Meniu

Laimėjimai, kuriais gera dalintis

Džiaugiamės, kad mūsų pastangas vertina tiek BITĖS klientai, tiek verslo bendruomenė – žmonės, dėl kurių dirbame ir tobulėjame kasdien.


BestBuy | BITĖ
  

Trečią kartą BITEI skirtas tarptautinis sertifikatas „Best Buy Award“

Trečią katą BITĖ pripažinta kaip geriausią kainos ir kokybės santykį siūlantis mobiliojo ryšio tiekėjas Lietuvoje, parodė Šveicarijos organizacijos ICERTIAS atliktas tyrimas „Best Buy Award 2020”. Pirmą kartą BITĖ įvertinta ir kaip geriausią kokybės ir kainos santykį siūlantis interneto ryšio tiekėjas Lietuvoje. „Best Buy“ įvertinimą mums suteikė mūsų ir konkurentų klientai, remdamiesi asmenine patirtimi. Šis apdovanojimas palengvins visų apsisprendimą ieškant geriausio išmaniųjų paslaugų teikėjo Lietuvoje – BITĖS.

Technologijų lyderis | BITĖ
 

BITĖ – technologijų sektoriaus lyderė Lietuvoje

BITĖ išrinkta stipriausia Lietuvos technologijų sektoriaus bendrove dienraščio „Verslo žinios“ apdovanojimuose „Sektorių lyderiai 2020“! Šį apdovanojimą pelnėme trečią kartą per paskutinius penkerius metus. Reitingas sudaromas įvertinus šešis objektyvius rodiklius, o tyrime dalyvauja tik griežtus efektyvumo ir pelningumo kriterijus atitinkančios Lietuvos bendrovės.
 

 laimejimas | BITĖ
  

BITĖ – tarp Europos TOP darbdavių

Ketvirtus metus iš eilės portalas „CV-Online“ mums skiria „TOP darbdavio“ apdovanojimą. O nuo dabar esame įrašyti ir į Europos TOP darbdavių gretas! Tarptautinė personalo valdymo konsultantė „Kincentric“ savo kasmetiniame tyrime „Best Employers 2019“ atidžiai tiria kaip savo darbovietę vertina darbuotojai. Rezultatai lėmė, kad BITĖ vienintelė Lietuvoje buvo tituluota šio tyrimo geriausio darbdavio vardu, aplenkėme Latvijos bei Estijos darbdavius. O „CV Banko“ ir Delfi.lt organizuotose Superdarbdavio rinkimuose BITĖ tapo Technologijų sektoriaus Superdarbdaviu 2019 m. Visa BITĖ džiaugiamės gavę šiuos apdovanojimus – įvertinimus už tai, kuo tikime ir ką puoselėjame daugelį metų. BITĖJE tai – „Bitiškos“ įmonės vertybės, kuriomis grindžiame viską, kas pas mus vyksta. Nuo išmanių vidinių projektų ir iniciatyvų, iki nuolatinio dėmesio klientams ir jų gyvenimą lengvinančių sprendimų kūrimo.

laimejimas | BITĖ
 

BITĖ pripažinta geriausiai klientus aptarnaujančia telekomunikacijų bendrove Lietuvoje

Kas geriausiai Lietuvoje aptarnauja savo klientus? Mes! Bet taip atsakydami puikiai suprantame, kad mūsų nuomonė – subjektyvi. O kas gali būti objektyviau, nei slapto pirkėjo tyrimas? Būtent tokį tyrimą šių metų vasario mėn. pirmąkart atliko bendrovė „Slapto prikėjo tyrimai“ (SPT), dirbanti su prekės ženklu „Dive Lietuva“. Tyrimu buvo siekta pamatuoti aptarnavimo kokybę Lietuvos telekomunikacijų sektoriuje. Taigi, slapti pirkėjai nustatė, kad geriausiai klientus aptarnaujame mes ir surinkome net 94,3 proc. iš 100 galimų. Vertiname tai ir stengsimės, kad šis procentinis įvertinimas augtų ir toliau!

Gaukite pasiūlymą
Mane domina: