• Išsiuntimas tą pačią dieną*
 • 14 d. grąžinimo garantija
 • Nemokamas
  pristatymas
 • Be pradinės
  įmokos
Dovana
Apple

Watch Ultra GPS + Cellular 49mm Medium Titanium Case (eSIM) išmanusis laikrodis

Apple Watch Ultra GPS + Cellular 49mm Medium Titanium Case (eSIM) išmanusis laikrodis

  1 / 2
  Dovana
  Apple

  Watch Ultra GPS + Cellular 49mm Medium Titanium Case (eSIM) išmanusis laikrodis

  • Specialūs pasiūlymai, perkant šį įrenginį! Paskubėkite, akcijų laikas ribotas

  • Pasiūlymas galioja privatiems ir verslo klientams, įsigyjantiems „Apple Watch“ laikrodį.

  Privalumai

  • Titano metalo korpusas;
  • Papildomas pritaikomas „Action“ mygtukas;
  • Streso lygio matavimas;
  • Ilgiausiai laikančią bateriją turintis „Apple Watch“.

  Trūkumai

  • Laikrodis yra kiek sunkesnis.
  „Apple Watch Ultra“ – vienas pažangiausių 2022-jų išmaniųjų laikrodžių

  Itin našus ir stilingas išmanusis laikrodis, prisitaikantis prie įvairių sporto šakų – nuo žygių į kalnus iki nardymo po vandeniu! Ryškiausias išmaniųjų laikrodžių rinkoje ekranas pateiks svarbiausius duomenis, nesvarbu, ar tai būtų menstruacijų ciklas, ar miegas, o gal deguonies kiekis kraujyje. Atraskite naujus būdus treniruotis naudodami patobulintą treniruočių programą. Papildoma „eSIM“ paslauga leis skambinti ir siųsti žinutes tiesiai iš įrenginio, tad nereikės nuolat šalia turėti telefono.
  Apple Watch Ultra | BITĖ


  Kokybiškas stilius

  Siekdami pagaminti geriausią sportinį laikrodį, „Apple“ kiekvieną elementą sukūrė daug dėmesio skirdami detalėms ir užtikrindami neprilygstamą veikimą. Titanas sukuria tobulą svorio, tvirtumo ir atsparumo korozijai harmoniją. Naujas korpuso dizainas pakyla aukštyn, kad apsuptų plokščią safyro kristalą ir apsaugotų jį nuo smūgių į kraštus. Skaitmeninis laikrodžio reguliatorius yra didesnis, o šoninis mygtukas labiau iškilęs, todėl „Apple Watch Ultra“ lengviau naudoti mūvint pirštines. Išmanusis laikrodis pritaikytas skirtingoms sporto šakoms, nes yra atsparus dulkėms ir vandeniui iki 100 metrų.
   


  Ryškiausias „Apple Watch“ ekranas

  Didžiausias ir ryškiausias 2000 nitų ekranas yra dvigubai ryškesnis nei bet kuris kitas „Apple Watch“ ekranas. Didesnis ekranas suteikia daugiau vietos treniruočių metrikai ir išsamiai išdėstytiems laikrodžių ciferblatams. „Wayfinder“ leidžia pasukti skaitmeninį reguliatorių, kad suaktyvintumėte naktinį režimą ir geriau matytumėte esant prastam apšvietimui.
   
  Apple Watch Ultra | BITĖ
  Apple Watch Ultra | BITĖ


  Visada pasiekiami

  Naudodami „eSIM“ paslaugą galite nuveikti daugiau net ir neturėdami telefono šalia! Skambinti, rašyti žinutes ir gauti navigacines nuorodas be telefono, ypač sportuojant, yra itin patogu! „Apple Watch Ultra“ užtikrina nuostabų rodmenų tikslumą net ir netikėčiausiose vietose. Tikslus kompasas yra toks pat svarbus naršant laukinėje gamtoje, kaip ir tvirti batai. Atnaujinta programa „Compass“ suteikia visiškai naujų funkcijų, kurios perkelia orientacinį sportą į dar patogesnį lygmenį!
   


