Laimėjimai, kuriais
gera dalintis

Džiaugiamės, kad mūsų pastangas vertina tiek BITĖS klientai, tiek verslo bendruomenė – žmonės, dėl kurių dirbame ir tobulėjame kasdien.

BITĖ – technologijų sektoriaus lyderė Lietuvoje

Dienraščio „Verslo žinios“ prestižinio reitingo „Sektorių lyderiai 2018“ duomenimis, įvertinus didžiausių šalies technologijų bendrovių veiklos rezultatus, BITĖ – technologijų sektoriaus lyderė Lietuvoje. Šis reitingas sudaromas įvertinus šešis objektyvius rodiklius, o tyrime dalyvauja tik griežtus efektyvumo ir pelningumo kriterijus atitinkančios Lietuvos bendrovės.

Geriausias kainos ir kokybės santykis – BITĖJE

Šveicarijos organizacijos ICERTIAS atliktas tyrimas „Best Buy Award 2017“ parodė, jog tarp Lietuvos mobiliojo ryšio bendrovių būtent BITĖ pasižymi geriausiu kainos ir kokybės santykiu. Apklausų metu pirkėjai, remdamiesi asmenine patirtimi, minėjo, kad už sumokėtus pinigus būtent BITĖJE jie gauna daugiausia vertės.

Jūsų patogumui ir geresnei patirčiai svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Paspaudę SUTINKU arba tęsdami naršymą, Jūs sutinkate, kad slapukai būtų įrašomi. Daugiau informacijos apie slapukus.
Gaukite BITĖS pasiūlymą

Gaukite BITĖS pasiūlymą

+370
Užpildydamas formą sutinku, kad BITĖ susisiektų su manimi dėl šio pasiūlymo ar pateiktų kitus savo prekių ar paslaugų pasiūlymus.
Serverio klaida, pabandykite dar kartą vėliau.

Ačiū

Jūsų duomenys sėkmingai priimti.
Susisieksime su jumis netrukus.