• Išsiuntimas tą pačią dieną
 • 14 d. grąžinimo garantija
 • Nemokamas
  pristatymas
 • Pradinė
  įmoka

Išparduota Apgailestaujame, tačiau šiuo metu prekės neturime.

Garmin

Venu Sq Music išmanusis laikrodis

Garmin Venu Sq Music išmanusis laikrodis

 • 1 img.
 • 2 img.
 • 3 img.
 • 4 img.
 • 5 img.
 • 6 img.
1 / 2

Noriu gauti priminimą el. laišku, jei prekė grįžtų į prekybą:

Išparduota Apgailestaujame, tačiau šiuo metu prekės neturime.

Garmin

Venu Sq Music išmanusis laikrodis

Noriu gauti priminimą el. laišku, jei prekė grįžtų į prekybą:

Garmin

Venu Sq Music išmanusis laikrodis Black: Apžvalga


BITĖS Profo apžvalga

Privalumai
 • Ilgai tarnaujanti baterija;
 • Tikslūs sveikatos ir sporto jutikliai.
Trūkumai
 • Ribotas programėlių pasirinkimas.
 
Stilingas aksesuaras jūsų sveikatingumui ir fizinei veiklai. Su „Garmin Venu Sq Music Edition“ niekada nepamiršite išgerti stiklinės vandens, o užklupus stresui galėsite atlikti atpalaiduojančius kvėpavimo pratimus. Tačiau tai tik dalis jo privalumų, nes išmanūs jutikliai ne tik seks širdies darbą, bet ir padės stebėti miego kokybę, o sporto gerbėjai ras plačią sporto programų įvairovę. „Garmin Venu Sq Music Edition“ ne tik padės treniruotis, bet ir sekti savo progresą bei pasiekimus. Visos svarbiausios išmaniojo laikrodžio savybės telpa elegantiškame aliuminio ir stiklo korpuse, kuris atsparus vandeniui – naudokitės juo baseine ir nenusiimkite eidami į dušą. Ryškiame ekrane matysite ne tik svarbiausią treniruočių informaciją, bet ir telefono pranešimus bei žinutes – „Garmin Venu Sq Music Edition“ išsitenka išmanumas ir sveika gyvensena.
Garmin Venu Sq Music Edition | BITĖ


Paprasta pažinti save

Ant jūsų riešo įsitaisiusiame „Garmin Venu Sq Music Edition“ – tikra sveikatos laboratorija. Stebėkite savo pulsą ir kraujo prisotinimą deguonimi, kūno energijos lygį, kontroliuokite stresą ir nepamirškite išgerti vandens. Išmanusis laikrodis atvaizduos skirtingas jūsų miego fazes, o moterims leis sekti savo menstruacijų ciklą. Be to, įtampos kupiną dieną laikrodis pasiūlys atlikti sąmoningo kvėpavimo pratimus ir įveikti stresą.
 

Nepraleiskite treniruočių…

… nes jos – visada su jumis. „Garmin Venu Sq Music Edition“ jau įkeltos įvairios kardio, jėgos, jogos ir pilateso treniruočių programos, o dar daugiau jų visada galite parsisiųsti „Garmin Connect“ programa. Be to, laikrodyje rasite per 20 GPS sporto režimių – ėjimo, bėgimo ir kitų aktyvių užsiėmimų, o siekti maratono aukštumų padės „Garmin Coach“ asmeninis treneris. Na, o jei savo treniruočių programos neradote, sukurkite ją pats su „Garmin Connect“.
 
Garmin Venu Sq Music Edition | BITĖ
Garmin Venu Sq Music Edition | BITĖ

Telefono tęsinys

Svarbiausi pranešimai ir turinys pasieks jus ne tik išmaniajame, bet ir „Garmin Venu Sq Music Edition“ – gaukite el. laiškus ir tekstines žinutes tiesiai į išmanųjį laikrodį. Jei susiesite jį su telefonu, informacija apie jūsų buvimo vietą atsitikus nelaimei bus išsiųsta nurodytiems kontaktams. O kad susimokėtumėte parduotuvėje, nereikės traukti išmaniojo – pakaks pasinaudoti „Garmin Pay“ bekontakčio atsiskaitymo funkcija.
 

Dera prie jūsų kasdienybės

„Garmin Venu Sq Music Edition“ – stilingas aksesuaras, kurio išvaizdą galėsite keisti išbandydami vis kitos spalvos ir tipo riešo dirželius. Be to, įrenginys turi ryškų ekraną, kurį saugo „Gorilla Glass 3“ stiklas ir tvirtas aliuminio korpusas. Jis atsparus iki 5 ATM vandens slėgiui, todėl galėsite naudoti įrenginį duše ar plaukioti su juo baseine. O ir įkrauti įrenginį reikės tik kartą per savaitę, nes jo baterijos talpos užtenka ir iki 6 dienų.
 
Garmin Venu Sq Music Edition | BITĖ

Garmin

Venu Sq Music išmanusis laikrodis Black: Parametrai

Bendra informacija

eSIMNe
Matmenys40,6 mm x 37,0 mm x 11,5 mm
Svoris (g)37,6
Atsparumas vandeniui5 ATM

Ekranas

Ekrano tipasSkystųjų kristalų
Ekrano įstrižainė (coliais)1,3
Ekrano raiška (pikseliais)240 x 240
Ekrano apsaugaCorning® Gorilla® Glass 3

Jutikliai ir funkcijos

Jutikliai„GARMIN ELEVATE™“ ANT RIEŠO TVIRTINAMAS ŠIRDIES RITMO MONITORIUS
JutikliaiKOMPASAS
JutikliaiAKSELEROMETRAS
JutikliaiTERMOMETRAS (su pasirinktiniu priedu; parduodama atskirai)
JutikliaiAPLINKOS ŠVIESOS JUTIKLIS
JutikliaiPULSO OKS., KRAUJO SATURACIJOS DEGUONIMI STEBĖJIMO PRIEMONĖ

Ryšys ir duomenų perdavimas

Vietos nustatymasGPS, GLONASS, GALILEO
Wi-fi
Bluetooth

Baterija

Įprastas naudojimosi laikas (valandomis)Išmaniojo laikrodžio režimas: iki 6 dienų; GPS režimas klausantis muzikos: iki 6 valandų; GPS režimas be muzikos: iki 14 valandų
Gaukite pasiūlymą

Mane domina: