Meniu

Laimėjimai, kuriais gera dalintis

Džiaugiamės, kad mūsų pastangas vertina tiek BITĖS klientai, tiek verslo bendruomenė – žmonės, dėl kurių dirbame ir tobulėjame kasdien.


BestBuy | BITĖ
  

Antrą kartą iš eilės BITEI skirtas tarptautinis sertifikatas „Best Buy Award“

Šveicarijos organizacijos ICERTIAS atliktas tyrimas „Best Buy Award 2018“ antrus metus iš eilės parodė, jog tarp mobiliojo ryšio bendrovių Lietuvoje būtent BITĖ pasižymi geriausiu kainos ir kokybės santykiu. „Best Buy“ įvertinimą mums suteikė mūsų bei konkurentų klientai, remdamiesi asmenine patirtimi. Tad šis apdovanojimas palengvins visų apsisprendimą ieškant geriausio išmaniųjų paslaugų teikėjo Lietuvoje – BITĖS.

 laimejimas | BITĖ
  

BITĖ – tarp Europos TOP darbdavių

Ketvirtus metus iš eilės portalas „CV-Online“ mums skiria „TOP darbdavio“ apdovanojimą. O nuo dabar esame įrašyti ir į Europos TOP darbdavių gretas! Tarptautinė personalo valdymo konsultantė „Kincentric“ savo kasmetiniame tyrime „Best Employers 2019“ atidžiai tiria kaip savo darbovietę vertina darbuotojai. Rezultatai lėmė, kad BITĖ vienintelė Lietuvoje buvo tituluota šio tyrimo geriausio darbdavio vardu, aplenkėme Latvijos bei Estijos darbdavius. O „CV Banko“ ir Delfi.lt organizuotose Superdarbdavio rinkimuose BITĖ tapo Technologijų sektoriaus Superdarbdaviu 2019 m. Visa BITĖ džiaugiamės gavę šiuos apdovanojimus – įvertinimus už tai, kuo tikime ir ką puoselėjame daugelį metų. BITĖJE tai – „Bitiškos“ įmonės vertybės, kuriomis grindžiame viską, kas pas mus vyksta. Nuo išmanių vidinių projektų ir iniciatyvų, iki nuolatinio dėmesio klientams ir jų gyvenimą lengvinančių sprendimų kūrimo.

laimejimas | BITĖ
 

BITĖ pripažinta geriausiai klientus aptarnaujančia telekomunikacijų bendrove Lietuvoje

Kas geriausiai Lietuvoje aptarnauja savo klientus? Mes! Bet taip atsakydami puikiai suprantame, kad mūsų nuomonė – subjektyvi. O kas gali būti objektyviau, nei slapto pirkėjo tyrimas? Būtent tokį tyrimą šių metų vasario mėn. pirmąkart atliko bendrovė „Slapto prikėjo tyrimai“ (SPT), dirbanti su prekės ženklu „Dive Lietuva“. Tyrimu buvo siekta pamatuoti aptarnavimo kokybę Lietuvos telekomunikacijų sektoriuje. Taigi, slapti pirkėjai nustatė, kad geriausiai klientus aptarnaujame mes ir surinkome net 94,3 proc. iš 100 galimų. Vertiname tai ir stengsimės, kad šis procentinis įvertinimas augtų ir toliau!

Technologijų lyderis | BITĖ
 

BITĖ – technologijų sektoriaus lyderė Lietuvoje

Dienraščio „Verslo žinios“ prestižinio reitingo „Sektorių lyderiai 2018“ duomenimis, įvertinus didžiausių šalies technologijų bendrovių veiklos rezultatus, BITĖ – technologijų sektoriaus lyderė Lietuvoje. Šis reitingas sudaromas įvertinus šešis objektyvius rodiklius, o tyrime dalyvauja tik griežtus efektyvumo ir pelningumo kriterijus atitinkančios Lietuvos bendrovės.
 

Gaukite pasiūlymą
Mane domina: