „iOS 9.0“ ar naujesnėmis šių operacinių sistemų versijomis bei ne mažiau nei 1,58 GB atminties.
Gaukite pasiūlymą
Mane domina: