• Išsiuntimas tą pačią dieną
 • 14 d. grąžinimo garantija
 • Nemokamas
  pristatymas
 • Pradinė
  įmoka

Išparduota Apgailestaujame, tačiau šiuo metu prekės neturime.

Fitbit

Inspire HR išmanusis laikrodis

Fitbit Inspire HR išmanusis laikrodis

1 / 2

Noriu gauti priminimą el. laišku, jei prekė grįžtų į prekybą:

Išparduota Apgailestaujame, tačiau šiuo metu prekės neturime.

Fitbit

Inspire HR išmanusis laikrodis

Noriu gauti priminimą el. laišku, jei prekė grįžtų į prekybą:

Fitbit

Inspire HRišmanusis laikrodis Purple: Apžvalga


BITĖS Profo apžvalga

 • Seka fizinį aktyvumą: skaičiuoja per dieną nueitus žingsnius, atstumą, sudegintas kalorijas ir aktyviai praleistą laiką.
 • Nuolat matuoja širdies ritmą. Pagal šį rodiklį nustato miego kokybę, streso bei fizinio parengtumo lygį.
 • „SmartTrack“ technologija automatiškai atpažįsta įvairias sporto veiklas ir fiksuoja rezultatus.
 • Daugiau nei 15 iš anksto parengtų treniruočių.
 • Išmanūs priminimai. Apyrankė primins, kada metas pajudėti, o padažnėjus širdies ritmui pasiūlys atlikti kvėpavimo pratimus.
 • Atsparus vandeniui iki 50 m gylio. Segint apyrankę galima maudytis ir plaukioti baseine ar ežere.
 • „Ryškus jutiklinis OLED ekranas, kuriame telpa visa svarbiausia informacija apie Jūsų fizinį aktyvumą.
 • Pranešimus apie gautas žinutes, socialinių tinklų pranešimus, skambučius bei kalendoriaus įvykius matysite apyrankės ekrane.
 • Speciali „Fitbit“ programėlė – išsami aktyvumo statistika vienoje vietoje.
 • Galima keisti ciferblato išvaizdą ir apyrankės dirželius - pritaikykite apyrankę prie savo stiliaus.
 • Iki 5 dienų laikanti baterija.
fitbit inspire HR | BITĖ


Sportuokite efektyviau

Išbandykite daugiau nei 15 išmaniojoje apyrankėje „Fitbit Inspire HR“ įdiegtų treniruočių – nuo bėgimo ar ėjimo iki dviračių ar jogos. Nustatę pageidaujamą sudegintų k alorijų, atstumo ar laiko tikslą, gausite pranešimą, kai jį pasieksite. O apyrankę prijungę prie telefono GPS, jos e krane realiu laiku matysite nueitą ar nubėgtą atstumą bei greitį, o „Fitbit“ programėlėje – ir judėjimo trajektoriją.
 

Atpažįsta sporto veiklas

Dėka „SmartTrack“ technologijos išmanioji apyrankė „Fitbit Inspire HR“ automatiškai atpažįsta daugelį sportinių veiklų. Tiesiog sutelkite visą dėmesį į treniruotę, o apyrankė pati atpažins, ką sportuojate, tiksliai fiksuos reikiamus rezultatus ir atvaizduos juos „Fitbit“ programėlėje.
 
fitbit inspire HR | BITĖ
fitbit inspire HR | BITĖ

Baterijos užteks 5 dienoms

Išmaniosios apyrankės „Fitbit Inspire HR“ baterijos nereikės krauti kasdien. Įrenginį naudodami vidutiniu intensyvumu, baterija laikys iki 5 dienų.
 

Nepraleiskite nieko svarbaus

Susieję išmaniąją apyrankę „Fitbit Inspire HR“ su savo išmaniuoju telefonu ir jam esant netoliese, apyrankės ekrane matysite pranešimus apie gautus el. laiškus, skambučius, žinutes ar socialinių tinklų įvykius.
 
fitbit inspire HR | BITĖ
fitbit inspire HR | BITĖ

Patogi ir stilinga

Lengva, patogi ir stilingai atrodanti išmanioji apyrankė „Fitbit Inspire HR“ tiks prie daugelio aprangos stilių bei Jūsų aksesuarų. Be to, užsimanę įrenginio išvaizdą galėsite nesunkiai pakeisti specialiai „Fitbit“ įrenginiams pritaikytų programėlių galerijoje „Fitbit App Gallery“ išsirinkę Jums patinkantį ciferblato stilių. Na, o jei norėsite labiau matomų pokyčių, galėsite pakeisti ir apyrankės dirželį.

Išsami statistika – vienoje vietoje

Į savo išmanųjį įrenginį pars isiuntę „Fitbit“ programėlę, joje matysite visus savo fizinio aktyvumo, širdies ritmo bei miego kokybės rodiklius, j ų dinamiką ilgesniu laikotarpiu, treniruočių metu daromą pažangą. Taip pat galėsite nustatyti ar koreguoti aktyvumo ti kslus. Išmanioji apyrankė „Fitbit Inspire HR“ duomenis su programėle sinchronizuoja automatiškai, per „Bluetooth“ ryšį.
fitbit inspire HR | BITĖ
fitbit inspire HR | BITĖ

Tinka plaukikams

Į ežerą ar baseiną galite šokti nesibaimi ndami sugadinti savo išmaniąją apyrankę. „Fitbit Inspire HR“ atspari vandeniui iki 50 m gylio.

Suvaldykite stresą

Padažnėjęs širdies pulsas reiškia išaugusį streso lygį. Užfiksavusi netikėtai padažnėjusį širdies ritmą, išmanioji apyrankė „Fitbit Inspire HR“ tuoj pat pasiūlys Jums nusiraminti, atliekant kelis nesudėtingus kvėpavimo pratimus.
fitbit inspire HR | BITĖ
fitbit inspire HR | BITĖ

Metas pajudėti!

Jei pernelyg ilgai užsisėdėsite darbe ar namuose prie televizoriaus e krano išmanioji apyrankė „Fitbit Inspire HR“ draugiškai primins, kad metas pramankštinti kojas ir nueiti bent 250 žingsn ių kas valandą. Šią užduotį įvykdę, būsite pagirti savo išmaniojo kompaniono.

Už kokybišką miegą

Nuo to, kiek ir kaip miegame naktį, priklauso, kaip jaučiamės dieną. Išmanioji apyrankė „Fitbit Inspire HR“ seks Jūsų miego etapus ir išanalizavusi jų kokybę, pateiks patarimų, kaip ją pagerinti ir kasnakt puikiai išsimiegoti.
fitbit inspire HR | BITĖ
Pažangiausios ir itin tikslios „Fitbit“ technologijos bei stilingas dizainas už palankią kainą. Tai – išmanioji apyrankė „Fitbit Inspire HR“. Šis įrenginys ne tik pasižymi itin tiksliu širdies ritmo matavimu. Jame rasite bene visas svarbiausias funkcijas, skirtas tiek fiziniam aktyvumui ir sportui, tiek kasdieniam gyvenimui.
 
Išmanioji apyrankė „Fitbit Inspire HR“ seka ir fiksuoja dienos fizinio aktyvumo rodiklius: nueitus žingsnius, atstumą, sudegintas kalorijas, aktyviai praleistą laiką. O išanalizavusi širdies ritmo kitimą, apyrankė pateiks Jums vertingų patarimų ir įžvalgų dėl miego kokybės, primins, kad laikas pajudėti, arba pasiūlys atlikti kvėpavimo pratimus stresui numalšinti.
 
Ši apyrankė aprūpinta tiek fiziniam aktyvumui ir sportui, tiek kasdieniam gyvenimui skirtais funkcionalumais, sekančiais bei analizuojančiais duomenis ir net duodančiais naudingus patarimus naudotojui. Pavyzdžiui, remdamasi širdies ritmo duomenimis, išmanioji apyrankė „Fitbit Charge 3“ nustato žmogaus miego kokybę bei streso lygį, primena bent šiek tiek pajudėti, jei per ilgai užsisėdite, arba pasiūlo atlikti kvėpavimo pratimus, kad nurimtumėte.
 
Įrenginys, nuolat sekantis Jūsų fizinį aktyvumą, ir pats pasižymi ištverme – išmanioji apyrankė „Fitbit Inspire HR“ yra atspari vandeniui, taigi segint ją drąsiai galima ne tik maudytis duše, bet ir plaukioti ežere ar baseine. Be to, ją reikia įkrauti tik kas 5 dienas.
 
Neabejokite, jei esate pasiryžę gyventi aktyviai, išmanioji apyrankė „Fitbit Inspire HR“ taps patikima Jūsų kompanione.
 
* Išmanioji apyrankė „Fitbit Charge 3“ nėra savarankiškai veikiantis įrenginys. Norint išnaudoti jos visas galimybes, būtina turėti išmanųjį įrenginį, veikiantį su „Android“ ar „iOS“ operacine sistema, bei palaikantį „Bluetooth“ ryšį.
Gaukite pasiūlymą

Mane domina: