Vadovas

Nikita Sergienko

 

BITĖS grupės generalinis direktorius

Nikita Sergienko BITĖS įmonių grupei vadovauja nuo 2016 metų.

Iki tol 7 metus ėjo BITĖS finansų ir technikos vadovo pareigas. Dar anksčiau patirtį šiame sektoriuje įvairiose pozicijose kaupė telekomunikacijų bendrovėse „Rambler Media Limited“ bei „Tele 2“.

N. Sergienko įgijo verslo administravimo magistro (MBA) laipsnį Fuqua verslo mokykloje (Duke universitetas, JAV). BITĖS įmonių grupės vadovas taip pat turi kvalifikuoto apskaitininko (CPA) licenciją Ilinojaus valstijoje (JAV) bei yra Amerikos kvalifikuotų apskaitininkų instituto (AICPA – American Institute of Certified Public Accountants) narys.

 

2015 m. gruodžio 24 d. pasirašyta sutartimi JAV investicijų bendrovė „Providence“ įsigijo „Bitės“ bendrovių grupę ir tapo naujaja BITĖS grupės akcininke.

Apie „Providence“: „Providence Equity Partners“ yra pirmaujanti pasaulyje privataus kapitalo bendrovė, investuojanti į žiniasklaidos, komunikacijos, švietimo ir informacinių technologijų įmones. „Providence“ valdomų fondų vertė viršija 40 mlrd. JAV dolerių, o nuo įkūrimo 1989 metais bendrovė investavo į daugiau nei 140 įmonių visame pasaulyje. „Providence“ įsikūrusi (JAV) bei turi biurus Niujorke, Londone, Honkonge, Singapūre ir Naujajame Delyje. Bendrovė yra investavusi į tokias kompanijas, kaip „Eircom“ (Airija), „Warner Music Group“ (JAV), „Digiturk“ (Turkija), „idea Cellular“ (Indija), „Ironman“, HSE24 ir kitas gerai žinomas savo sektorių lyderes.

Daugiau informacijos apie „Providence“ galima rasti www.provequity.com.

Jūsų patogumui ir geresnei patirčiai svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Paspaudę SUTINKU arba tęsdami naršymą, Jūs sutinkate, kad slapukai būtų įrašomi. Daugiau informacijos apie slapukus.
Gaukite BITĖS pasiūlymą

Gaukite BITĖS pasiūlymą

+370
Užpildydamas formą sutinku, kad BITĖ susisiektų su manimi dėl šio pasiūlymo ar pateiktų kitus savo prekių ar paslaugų pasiūlymus.
Serverio klaida, pabandykite dar kartą vėliau.

Ačiū

Jūsų duomenys sėkmingai priimti.
Susisieksime su jumis netrukus.