„Bitė Lietuva“ patikrino ryšio kokybę Europoje: turime kuo didžiuotis

5G tinklo ryšio kokybė Lietuvoje – viena geriausių Europoje. Su tokia išvada grįžo „Bitė Lietuva“ inžinierių komanda, pirmą kartą įgyvendinusi tokio masto ryšio ekspediciją dešimtyje Europos šalių. Beveik dvi savaites trukusios kelionės metu atlikta per tūkstantį skirtingų parametrų matavimų, siekiant įvertinti ryšio kokybę ne tik didžiausiose Senojo žemyno sostinėse, bet ir kitose turistų gausiai lankomose vietose, rašoma pranešime žiniasklaidai.

Skaityti daugiau
„Bitė“ vykdo didžiausią IT projektą per 20 metų: ryšys veiks įprastai, bet galimi klientų aptarnavimo sutrikimai | BITĖ

„Bitė“ vykdo didžiausią IT projektą per 20 metų: ryšys veiks įprastai, bet galimi klientų aptarnavimo sutrikimai

„Bitė Lietuva“ diegia naują Centrinę klientų sistemą. Sistemos diegimo laikotarpiu, naktį iš šeštadienio į sekmadienį (nuo liepos 13 d. 20 val. iki liepos 14 d. 10 val.), galimi laikini klientų aptarnavimo sutrikimai, neveiks savitarnos sistemos. Vis tik sistemos diegimo laikotarpiu klientai galės skambinti, rašyti ir naudotis kokybišku internetu bei kitomis paslaugomis kaip įprasta, rašoma pranešime žiniasklaidai.

Skaityti daugiau
Planuojantiems vasaros keliones Lietuvoje atrinko geriausias programėles | BITĖ

Planuojantiems vasaros keliones Lietuvoje atrinko geriausias programėles

Įsibėgėjusi vasara vilioja ne tik pramogomis gryname ore, bet ir išvykomis Lietuvoje. Kad kelionės būtų lengvesnės, patariama nepamiršti išmaniojo telefono siūlomų galimybių – specialių programėlių pagalba planuoti maršrutus, sekti orų prognozes, kurios gerokai mažiau klysta, ar įamžinti vasaros įspūdžius. Ekspertai atrinko geriausias programėles šios vasaros kelionėms Lietuvoje.

Skaityti daugiau
Nukeliauk vasarą – TOP5 lankytinos vietos Kauno rajone | BITĖ

Nukeliauk vasarą – TOP5 lankytinos vietos Kauno rajone

Jeigu norite nuvažiuoti prie jūros, bet trūksta laiko važiuoti prie jūros – aplankykite kaunietišką pajūrį. Jūrą čia nuvogęs kreivai išdykęs upių karalaitis Nemunas, dangų remia neaprėpiami pušynai. Metro bangų gal ir nerasite, bet labai gerą jausmą, gražiausius saulėlydžius ir gamtos pasaką – tikrai. Ar žinote, kur tai yra? Skaitykite žemiau ir šią vasarą nukeliaukite Lietuvą.

Skaityti daugiau
Gaukite pasiūlymą

Mane domina: