Meniu

Amaryllo iSensor HD apsaugos kamera

Amaryllo iSensor HD apsaugos kamera

1 / 2

Amaryllo iSensor HD apsaugos kamera

PVM

  • Mokant iš karto

    129,00 €

 
  • „HD“ raiška ir 240 laipsnių regos kampas.
  • Sinchronizuota su nemokama debesų saugykla.
  • 256 bitų duomenų šifravimas.
  • Naudoja minimaliai energijos.
  • Lengva perkelti į kitą vietą.
Amaryllo iSensor HD apsaugos kamera
„Amaryllo iSensor HD“ kamera veiksmingai saugos Jūsų namus – įrenginys gali filmuoti „HD“ raiška, o kameros regos kampas siekia net 240 laipsnių! Šią kamerą galite naudoti namuose, biure, garaže ar bet kurioje kitoje patalpoje. Tai lengvas, patogiai perkeliamas įrenginys.
 
„Amaryllo iSensor HD“ kamera automatiškai visą medžiagą saugos nemokamoje debesų talpykloje. Jeigu interneto tiekimas netyčia nutrūktų, ne bėda. Įrenginys turi 8 GB vidinės atminties, todėl jaudintis, kad įrašai liks neišsaugoti, neverta.
 
Norint įdiegti „Amaryllo iSensor HD“ nereikės pirkti jokių papildomų įrenginių ar priedų, kamerą galėsite patogiai valdyti naudodami bevielį internetą savo telefone ar planšetiniame kompiuteryje.
 
Matysite viską ir visada. „Amaryllo iSensor HD“ turi „HD“ raiškos kamerą su naktiniu režimu ir regos kampu iki 240 laipsnių. Taigi su ja galėsite stebėti viską ir visada. Kamera turi ir įmontuotus judesio bei garso jutiklius, kurie įspės Jus pranešimu, jeigu namuose ar kieme kažkas apsilankys be Jūsų žinios.
 
Visada saugūs duomenys. Visi įrašai yra apsaugoti naudojant 256 šifravimą. Be to, įrašai iš karto keliami į nemokamą debesų saugyklą. Jeigu interneto ryšys netyčia nutrūktų, „Amaryllo iSensor HD“ juos išsaugos 8 GB vidinėje atmintyje.
 
Saugo 24/7. Ši apsaugos kamera naudoja itin mažai elektros energijos, ją galima pakrauti netgi pačia paprasčiausia nešiojama telefono baterija. O saugos ji Jūsų namus visą parą, septynias dienas per savaitę. Be to, kamerą paprasta ir lengva pernešti ir perstatyti, todėl dažnas vietos keitimas nekels jokio nepatogumo.
 
* „Amaryllo iSensor HD“ nėra savarankiškai veikiantis įrenginys ir, norint juo naudotis, būtina turėti telefoną ar planšetinį kompiuterį, veikiantį su „Android 4.1“,„iOS 7“ ar naujesnėmis šių OS versijomis.