• Greitas pristatymas Išsiuntimas tą pačią dieną
 • Gražinti lengva 14 d. grąžinimo garantija
 • Nemokėkite už pristatymą Nemokamas
  pristatymas
 • Nulis eurų pradinė įmoka Pradinė
  įmoka

LG 43" 4K UR80 43UR80003LJ išmanusis televizorius Black

LG 43" 4K UR80 43UR80003LJ išmanusis televizorius

Išsiuntimas tą pačią dieną
 • LG 43
 • LG 43
 • LG 43
 • LG 43
1 / 2
Veikia su „Go3“
LG

43" 4K UR80 43UR80003LJ išmanusis televizorius

Black

PVM

Galimi mokėjimo būdai Pasirinkite jums tinkamiausią

LG

43" 4K UR80 43UR80003LJ išmanusis televizorius Black: Apžvalga

BITĖS Profo apžvalga

Privalumai
 • „HDR10 Pro“ technologija, sukurta detaliam vaizdui;
 • „α5 AI 4K“ šeštos kartos procesorius pagerina turinio kokybę;
 • „AI Sound Pro“ garso funkcija;
 • „Go3“ veikia be priedėlio. 
Patobulinkite savo pramogų patirtį su „LG 43" 43UR80003LJ“ 43 colių įstrižainės televizoriumi, kuriame susilieja stilius, tvarumas ir aukščiausios technologijos. Jo aptakus, plonas dizainas sklandžiai papildo gyvenamąją erdvę kartu su ekologiška pakuote, kuri atspindi kūrėjų vertybes. Televizoriaus ekrane įdiegta „4K HDR10 Pro“ technologija suteikia ryškių spalvų ir kontrastingų detalių, kad užtikrintų įtraukiančią patirtį. Be to, įrenginys padidina ne 4K turinį iki 4K kokybės užtikrindamas, kad kiekviena akimirka būtų vizualinis šedevras. Žaidimų entuziastams „α5 AI 4K“ šeštos kartos procesorius padės kiekviename žaidimų mūšio lauke, tvarkai namuose palaikyti „Go3“ programėlė integruota televizoriuje!
KUR TVARUMAS IR STILIUS SUSILIEJA | BITĖ


KUR TVARUMAS IR STILIUS SUSILIEJA

Įsijauskite į harmoningą gamtos ir stiliaus sintezę su „LG 43" 43UR80003LJ“ televizoriumi. Jo aptakus ir plonas dizainas sklandžiai integruojasi į bet kurią gyvenamąją erdvę ir siūlo vizualinį šedevrą, kuris papildo aplinką. Netgi pakuotė atspindi ekologiškas vertybes, joje yra minimalistinis vienspalvis spaudinys iš perdirbtos medžiagos, užtikrinančios, kad pramogų pasirinkimas būtų tiek pat tvarus, kiek stilingas!
 


PATIRTIS, KURI PRANOKSTA LŪKESČIUS

„HDR10 Pro“ technologija, integruota „LG 43" 43UR80003LJ“ išmaniajame televizoriuje, sukuria įtraukiančią patirtį su optimizuotu ryškumu, ryškiomis spalvomis ir akį traukiančiomis detalėmis. 43 colių įstrižainės UHD ekrane galima patobulinti ne 4K turinį iki stulbinančios 4K kokybės, tad akys bus lepinamos turiniu, pilnu kontrastingų spalvų. Dinamiškas atspalvių vaizdavimas bei režisieriaus režimas tik praturtins pramogas ir leis mėgautis jomis be trukdžių.
 
PATIRTIS, KURI PRANOKSTA LŪKESČIUS | BITĖ
GARSAS, KURĮ IŠGIRDĘ PASAKYSITE „WOW“ | BITĖ


GARSAS, KURĮ IŠGIRDĘ PASAKYSITE „WOW“

Patirkite pojūčių simfoniją su modernia garso sistema. Nesvarbu, ar žiūrite filmus, ar žaidžiate, o gal mėgaujatės muzika? Galite tikėtis ne mažiau kaip krištolo skaidrumo garso, kuris pakylės pramogas į naujas aukštumas. Dėl WOW sąsajos patirsite intuityviai prisitaikančią audiovizualinę raišką. Pasinerkite į neprilygstamos kokybės pasaulį, kuriame kiekviena nata, dialogas ir efektas rezonuoja su kvapą gniaužiančiu aiškumu.
 


NAUJO LYGIO REALIZMAS

Išlaisvinkite visas savo žaidimų patirties galimybes naudodami pažangiausią „α5 AI 4K“ šeštos kartos procesorių, integruotą „LG 43" 43UR80003LJ“ televizoriuje. Šis galingas procesorius užtikrina, kad žaidimai veiktų neprilygstamai greitai ir tiksliai, panardindami į realistiškai atvaizduojamą turinį. Naudodami žaidimo valdymo skydelį galite greitai ir lengvai optimizuoti kiekvieną žaidimų aspektą pagal žaidimo žanrą. Be to, LG partnerystė su pirmaujančiais pramonės kūrėjais garantuoja, kad galėsite pasinerti į naujausius HDR žaidimus.
 
NAUJO LYGIO REALIZMAS | BITĖ
PRIVALUMAI | BITĖ


PRIVALUMAI

„ThinQ AI“ ir „webOS 23“ sklandžiai susilieja, kad suteiktų asmeninio patogumo pasaulį, paversdami televizorių išmaniuoju pagalbininku, pritaikytu unikaliems poreikiams. Mėgaukitės sporto naujiniais realiuoju laiku ir pranešimais apie artėjančias rungtynes. Negana to, dirbtinio intelekto algoritmai, reaguodami į balsą ir paieškos istoriją, gilina rekomendacijų atitikimą kiekvieno šeimos nario poreikiams. Pasinerkite į neprilygstamą pramogų židinį, kuris leis prieiti prie daugybės srautinio perdavimo paslaugų, įskaitant „Netflix“, „Disney+“ ir „Apple TV+“. Negana to, „Go3“ veikia be priedėlio.
 

LG

43" 4K UR80 43UR80003LJ išmanusis televizorius Black: Parametrai

Bendra informacija

Pakuotės išmatavimai1055 mm x 660 mm x 142 mm
Matmenys be stovo (mm)967 mm x 564 mm x 57,1 mm
Matmenys su stovu (mm)967 mm x 621 mm x 216 mm
Svoris be stovo (kg)8,8
Svoris su stovu (kg)8,9
Modelis43UR80003LJ
Operacinė sistemawebOS

Ekranas

Ekrano technologijaLED
Ekrano įstrižainė (coliais)43
Ekrano raiška (pikseliais)4K (3840 x 2160)
Ekrano atnaujinimo dažnis50 Hz

Duomenų perdavimas ir jungtys

Wi-FiWi-Fi 5
LAN jungtisTaip
HDMI jungtys3
USB jungtys2
Kitos jungtys2 x RF įvestis, Cl jungtis

Kita

Energijos efektyvumo klasėG
KitaHGIG režimas, ALLM, Žaidimų Optimizacijos meniu, Apple Airplay2, Pilnavertė naršyklė, Šeimos nustatymai, ThinQ, Sporto pranešimai
KitaLG Sound Sync, Clear Voice Pro, AI Sound, Sound Mode Share, AI Acoustic Tuning
Veikia su „Go3“Taip

Papildoma informacija

Energijos etiketė padeda vartotojams pasirinkti produktus, kurie sunaudoja mažiau energijos ir išteklių, taigi sumažina eksploatavimo išlaidas. Šios gairės yra skirtos padėti suprasti energijos ženklinimo reikalavimus, kurių reikia laikytis parduodant elektros prietaisus internetu. Jie padės užtikrinti taikomų įstatymų laikymąsi.

Parametrai

LG 43" 4K UR80 43UR80003LJ išmanusis televizorius Black: atsiliepimai