  Pritaikytas vandens sportui

  Tarptautiniu mastu pripažintas nardymo reikmenų standartas ir patvirtintas EN13319 sertifikatu. „Apple Watch Ultra“ kurtas bendradarbiaujant kartu su žinomais novatoriais „Huish Outdoors“, nusimanančiais apie povandeninius reikalavimus įrenginiams. Tad integruota „Oceanic+“ programėlė it nardymo kompiuteris leis nardyti iki 40 metrų ir suteiks pagrindines narams skirtas funkcijas. Naudojant naują gylio matuoklį, programa „Depth“ idealiai tinka nardyti ar bet kokiai laisvalaikio povandeninei veiklai. Peržiūrėkite laiką, dabartinį gylį, vandens temperatūrą, trukmę po vandeniu ir didžiausią pasiektą gylį.
   
  Apple Watch Ultra | BITĖ
  Apple Watch Ultra | BITĖ


  Sveikesnio „aš“ link

  Kuo daugiau informacijos apie sveikatą, tuo lengviau ją stebėti ir koreguoti! Pažangūs sveikatos jutikliai „Apple Watch Ultra“ suteikia įžvalgų, padedančių geriau suprasti savo kūną. Moterims itin svarbi funkcija, padėsianti suprasti savo ciklą, fiksuoja kūno temperatūrą, kol miegate, tad laikui bėgant pastebimi įvairūs pokyčiai. Ciklo stebėjimas naudoja šiuos duomenis, kad pateiktų retrospektyvų įvertinimą, kada tikėtina ovuliacija, o tai gali būti naudinga planuojant šeimą. Kartu su širdies ritmo ir užregistruotais ciklo duomenimis gausite išsamų menstruacinio ciklo vaizdą.
   


  Miego tendencijų sekimas

  „Apple Watch Ultra“ užtikrins miego kokybę su „Sleep“ programėle, kuri ne tik seka miego laiką, bet ir parodo, kiek laiko praleidote REM, pagrindiniame ar giliame miege, taip pat kada galėjote pabusti. Juk miegas yra itin svarbi gyvenimo dalis, kurio kokybė užtikrina ir gerą kasdienę savijautą.
   
  Apple Watch Ultra | BITĖ
  Apple Watch Ultra | BITĖ


  Saugumo funkcija

  Pirmą kartą „Apple Watch Ultra“ gali aptikti, ar patekote į automobilio avariją. Kai aptinkama avarija, „Crash Detection“ gali automatiškai sujungti jus su pagalbos tarnybomis, pateikti dispečeriams buvimo vietą ir pranešti artimiems kontaktams. Avarijos aptikimo funkcija naudoja patobulinto 3 ašių giroskopo ir naujo „G-Force“ akselerometro galią bei turi didžiausią dinaminį diapazoną bet kuriame išmaniajame laikrodyje. Jis taip pat naudoja mikrofoną, barometrą, GPS ir pažangų jutiklių sujungimo algoritmą, parengtą pagal daugiau nei 1 milijoną valandų realių avarijų duomenų, kad nustatytų, ar esate patyręs rimtą avariją. Negana to, sirenos funkcija skleidžia 86 decibelų garsą, kad įvykus nelaimingam atsitikimui prišauktų reikiamą pagalbą, garsas girdimas net 180 metrų atstumu!
   

  Bendra informacija

  E-simTaip
  Matmenys49 mm x 44 mm x 14,4 mm
  Svoris (g)61,3
  Ciferblato dydis49 mm
  Atsparumas vandeniuiiki 100 metrų
  Apyrankės tipasMedžiaginė

  Ekranas

  Ekrano formaStačiakampė
  Ekrano tipasLTPO OLED Always-On Retina ekranas su Force Touch
  Ekrano raiška (pikseliais)410 x 502

  Jutikliai ir funkcijos

  JutikliaiTemperatūros jutiklis, avarijos jutiklis
  JutikliaiGylio matuoklis, akselerometras
  JutikliaiAplinkos šviesos jutiklis, barometrinis aukščiamatis
  JutikliaiKompasas, optinis ir elektroninis širdies ritmo jutikliai
  JutikliaiDeguonies kiekio kraujyje matuoklis
  JutikliaiPatobulintas trijų ašių giroskopas

  Ryšys ir duomenų perdavimas

  Vietos nustatymasYra
  Wi-Fi802.11b/g/n
  Bluetooth5.3

  Procesorius ir atmintis

  ProcesoriusDviejų branduolių S8 procesorius

  Baterija

  Įprastas naudojimosi laikas (valandomis)36