Įrangos nuoma

Grąžinimo taisyklės

1. Įranga prašysime grąžinti į jums artimiausią Bitės klientų aptarnavimo saloną tą pačią dieną, kai nutraukiate elektroninių ryšių paslaugų teikimo sutartį ir / ar susitarimą dėl nuomos.  

2. Įranga turi būti grąžinta kokybiška, atsižvelgiant į normalų nusidėvėjimą, su visais priklausančiais priedais, kurie jums buvo perduoti kartu su išsinuomoti įrenginiu. 

3. Bitė pasilieka teisę įvertinti įrangos būklę per 10 darbo dienų. Jei paaiškėtų, kad įrangą yra sugadinta, Bitė turi teisę prašyti iš jūsų sumokėti įrenginio vertę. 

4. Jei susitarimas dėl nuomos nutrūksta dėl numerio perkėlimo ar dėl skolos, paskutinėje sąskaitoje, automatiškai bus įtraukta išsinuomoto įrenginio vertė, kurią turėsite sumokėti, jei negražinsite įrangos ar grąžinsite ją ne pilnos komplektacijos, ar nekokybišką, atsižvelgiant į normalų nusidėvėjimą. Grąžinus įrangą iki BITĖS nurodytos datos, nutraukiant sutartį dėl skolos, ar sutarties nutraukimo dieną, numerio perkėlimo atveju, įrangos vertę išskaičiuosime, išrašydami Jums kreditinę sąskaitą. 

Ar pateikta informacija Jums padėjo išspręsti problemą?

Gaukite pasiūlymą

Mane domina:

Palikite savo kontaktus ir mes jums atrašysime.