Meniu

Fitbit Inspire HR išmanusis laikrodis

Fitbit Inspire HR išmanusis laikrodis

1 / 2

Fitbit Inspire HR išmanusis laikrodis

Pirkite „Fitbit Inspire HR“ išmanųjį laikrodį internetu, o pateikus užsakymą iki 15val. pristatysime kitą darbo dieną. Pristatymas - nemokamas.

Spalva

PVM

 • Mokant iš karto

  99,00 €


BITĖS Profo apžvalga

 • Seka fizinį aktyvumą: skaičiuoja per dieną nueitus žingsnius, atstumą, sudegintas kalorijas ir aktyviai praleistą laiką.
 • Nuolat matuoja širdies ritmą. Pagal šį rodiklį nustato miego kokybę, streso bei fizinio parengtumo lygį.
 • „SmartTrack“ technologija automatiškai atpažįsta įvairias sporto veiklas ir fiksuoja rezultatus.
 • Daugiau nei 15 iš anksto parengtų treniruočių.
 • Išmanūs priminimai. Apyrankė primins, kada metas pajudėti, o padažnėjus širdies ritmui pasiūlys atlikti kvėpavimo pratimus.
 • Atsparus vandeniui iki 50 m gylio. Segint apyrankę galima maudytis ir plaukioti baseine ar ežere.
 • „Ryškus jutiklinis OLED ekranas, kuriame telpa visa svarbiausia informacija apie Jūsų fizinį aktyvumą.
 • Pranešimus apie gautas žinutes, socialinių tinklų pranešimus, skambučius bei kalendoriaus įvykius matysite apyrankės ekrane.
 • Speciali „Fitbit“ programėlė – išsami aktyvumo statistika vienoje vietoje.
 • Galima keisti ciferblato išvaizdą ir apyrankės dirželius - pritaikykite apyrankę prie savo stiliaus.
 • Iki 5 dienų laikanti baterija.
 
Pažangiausios ir itin tikslios „Fitbit“ technologijos bei stilingas dizainas už palankią kainą. Tai – išmanioji apyrankė „Fitbit Inspire HR“. Šis įrenginys ne tik pasižymi itin tiksliu širdies ritmo matavimu. Jame rasite bene visas svarbiausias funkcijas, skirtas tiek fiziniam aktyvumui ir sportui, tiek kasdieniam gyvenimui.
 
Išmanioji apyrankė „Fitbit Inspire HR“ seka ir fiksuoja dienos fizinio aktyvumo rodiklius: nueitus žingsnius, atstumą, sudegintas kalorijas, aktyviai praleistą laiką. O išanalizavusi širdies ritmo kitimą, apyrankė pateiks Jums vertingų patarimų ir įžvalgų dėl miego kokybės, primins, kad laikas pajudėti, arba pasiūlys atlikti kvėpavimo pratimus stresui numalšinti.
 
Ši apyrankė aprūpinta tiek fiziniam aktyvumui ir sportui, tiek kasdieniam gyvenimui skirtais funkcionalumais, sekančiais bei analizuojančiais duomenis ir net duodančiais naudingus patarimus naudotojui. Pavyzdžiui, remdamasi širdies ritmo duomenimis, išmanioji apyrankė „Fitbit Charge 3“ nustato žmogaus miego kokybę bei streso lygį, primena bent šiek tiek pajudėti, jei per ilgai užsisėdite, arba pasiūlo atlikti kvėpavimo pratimus, kad nurimtumėte.
 
Įrenginys, nuolat sekantis Jūsų fizinį aktyvumą, ir pats pasižymi ištverme – išmanioji apyrankė „Fitbit Inspire HR“ yra atspari vandeniui, taigi segint ją drąsiai galima ne tik maudytis duše, bet ir plaukioti ežere ar baseine. Be to, ją reikia įkrauti tik kas 5 dienas.
 
Neabejokite, jei esate pasiryžę gyventi aktyviai, išmanioji apyrankė „Fitbit Inspire HR“ taps patikima Jūsų kompanione.
 
Dienos aktyvumo rodikliai – apyrankės ekrane. Kiekvienas Jūsų žingsnis, sudeginta kalorija ar aktyviai praleistas laikas veda link sveikatingumo tikslų įgyvendinimo. Todėl išmanioji apyrankė „Fitbit Inspire HR“ skaičiuoja per dieną įveiktus žingsnius, atstumą, fiziškai aktyvų laiką bei sudegintų kalorijų skaičių. Kiekvieną iš šių rodiklių bet kuriuo metu galite pamatyti apyrankės ryškiame jutikliniame OLED ekrane.
 
Nuolat matuoja širdies ritmą. Širdies ritmas yra vienas svarbiausių rodiklių – pagal jį s prendžiama ne tik apie žmogaus fizinį parengtumą, bet ir apie bendrą sveikatos būklę. Treniruočių metu stebėkite, kokioje zonoje – riebalų deginimo, kardio ar piko – yra Jūsų širdies ritmas, kad palaikytumėte tinkamą treniruotės intensyvumą ir sportuotumėte efek tyviau. Informaciją apie širdies ritmą apyrankė naudoja Jūsų miego kokybei, streso lygiui bei individualiam fizinio parengtumo lyg iui nustatyti. Sportuojant pulsas matuojamas ir fiksuojamas kas sekundę, o likusį laiką – kas 5 sekundes.
 
Sportuokite efektyviau. Išbandykite daugiau nei 15 išmaniojoje apyrankėje „ Fitbit Inspire HR“ įdiegtų treniruočių – nuo bėgimo ar ėjimo iki dviračių ar jogos. Nustatę pageidaujamą sudegintų k alorijų, atstumo ar laiko tikslą, gausite pranešimą, kai jį pasieksite. O apyrankę prijungę prie telefono GPS, jos e krane realiu laiku matysite nueitą ar nubėgtą atstumą bei greitį, o „Fitbit“ programėlėje – ir judėjimo trajektoriją.
 
Atpažįsta sporto veiklas. Dėka „SmartTrack“ technologijos išmanioji apyrankė „Fitbit Inspire HR“ automatiškai atpažįsta daugelį sportinių veiklų. Tiesiog sutelkite visą dėmesį į treniruotę, o apyrankė pati atpažins, ką sportuojate, tiksliai fiksuos reikiamus rezultatus ir atvaizduos juos „Fitbit“ programėlėje.
 
Baterijos užteks 5 dienoms. Išmaniosios apyrankės „Fitbit Inspire HR“ baterijos nereikės krauti kasdien. Įrenginį naudodami vidutiniu intensyvumu, baterija laikys iki 5 dienų.
 
Nepraleiskite nieko svarbaus. Susieję išmaniąją apyrankę „Fitbit Inspire HR“ su savo išmaniuoju telefonu ir jam esant netoliese, apyrankės ekrane matysite pranešimus apie gautus el. laiškus, skambučius, žinutes ar socialinių tinklų įvykius.
 
Patogi ir stilinga. Lengva, patogi ir stilingai atrodanti išmanioji apyrankė „Fitbit Inspire HR“ tiks prie daugelio aprangos stilių bei Jūsų aksesuarų. Be to, užsimanę įrenginio išvaizdą galėsite nesunkiai pakeisti specialiai „Fitbit“ įrenginiams pritaikytų programėlių galerijoje „Fitbit App Gallery“ išsirinkę Jums patinkantį ciferblato stilių. Na, o jei norėsite labiau matomų pokyčių, galėsite pakeisti ir apyrankės dirželį.
 
Išsami statistika – vienoje vietoje. Į savo išmanųjį įrenginį pars isiuntę „Fitbit“ programėlę, joje matysite visus savo fizinio aktyvumo, širdies ritmo bei miego kokybės rodiklius, j ų dinamiką ilgesniu laikotarpiu, treniruočių metu daromą pažangą. Taip pat galėsite nustatyti ar koreguoti aktyvumo ti kslus. Išmanioji apyrankė „Fitbit Inspire HR“ duomenis su programėle sinchronizuoja automatiškai, per „Bluetooth“ ryšį.
 
Tinka plaukikams. Į ežerą ar baseiną galite šokti nesibaimi ndami sugadinti savo išmaniąją apyrankę. „Fitbit Inspire HR“ atspari vandeniui iki 50 m gylio.
 
Suvaldykite stresą. Padažnėjęs širdies pulsas reiškia išaugusį streso lygį. Užfiksavusi netikėtai padažnėjusį širdies ritmą, išmanioji apyrankė „Fitbit Inspire HR“ tuoj pat pasiūlys Jums nusiraminti, atliekant kelis nesudėtingus kvėpavimo pratimus.
 
Metas pajudėti! Jei pernelyg ilgai užsisėdėsite darbe ar namuose prie televizoriaus e krano išmanioji apyrankė „Fitbit Inspire HR“ draugiškai primins, kad metas pramankštinti kojas ir nueiti bent 250 žingsn ių kas valandą. Šią užduotį įvykdę, būsite pagirti savo išmaniojo kompaniono.
 
Už kokybišką miegą. Nuo to, kiek ir kaip miegame naktį, priklauso, kaip jaučiamės dieną. Išmanioji apyrankė „Fitbit Inspire HR“ seks Jūsų miego etapus ir išanalizavusi jų kokybę, pateiks patarimų, kaip ją pagerinti ir kasnakt puikiai išsimiegoti.
 
* Išmanioji apyrankė „Fitbit Charge 3“ nėra savarankiškai veikiantis įrenginys. Norint išnaudoti jos visas galimybes, būtina turėti išmanųjį įrenginį, veikiantį su „Android“ ar „iOS“ operacine sistema, bei palaikantį „Bluetooth“ ryšį.