• Greitas pristatymas Išsiuntimas tą pačią dieną
 • Gražinti lengva 14 d. grąžinimo garantija
 • Nemokėkite už pristatymą Nemokamas
  pristatymas
 • Nulis eurų pradinė įmoka Pradinė
  įmoka

LG 65" QNED LED 65QNED913QE išmanusis televizorius Black

LG 65" QNED LED 65QNED913QE išmanusis televizorius

Išsiuntimas tą pačią dieną
 • LG 65
 • LG 65
 • LG 65
1 / 2
Veikia su „Go3“
LG

65" QNED LED 65QNED913QE išmanusis televizorius

Black

Galimi mokėjimo būdai Pasirinkite jums tinkamiausią

LG

65" QNED LED 65QNED913QE išmanusis televizorius Black: Apžvalga

BITĖS Profo apžvalga

Privalumai
 • „FILMMAKER“ režimas atvaizduojantis tikslias spalvas;
 • „Mini LED“ foninis apšvietimas;
 • „AI Picturo Pro“ technologija;
 • Palaiko „Go3“ be priedėlio. 
„LG 65QNED913QE“ išmanusis televizoriaus turi 65 colių įstrižainės ekraną su „Quantum dot“, „NanoCell“ ir „Mini LED“ technologijomis, užtikrinančiomis ryškius vaizdus ir gilų kontrastą. Jį maitina „α7 Gen 5 AI 4K“ procesorius, kuris pagerina našumą ir palaiko tokias funkcijas kaip „AMD FreeSync Premium“ ir „GeForce NOW“, skirtas sklandžiai žaidimų eigai. Negana to, „Go3“ veikia be priedėlio.
LG 65QNED913QE | BITĖ


PAAŠTRINTI VIZUALINIAI POJŪČIAI

Patirkite aukščiausią vaizdo spindesį su „LG 65QNED913QE“ televizoriumi. Pasižymintis didžiuliu 65 colių įstrižainės ekranu, jis sujungia „Quantum dot“ ir „NanoCell“ su „Mini LED“ technologija, todėl tūkstančiai mažyčių foninio apšvietimo lempučių apšviečia jūsų turinį ir pateikia kvapą gniaužiančius ryškius vaizdus su neprilygstamu detalumu. „HDR10 Pro“ užtikrina, kad kiekvieną sceną patirsite stulbinančiu dinaminiu diapazonu, o FILMMAKER MODE perkels į režisieriaus viziją.
 


KINO TEATRAS NEIŠĖJUS IŠ NAMŲ

Pakelkite savo garso patirtį į naujas aukštumas naudodami „LG 65QNED913QE“ įtraukiantį garsą. Dėl integruoto procesoriaus jis 2 kanalų garsą paverčia virtualiu garso peizažu, kuris apgaubia erdviniu garsu, kupinu detalių. Nuo subtiliausio šnabždesio iki griausmingiausio sprogimo – kiekvienas garsas atkuriamas taip, kaip sumanė kūrėjai. Su „AI Sound Pro“ įrenginys tampa it asmeniniu garso inžinieriumi, tiksliai suderinančiu kiekvieną akimirką.
 
LG 65QNED913QE | BITĖ
LG 65QNED913QE | BITĖ


GREITAS IR SUDERINAMAS

Našumui ribų nėra, nes „Dynamic Tone Mapping“ naudoja „α7 Gen 5 AI“ procesorių išlaisvindamas visas jo galimybes, kad nustatytų, kas yra kadre, ir sureguliuotų optimalią tonų kreivę. Be to, naujos kartos procesorius paverčia 2 kanalų garsą į virtualųjį, todėl ne tik kino, bet ir žaidiminė patirtis nustebins kiekvieną. Su 0,1 milisekundės atsako greičiu, „NVIDIA G-Sync“ suderinamumu, „AMD FreeSync Premium“ ir VRR palaikymu – matysite net itin greitą veiksmą aiškiai ir sklandžiai. Naudodami „HGiG“ optimizavimą žaidimams, pasiruoškite pakelti savo žaidimų patirtį į naujas aukštumas dėl stabilaus ir detalaus vaizdo.
 


PRIVALUMAI

„ThinQ AI“ ir „webOS“ sklandžiai susilieja, kad suteiktų asmeninio patogumo pasaulį, paversdami televizorių išmaniuoju pagalbininku, pritaikytu unikaliems poreikiams. Sporto priminimų funkcija neleis praleisti mėgstamiausių rungtynių, o turinio dalinimosi funkcija įsitraukimą palaikys net vaikštant tarp kambarių. Pasinerkite į neprilygstamą pramogų židinį, kai pasieksite daugybę srautinio perdavimo paslaugų, įskaitant „Netflix“, „Prime Video“ ir „Apple TV+“.
 
LG 65QNED913QE | BITĖ

LG

65" QNED LED 65QNED913QE išmanusis televizorius Black: Parametrai

Bendra informacija

Svoris (kg)26,7
Modelis65QNED913QE
Operacinė sistemawebOS

Ekranas

Ekrano technologijaQNED
Ekrano įstrižainė (coliais)65
Ekrano raiška (pikseliais)4K (3840 x 2160)
Ekrano atnaujinimo dažnis120Hz

Duomenų perdavimas ir jungtys

Wi-fi
Bluetooth
HDMI jungtys4
USB jungtys2

Kita

Energijos efektyvumo klasėD
Veikia su „Go3“Taip

Papildoma informacija

Energijos etiketė padeda vartotojams pasirinkti produktus, kurie sunaudoja mažiau energijos ir išteklių, taigi sumažina eksploatavimo išlaidas. Šios gairės yra skirtos padėti suprasti energijos ženklinimo reikalavimus, kurių reikia laikytis parduodant elektros prietaisus internetu. Jie padės užtikrinti taikomų įstatymų laikymąsi.

Parametrai

LG 65" QNED LED 65QNED913QE išmanusis televizorius Black: atsiliepimai