Meniu

Plantronics Explorer 500 laisvų rankų įranga

Plantronics Explorer 500 laisvų rankų įranga

1 / 2

Plantronics Explorer 500 laisvų rankų įranga

Perkant „Plantronics Explorer 500“ laisvų rankų įrangą internetu pristatymas - nemokamas. Užsisakykite iki 15val. ir džiaukitės gera garso kokybe kitą darbo dieną.

PVM

  • Mokant iš karto

    55,00 €

Laikmenos mokestis (vienkartinis) - 0,00 €

 

BITĖS Profo apžvalga

  • Itin patogus ir lengvas įrenginys.
  • Kokybiškas garsas ir ypatinga garso izoliacija.
  • Naudokite „Siri“, „Google Assistant“ ar „Cortana“ neištraukę telefono iš kišenės.
  • Svarbiausius pranešimus pasako balsu.
  • Galima atsiliepti ir valdyti garsą tiesiai nuo laisvų rankų įrangos.
 
 Plantronics Explorer 500 laisvų rankų įranga | BITĖ
„Plantronics Voyager Legend“ yra bene aukščiausios klasės laisvų rankų įranga. Ji pasižymi itin įspūdinga garso kokybe, patogumu ir funkcionalumu. Vienas iš pagrindinių privalumų yra išmanūs judesio jutikliai, kurie leidžia atlikti tam tikrus veiksmus, pavyzdžiui, atsakyti į skambutį arba jį pristabdyti, tiesiog atliekant natūralius judesius: įsidedant ausinę į ausį arba ją išimant.

Šios ausinės baterija laiko ilgai, įranga yra atspari vandeniui, labai patogi, tvirta ir pagaminta tik iš kokybiškų medžiagų, todėl net neverta abejoti – ją galėsite ir norėsite naudoti visą dieną.
 
„Plantronics Explorer 500“ turi ir daugiau funkcijų negu kitos laisvų rankų įrangos – net neištraukdami telefono iš kišenės su „Explorer 500“ galite prisijungti prie „Apple Siri“, „Google Now“ arba „Microsoft Cortana“ virtualių asistentų ir taip naudotis daugybe pagrindinių telefono funkcijų: skambinti kolegoms, sužinoti orų prognozes ar savo dienotvarkę!
 
Užmirškite, kad ji Jūsų ausyje. „Plantronics Explorer 500“ yra itin patogi ir nedidelė laisvų rankų įranga, kuri sveria vos 7,4 gramus. Galite retkarčiais net pamiršti, kad ją dėvite – kurdami šios ausinės formą „Plantronics“ išbandė ją su tūkstančiu skirtingų žmonių. Tačiau aplinkiniai Jūsų aksesuarą tikrai pastebės – „Plantronics Explorer 500“ atrodo įspūdingai dėl savo minimalistinio ir tuo pačiu elegantiško dizaino.
 
Kokybiškas ir galingas garsas. Šios ausinės detalės itin kokybiškos, todėl su šia belaide laisvų rankų įranga jausitės tarsi būtumėte šalia savo pašnekovo. Netrukdomą pokalbį su draugu, artimuoju ar kolega užtikrins veiksminga aktyvi bei pasyvi garso izoliacija. Puikiai girdėsite ne tik Jūs, bet ir Jūsų pašnekovas, nes „Plantronics Explorer 500“ turi antrą mikrofoną pašalinių garsų, pavyzdžiui, vėjo, filtravimui.
 
Netraukite savo telefono iš kišenės. Ši laisvų rankų įranga turi specialius mygtukus, kurie padės Jums atsakyti į telefono skambučius, taigi traukti telefoną iš kišenės Jums teks žymiai rečiau.
 
„Google Now“, „Siri“ ir „Cortana“ be pastangų. Naudojatės virtualiais asistentais? Ką gi, turėdami „Plantronics Explorer 500“ galėsite patikrinti orų prognozes, sužinoti savo mėgstamos komandos rungtynių rezultatus ar surasti kažką internete net neišsitraukdami telefono iš kišenės. Taip, „Plantronics Explorer 500“ palaiko visus tris populiariausius virtualius asistentus!
 
*„Plantronics Explorer 500“ nėra savarankiškai veikiantis įrenginys ir, norint naudotis visomis jo galimybėmis, būtina turėti telefoną, turintį belaidį ryšį „Bluetooth“.
Gaukite pasiūlymą
Mane domina: