Background Image

„SuperGalių“
mainų programa

Keitimasis profesiniais gebėjimais, kur kiekvienas turi supergalių

Rinkitės BITĖS žmogų

Kaip dalyvauti?

1

Turite klausimų?

2

Pasirinkite
BITĖS konsultantą.

3

Susisiekite el. paštu
ir bendraukite nemokamai.

Didžiausia mūsų vertybė
BITĖJE - žmonės.

Kiekvienas žmogus, su negalia ar be jos, turi supergalių. Tačiau negalia yra tai, kas gali riboti žmogaus šansus tapti geriausiam savo srityje. Su tokiais ribojimais Lietuvoje susiduria daugiau kaip 230 000 žmonių. Norėdami atverti kuo daugiau galimybių ir griauti bet kokius stereotipus, sukūrėme BITĖS „SuperGalių“ mainų programą.

Prie jos savanoriškai prisijungė BITĖS darbuotojai, kurie yra pasiruošę žmonėms su negalia perduoti savo profesines žinias, tam, kad lygias galimybes darbe ir versle turėtų kiekvienas.

Kaip?

Lengvai prieinamų konsultacijų metu dalindamiesi savo profesinėmis žiniomis ir kompetencijomis. Tikime, kad tokia patirtis ne tik praturtina abi puses, bet ir leidžia kurti teisingesnį pasaulį, kuriame kiekvienas turi lygias galimybes tapti geriausiu.

Atsakyti į įvairius klausimus, auginti savo žinias su „SuperGalių“ mainų programa – lengva ir paprasta. Tiesiog raskite sau aktualią sritį, pasirinkite BITĖS žmogų ir asmeniškai susisiekite el. paštu. Vėliau sutarsite, kiek susitikimų norisi organizuoti ir kokiu kanalu abiem patogiausia bendrauti. Ir visa tai – visiškai nemokamai.

Linkime, kad įgytos žinios ir naujai užmegztos draugystės padėtų pažinti vieniems kitų supergalias!

BITĖS žmonės

Rodyti visus Viso žmonių: 21
Rasa Ilgūnienė foto

Programos ambasadorė

Rasa Ilgūnienė

Esu tikra, kad dalijimasis patirtimi žmones ir įprasmina, ir praturtina, ir leidžia kurti gražesnį bei geresnį pasaulį. Labai džiaugiuosi ir didžiuojuosi savo kolegomis, kurie savanoriškai dalinsis savo turima profesine patirtimi, taip puoselėdami bendruomenę, kuri tiki, kad, nepriklausomai nuo sąlygų ir aplinkybių, visi vienodai esame verti augti, žinoti ir siekti savo svajonių.

Mano misija šiame projekte – būti šalia, kai tik bus reikalinga mano pagalba ar patarimas.

Jei kils klausimų bendrosiomis projekto temomis ar norėsi pasidalinti grįžtamuoju ryšiu, lauksiu tavo žinutės.

Susisiekime: Rasa.Ilguniene@bite.lt

.
Uždaryti
Fotografija:

 

 

 

Susisiekime:

Gaukite pasiūlymą

Mane domina: