• Išsiuntimas tą pačią dieną
 • 14 d. grąžinimo garantija
 • Nemokamas
  pristatymas
 • Pradinė
  įmoka

Išparduota Apgailestaujame, tačiau šiuo metu prekės neturime.

Samsung

Galaxy Watch 42mm išmanusis laikrodis

Samsung Galaxy Watch 42mm išmanusis laikrodis

 • 1 img.
 • 2 img.
 • 3 img.
 • 4 img.
1 / 2

Noriu gauti priminimą el. laišku, jei prekė grįžtų į prekybą:

Išparduota Apgailestaujame, tačiau šiuo metu prekės neturime.

Samsung

Galaxy Watch 42mm išmanusis laikrodis

Noriu gauti priminimą el. laišku, jei prekė grįžtų į prekybą:

Samsung

Galaxy Watch 42mm išmanusis laikrodis Rose Gold: Apžvalga

BITĖS Profo apžvalga

 • Jutiklinis 1,2 (30 mm) colių „Super AMOLED“ ekranas: informaciją aiškiai matysite esant bet kokiam apšvietimui.
 • Nuolat matuoja širdies ritmą. Atsižvelgęs į šį rodiklį, pataria pajudėti arba, priešingai, nusiraminti.
 • Seka fizinio aktyvumo rodiklius, taip pat – miego kokybę bei streso lygį.
 • Atpažįsta 39 sporto veiklas ir fiksuoja treniruočių rezultatus.
 • Turi GPS imtuvą – matysite ne tik nueitą ar nubėgtą atstumą bei greitį, bet ir trajektoriją.
 • Pranešimai apie gautas žinutes, el. laiškus ir skambučius – tiesiai laikrodžio ekrane.
 • Dienos suvestinės vienu žvilgsniu: ryte laikrodis pateiks artimiausių 10 val. darbotvarkę, o vakare – svarbiausių aktyvumo rodiklių statistiką.
 • Galima klausytis muzikos tiesiai iš laikrodžio per „Spotify“ ar pačiame įrenginyje įrašytos muzikos.
 • „S Health“ programėlėje – išsami informacija apie Jūsų fizinę veiklą bei pažangą.
 • Atsparus vandeniui: segint laikrodį galima plaukioti.
 • Galima keisti ciferblato išvaizdą bei laikrodžio apyrankes.

Išmanusis laikrodis „Samsung Galaxy Watch“ – vienas pažangiausių rinkoje, kurį kuriant daug dėmesio skirta ir inovatyvioms technologijoms, ir estetikai. Jo dizainas labiau primena įprasto mechaninio laikrodžio išvaizdą (jis netgi gali tiksėti!), tad jis puikiai derės prie bet kokio aprangos stiliaus. Išmaniojo laikrodžio „Samsung Galaxy Watch“ ciferblatą, o tiksliau – „Super AMOLED“ ekraną, juosia „Samsung“ laikrodžiams charakteringas sukiojamas rėmelis, kurį vartotojai ypač pamėgo dėl patogumo valdant įrenginį.
 
Išmaniajame laikrodyje „Samsung Galaxy Watch“ rasite ir daugelį įprastų fizinį aktyvumą sekančių funkcionalumų, ir naujų sprendimų, darančių Jūsų kasdienį gyvenimą dar patogesnį. Laikrodis gali fiksuoti net 39 sporto veiklų bei pratimų rezultatus. Tokio įspūdingo sąrašo iki šiol neturėjo nė vienas „Samsung“ laikrodis. Nuolat širdies ritmą matuojantis įrenginys pasirūpins, kad Jūsų pulsas nenukryptų nuo normos: jam staiga padažnėjus rekomenduos atlikti kelis stresą mažinančius kvėpavimo pratimus. O ilgesnį laiką pasėdėję prie darbo stalo ar prieš televizorių, gausite priminimą, jog metas pajudėti. Vienas iš išmaniojo laikrodžio „Samsung Galaxy Watch“ naujų privalumų – „My Day“ dienos suvestinės. Jums pabudus įrenginio ekrane pasirodys patraukliai pateikta artimiausių valandų darbotvarkė, numatomos oro sąlygos.
 
Šis laikrodis veikia su originalia „Tizen“ operacine sistema, kuri pripažinta kaip ypač intuityvi ir paprasta naudotis – kad ją perprastumėt ilgai neužtruksite net jei iki šiol nesinaudojote. Išmanusis laikrodis „Samsung Galaxy Watch“ – tai įrenginys, kuris padės Jums neprarasti motyvacijos būti aktyviems.
 
 
Vienas laikrodis – daugybė išvaizdos variantų. Vargu, ar kas rastų priekaištų išmaniojo laikrodžio „Samsung Galaxy Watch“ dizainui. Vis dėlto, gamintojas paliko galimybę patiems koreguoti laikrodžio išvaizdą keičiant ciferblato stilių ar apyrankę. Juks visiems kartais norisi pokyčių! „Galaxy Apps“ parduotuvėje rasite daugybę išmaniajam laikrodžiui „Galaxy Watch“ pritaikytų ciferblatų – galėsite keisti kad ir keliskart per dieną. Šiam laikrodžiui tinka standartinės 22 mm pločio apyrankės, tad nesunkiai suteiksite įrenginiui sportiškumo ar solidumo.
 
Aplodismentų vertas ekranas. „Samsung“ yra vienas populiariausių ir pažangiausių televizorių gamintojų, tad tiksliai žino, koks turi būti ekranas, kad jame informaciją visada matytume aiškiai. Išmaniojo laikrodžio „Samsung Galaxy Watch“ „Super AMOLED“ ekranas stebina savo ryškumu ir spalvomis. Ekrano ryškumas automatiškai prisitaiko prie aplinkos, tad jame viską aiškiai matysite ir spiginant saulei, ir prietemoje.
 
Rinkitės iš 39 fizinės veiklos rūšių. Išmanusis laikrodis „Samsung Galaxy Watch“ pasižymi įspūdingu fizinių veiklų ir pratimų sąrašu. Įrenginys atpažįsta ir fiksuoja net 39 veiklų rezultatus. Pilatesas, joga, bėgimas, irklavimo treniruoklis ar paprasčiausi pritūpimai – „Samsung Galaxy Watch“ supras, ką darote ir fiksuos visus reikiamus rodiklius. Toks didelis pasirinkimas ypač pravers, jei norite susidėlioti mankštos pratimų ar jėgos treniruotės programą. Pasirinkite 6 pratimus ir susitelkite į treniruotę: laikrodis atpažins, kurį pratimą atliekate ir vėliau pateiks treniruotės rezultatus.
 
Visa aktyvumo statistika – vienoje programėlėje. Išmanusis laikrodis „Samsung Galaxy Watch“ užfiksuotus duomenis automatiškai sinchronizuoja su programėle „S Health“. Tad visos dienos nueitų žingsnių, įveiktų aukštų, atliktų treniruočių, miego kokybės, širdies ritmo, sudegintų kalorijų ir kitus fizinio aktyvumo rodiklius galėsite peržiūrėti tiesiog savo išmaniojo telefono ekrane. O peržvelgę išsamią savaitės ar mėnesio statistiką, įvertinsite padarytą pažangą.
 
Pasiruoškite aktyviai dienai. Vos pabudę neskubėkite čiupti telefoną ar kompiuterį ir tikrintis dienos darbotvarkės. Suplanuotų ir kalendoriuje įrašytų susitikimų, darbų bei kitų veiklų planą artimiausioms 10-čiai valandų primins išmanusis laikrodis „Samsung Galaxy Watch“. Naujasis funkcionalumas „My Day“ laikrodžio ekrane patraukliai ir aiškiai atvaizduoja dienos planą. Pakanka užmesti žvilgsnį ir pasirengti aktyviai dienai.
 
Visi pranešimai – tiesiog ant riešo. Nepraleiskite nė vieno svarbaus skambučio ar žinutės. Sujunkite savo telefoną ir išmanųjį laikrodį „Samsung Galaxy Watch“ „Bluetooth“ ryšiu ir pranešimus apie gautas žinutes, el. laiškus, skambučius bei naujausius „Facebook“ įvykius matysite tiesiog laikrodžio ekrane.
 
Muzika suteikia energijos.Jei mėgstate sportuoti lydimi muzikos, galėsite pasileisti į įrenginio vidinę atmintį įrašytus kūrinius ar pasileidę programėlę „Spotify“. Ypač patogu sportuojant muzikos klausytis per belaides sporto ausines – jos netrukdo judėti, nes su išmaniuoju laikrodžiu jungiasi per „Bluetooth“ ryšį, o ne
laidais.
 
„Galaxy Apps“ – išnaudokite visas galimybes. Daugelį programėlių, kuriomis esate pratę naudotis savo išmaniuosiuose telefonuose, galite parsisiųsti tiesiai į išmanųjį laikrodį „Samsung Galaxy Watch“. „Galaxy Apps“ parduotuvėje rasite daugybę įvairiausių programėlių, pritaikytų Jūsų išmaniajam laikrodžiui, todėl nesunkiai jį pritaikysite savo poreikiams bei dar geriau išnaudosite laikrodžio galimybes.
  
* Kad išnaudotumėte visas išmaniojo laikrodžio „Samsung Galaxy Watch“ galimybes, reikalingas išmanusis įrenginys su „Android 5.0“, „iOS 9.0“ ar naujesnėmis šių operacinių sistemų versijomis bei ne mažiau nei 1,58 GB atminties.

Samsung

Galaxy Watch 42mm išmanusis laikrodis Rose Gold: Parametrai

Bendra informacija

eSIMNe
Matmenys45.7mm x 41.9mm x 12.7mm
Svoris (g)49
Operacinė sistemaTizen

Ekranas

Ekrano tipasSuper AMOLED
Ekrano įstrižainė (coliais)1.2
Ekrano raiška (pikseliais)360 x 360

Jutikliai ir funkcijos

JutikliaiAkcelerometras, barometras, giroskopinis jutiklis, pulsometras, šviesos jutiklis

Ryšys ir duomenų perdavimas

Vietos nustatymasGPS,Glonass
Wi-Fi802.11 b/g/n 2.4GHz
NFCTaip
BluetoothBluetooth v4.2 (A2DP,AVRCP,HFP,HSP)

Procesorius ir atmintis

Procesorius1.15GHz Dviejų branduolių
Darbinė atmintis (RAM)0.75 GB
Vidinė atmintis4 GB

Baterija

Baterijos talpa (mAh)270
Įprastas naudojimosi laikas (valandomis)Virš 45 val.
Naudojimosi laikas naudojant nedaugVirš 120 val.
Integruota baterijaTaip
Gaukite pasiūlymą

Mane domina: